Spor salonuna gitmek istiyorum nasil verim alirim?

Spora gidecegim kilomdan memnunum aslinda sadece sıkılaşmak istiyorum. Ozellikle basen bölgemden. Sizce ise yarar mi yararsa kac ayda yarar? Birakinca eski halime doner miyim?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Siz bayanlar böyle hevesleniyorsunuz ama gidincede 1 hafta sonra bırakıyorsunuz ve spor yaparkende örnek koşu bandında yürüyorsunuz sonra spor yaptık diyorsunuz spor bu mu sizce? diğer ülkedeki bayanların yaptıkları internet sitelerinde mevcut bir bakın derim. Sınırlarınızı zorlamalısınız o kaslar yanıcak. Acı yoksa başarıda yok bilmem anlatabildim mi ve ondan önemliside disiplin kendine bir program seçip ona bağlı kalıcaksın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Vücut geliştirmek mi istiyorsunuz yoksa fit görünümlü olmak istiyorsunuz. Öncelikle buna karar vermelisiniz. Yani Arnold gibi iri kaslara ve görünüme mi sahip olmak istiyorsunuz yoksa Çağatay Ulusoy gibi seksi plaj kasları mı istiyorsunuz? Bu ayrımın farkındaysanız önemli bir adım atmış olacaksınız. http://www.idealkilox.com/#!vucutgelistirme/c1xtw

0|0
    0|0
  • Birakacaksan hic gitme

0|0
    0|0
  • Tabii ki yarar, bırakınca da hayat tarzı birden değişmez; bütün gün yatıp, 7/24 sağlıksız beslenilen bir yaşam tarzına geçiş yapılmazsa sorun olmaz...

0|0
    0|0
  • Devamlı olman lazım 1 yıl içinde baya verim alabilirsin hatta 6 ay içinde.

0|0
    0|0
  • Sporu bırakmak olmaz.
    işe yarar ve bu birazda sana bağlı kaç ay olcağı.

0|0
    0|0
  • Biraz Yapıp Bırakacaksan Hiç Yapma Bence,
    Spora Hep Devam Etmelisin.

0|0
    0|0
  • Spor bir yaşam biçimidir nasıl 3 öğün yemek yiyosun sporuda öyle devam edeceksin... evdede devam edebilirsin bırakınca... işleyen demir pas tutmaz.

0|0
    0|0
  • 2 ayda kesin istediğin vücuda sahip olursun

Antrenörlerinden program iste

0|0
    0|0
  • Size şunu söyleyeyim asla pişman olmazsınız :)

0|0
    0|0
  • Bunu ancak antrenorunden ogrenebilirsin. Burada kim ne derse sallami$ olur.

0|0
    0|0
  • boy ve kilo kaç

0|0
    0|0
  • Bende hayatmda hic gitmedm gitmek istiym cekiniym kilo verme değil vücut icin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• devamlı gideceksen git

0|0
    0|0
Yükleniyor...