İstanbul'daki tinerci gençler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dün Beşiktaştaydım.. Beşiktaş meydanında onlarca tinerci genç ellerinde poşetlerle ortalıkta geziniyorlardı gündüz vakti.. Ben çok üzülüyorum bu gençlerin hallerine. Halbuki hepside genç ve tertemiz insanlar. Ortalıkta geziniyorlar ama Allah şahit daha bu zamana kadar birine zarar verdiklerini duymadım. Bikaç olay kulağımıza geliyor ancak 3-5 kişinin yaptığını tüm genele bağlamak doğru değil.. Bu insanlar bizim toplumumuzun bir parçası ve bu toplumun geleceği olması gereken insanlar.. Bu zamana kadar devlet bazında (Hükümetçilik oynamadan yorulmayın!) yapılanlar yeterlimi sizce? Yada daha fazla neler yapılmalı?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• basta ebeveynleri bilinclendirmek lazim fakirsin tamam cocuk yapmak seninde hakkin ama 4-5 yasina gelinceye kadar bakarim sonra herbir kelle su kadar para getirir mantigiyla yapmak yanlis o cocuklar bi sure sonra o adamida dinlemiyor sokaklarda buyumeye devam ediyor hayatta kalmaya calisiyor suc isliyor bi sure sonra bu onun icin suc degilmis gibi geliyor hirsizlik da yapiyor adam da olduruyor hersey ana babada bitiyor devlet bu bakim evlerine maasli eleman alimi yerine gonullulerden olusan vakiflar kurdurmali dahada cogaltmali egitimler verdirmeli bilmiyorum ama elimden bisey gelmedigini dusundukce icim kotu oluyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• cidden bende üzülüyorum hallerine abuzer kadayif diye bi film vardi orda ana tema bu konu üzerineydi gidip o filmi izleyenler hahahah diye gülüp abuzer kadayif tiplemesinin komiklerine güldüklerini filmden bi b.k anlamadiklarini fark ettim kimsenin kimseyi düşündüğü falan yok...param olsa durmam bu memlekette

0|1
    0|0
  • Büyükşehir belediyesinin bir çalışma yapıp bunları topluma kazandırması lazım ama nerde!

0|0
    0|0
  • alayının köküne kibrit suyu, güney doğunun artıkları bence. insan olarak evet üzülüyorum ama birinin bpğazını kestiğinde kimse kusura bakmasın çocuk diyemem.. ve hepsi birer potansiyel suçlu. deblet bunları toplayıp profosyonel ordu için kullanmalı. hem devlete katkıları olur, hem hayatları kurtulur..

0|0
    0|2
Yükleniyor...