Aksaray Ziyaretinden Sonra Abdürrahim Albayrak'ın Galatasaraydan İstifa Etmesi Gerekmiyormu?

Takımı zorla Aksaray'a götüren adam bence istifa etmelidir başkan Duygun Yarsuvat Erdoğan'ın bu davanın savcısıyım diyen Balyoz davasındaki bir sanığın avukatı dolayısıyla bu ziyaret Başkan tarafından çıkmış olamaz gezi parkı sürecinde AKPye çok ağır laflar söyleyen Gs futbolcularının Erdoğan'ın karşısına çıkarması büyük bir yanlıştır sizcede istifa etmelimi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Oldu Baska derdin var mı .
    Neden istifa etsin.
    Bu ulkede herkes Anladi Cumhurbaskanin gucunu
    Anlayanlarda Olacak yavas yavas.

0|0
    1|2
    • Hırsız olduğunu anladık

• Bakan Zafer Çağlayan ın koluna 700 bin dolarlık saati kim taktı?

• Her insanin icine bakamazsin.
      Bakanlar belediyeler yolsuzluk yapabilir.
      Ama soz konusu devletin en ust makamiysa Orda durmak lazim.
      Gerek yok Adam herseyi yonetiyor guc Onda

Neden yolsuzluk yapsin amac?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bütün takım biraz komik geldi vergi borçları ne kadar çoksa artık :)

0|0
    0|0
  • vergi affı için başka açıklaması olamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Türk futbolunun aksaraya gidip birşeyler isteyenlere değil Anıtkabir e gidip fatiha okuyanlara ihtiyacı var.

0|0
    0|0
    • Geçmişte her kulubun başkanı birşeyler istemek için gitmiştir ama Albyarakin tüm takımı alarak gitmesi yanlış

• Gizliler başladı yine ziyaret edebilir ne kötülük var bunda? Ziyaret etmesi kimi düşüncelerin hoşuna gitmeye bilir ama herkesin düşüncesi aynı değil konumuz Aksaray Aksaray :)

0|0
    0|0
    • GALATASARAY siyasi kurumlardan bağımsız bir kuluptür Galatasaray ı böyle siyasi şeylere alet etmesi yanlış hadi kalktın gittin ondan sonra ne diye Aksarayî ovüyorsun sence bu doğru birşeymi? Sanirim sen Akpli olduğun için bu yorumu yapıyorsun

• Ben AKP li değilim öncelikle ömrümde oyda vermedim AKP ye he ülkem için gerekiyosa veririm oda sorun olmaz ama değilim bunu bil. Gelelim Aksaray mevzusuna Aksaray değilde Anıtkabirede gitse daha çok hoşuma gider yine aynılarını yazardım kime ne?

• Ne yalakasi kardesim. Albayrak her daim erdoganin yaninda yer almis bir kisiliktir. O yuzden bosuna ugrasmayin. Galatasarayli oyuncularin yuz ifadelerine bakarsak bir memnuniyet var ve hepsi de isteyerek gitmis yani nedeseniz bos.

0|0
    1|1
    • Ya ne demezsin mesala Olcan adın Aksaraydan çıktıktan sonra İnstagramda Atatürkun ve gezi parkında ölen gençlerin resimlerini beğenmiş Herhalde baya bir memnun olmuş

• İste zamanla oda gezi'nin terorist bir eylem oldugunu anlamis olacak ki ozur dilemeye gitmis. :)

• Ya kardeşim sen beni anlamadın galiba Olcan o resimleri dün Aksaraydan çıktıktan sonra beğenmiş. Yektanın bir twetlerini oku sadece yerli futbolcular değil yabancılardan Melo ve Sneijderin geziyle ilgili sözlerine bak gerçi melo ve Sneijder aksaraya gitmediler

• İstifa etmemeli.
    Sizin gibi 3-5 gerksiz insanın sözüyle olmaz bu işler.
    Daha özgüveni yok kendine gizliden soru soruyor bide konusuyolar.

0|0
    0|0
    • Gizli olmasam ne olacak gelip dövecekmisin? İşte sizin kafaniz böyle sen bana Abdürrahimin yaptığı yalakalığı açıklayabilecekmisin yoksa böyle dansöz gibi kıvırıp konuyu değiştirecekmisin

• Biz akpli değiliz kardeşim öyle olsa ıslıklamazdık.
      Biz o kadar büyük camiayız ki her türlü grup barındırır içinde.

• Gitmek istemeseler gitmezlerdi bro sacma sapan konuşuyorsun gelmem ben diyene sen takimdan git mi denicekti?

• vergi ödeme zamanı yaklaşmış olabilir

1|1
    0|1
  • KESİNLİKLE ETMELİ. Ben boyle bir yalakalık görmedim. Dün ilk defa galatasaraylılıgımdan utandım

0|1
    0|0
    • Galatasaray la bir alakası yok bunun futbolcularımız suçsuz tamamen Abdürrahimden çıkıyrlor bunlar

• Tabiki de biliyorum bunu ama sonucta bu adam galatasarayı temsil ediyor. boyle temsilci olmaz olsun

Yükleniyor...