Fenerbahçe - Mersin İdman Yurdu ?

Skor tahminleriniz nedir arkadaşlar?
Benim tahminim 1-1 ya da 2-1 min. biri penaltıdan 😄

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe alır inşallah

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• hedef 1 milyon penaltı!

0|2
    1|0
    • Önceki sezon 90 dk + fb gol atana kadardı artık penaltı ile uzatmalardan tasarruf ediyorlar :)

• 2-2 gibi göllü beraberlik olur bu maçta da penaltı olursa kusarım

0|0
    0|0
  • Mersin geçen hafta Galatasaraya oynadığı futbolu oynasın sahayı Fnere dar eder ama sanmıyorum öyle olacağını yine 80. dakikalardan sonra aynı senaryoyu izlemeyelimde.

0|0
    0|0
  • Bu millet kaz ya hiç umudum yok harbiden konu ne olursa olsun.. Evet gerekirse 9000 tane penaltı atacaz bu sezon.. hadi gösterin %100 penaltı değil dediğiniz bir tanesini, ben sadece Gökhan Gönül'ü tartışırım orada da Antep'li oyuncu çektiğini itiraf etmişti. Ama Fener'in verilmeyen penaltısını gösteririm.. Bu sene Beşiktaş lehine yapılan hatalar Galatasaray veya Fenerbahçe lehine yapılsaydı yer yerinden oynamıştı bee hiç mi görmüyor gözünüz. .

0|0
    0|0
    • Eskişehir ve Erciyes maçlarinda ki penaltilar %100 yanliş.

• Hiç Erciyes falan demeyin kandırabilirse sizin gibileri kandırır anca, öyle bir düşüş var mı ya bir insanı milyonlarca kez itsinler öyle bir kere düşmez.. o pozisyondan sonra eski hakemleri de dinledim onlar ne diyorlar diye Erman Toroğlu gibi bir Fenerbahçe düşmanı bile penaltı demişti. Yeni kural çok açık kesinlikle el-kol açık olup oynamayacak, Eşkişehir maçında da aynı şey kol vücuda bitişik değil adam topun geldiğini göre göre koluyla karşılıyor topu. Aynı maçta dikkat et bakalım Sow'un bir pozisyonu var verilmedi, penaltı başka nası olur bana izah et

• berabere

0|0
    0|0
  • Penaltı olmazsa mersin puan alabilir. Kaleci Nihatin olmamasi da dezavantaj.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe 3-1 kazanır

0|0
    0|0
  • maçı fener alır 70 dakika sonrası kesin penaltı olur evi arabayı sat fenere bas :D

0|0
    0|0
    • Fenerin bu sezon taktiği ceza sahasına gir dudük bekle :))

• Penaltılar ile lider olmak nasıl bir duygu acaba ulan bizim 8 sezondur alamadığımız penaltıları adamlar tek sezonda alıyor ilginç :D

• 3-1 alırız

0|0
    0|0
  • bence ms 2 arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrr . fener bitik mersınde ortasaha cok ıyı top yapıorrrrrrrr

0|0
    0|0
    • Hakemler ağzında düdükle bekliyorlar penaltı versek diye ama :/

Yükleniyor...