Denize bir kağıt içinde şişe atacaksın, içine yazacağın cümle ne olsun?

Günaydın KS ciler :)

Bu kalem kağıdın link

Buda şişen link

İstersen saçma bi soru sor istersen geleceğinden bişe iste istersen duygusal bi cümle yaz sevgiline annene babana kendine ister ilan-ı aşkını alalım istersen de hayatındaki eksik bişeyi yaz..

Buda dinleyeceğin şarkın olsun :) link

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

• Gezilerden birinde bir gün bir baktım, ıssız bir adada kalmışım. Aslında şehir karşıdan görünüyordu, ama şehirle aramızda geniş bir deniz vardı.Tek yolun denizi yüzerek geçmek olduğunu düşünüyordum.Yoruldukça kumluk sahile oturup karşıdaki kıyıyı seyrediyordum. Önümde büyük bir su kütlesi uzanıyor, gökyüzünün bittiği yerde şehrin inişli çıkışlı yapıları benimle alay eder gibi duruyordu. Hele geceleri yüksek binaların ışıklarını gördükçe hüzünleniyor, o binaların içinde yaşayanların kahkahalarını, sohbetlerini işitir gibi oluyordum. Kıyıya her oturuşumda şehre kadar yüzüp öteki insanlara ulaşabilmek için denizde hangi hızla, ne kadar süre yol almam gerektiğini hesaplamaya çalışıyordum.Sabahlardan bir sabah kumların arasında bir parlaklık dikkatimi çekti. Kıyıya vurmuş cam bir şişeydi bu. Şişeyi elime aldım, baktım içinde bir kağıt var, üzerinde bir mesajın yazılı olduğu anlaşılan bir kağıt. Hemen şişenin mantarını çıkardım, şişeyi silkeleyip içindeki kağıdı avcuma düşürdüm, kağıdın üzerindeki yazıyı heyecanla okumaya başladım:“Ey bu kağıdı elinde tutabilme, üzerindeki yazıyı okuyabilme bahtiyarlığına nail olan talihli şahıs! Başka kimselerin hayallerinde bile göremeyecekleri bir imkana kavuştun şu anda. Ne istediğini iyi düşün. Yalnızca bir dileğin için de olsa imkansızı unut. Karşında, denizin içinde senin tek dileğini gerçekleştirmek için bekleyen sihirli bir okyanus balığı göreceksin.”O anda kafamı kaldırıp denize baktım, gerçekten de o sığ kumsala nasıl gelebildiğini hiç anlayamadığım koca bir balık karşımda duruyor, gözlerimin içine bakarak adeta beni inceliyordu. Kağıdı okumaya devam ettim:''O balık okyanuslara dönebilmek için senin bir dileğini, ama tek bir dileğini yerine getirmek mecburiyetindedir. Hemen ona dileğini söyle.”Kalbim hızla çarpmaya başlamıştı. O sıralarda tek düşündüğüm şey yüzerek şehre ulaşabilmek, böylece yalnızlıktan kurtulmaktı, zihnim bununla doluydu. Karşıma çıkan bu fırsatı en uygun biçimde değerlendirmek için “Yüzebilmek istiyorum!” demeyi planladım, ağzımı açtım… Fakat o sırada kafam karıştı, dilim dolaştı, ağzımdan “Yüzebilmek istiyorum!” yerine “Yazabilmek istiyorum!” sözleri döküldü. Ben ne dediğimi farkedene kadar karşımdaki balık yüzgecini şıklatmış, bana arkasını dönmüş ve okyanuslara doğru gözden kaybolmuştu.Olduğum yere çöktüm kaldım, ne hissedeceğimi bilemiyordum. Sevinsem mi, üzülsem mi diye kararsızlık içindeydim. Kumsala baktım, az önce bulduğum kağıdı elime aldım, gördüm ki kağıt kendi kendine çoğalıyor, şişe de öyle! Her birine dokundukça çoğalan kağıtlarım ve şişelerim olmuştu. Çevreme baktığımda anladım ki sihirli okyanus balığı bana tükenmez bir yazı takımı da bırakmıştı.yazmaya başladım. Doldurduğum her kağıdı bir şişeye koyuyor, ağzını mantarla iyice kapattığım şişeyi suya bırakıyordum, şehre doğru gitsin diye. Üç, beş, on Gönderdiğim şişelerin sayısı günden güne arttı. Her yeni şişeyi şehre ulaşacağı,içindeki yazıyı birilerinin okuyacağı umuduyla suya salıyordum.

0|0
    0|0
    • Okuyarak bu satıra kadar geldiğinize göre, anlaşılıyor ki şişelerden bazıları şehre ulaşmış.

Ne güzel.

Aklıma geldi birden, net olarak hatırlayamasam da yazmak istedim :)

• Ben yazmadim bu satirlari sadece okumaniza vesile oldum. Siseyi veya kagidi buyuk tutarsak.. adada yalniz kalmis bir insana 2satir sey yazacagima vu sekil yazardim bende olsam.

• Güzel.. Uğraşmanın bi karşılığı olmalı :)

Kızlar Ne Diyor 14

• Bütün küfürlermi bir kelimeye sığdırıp"peki" yazar bırakırım azgın sulara.

0|1
    0|0
  • Ne anlamı kalacak ki ıslandıktan sonra hiç okunmayacak olan ve şişeyi sarmalamış olduğum kağıt parçasının ...

0|0
    0|0
  • Her kimsen bu yazıyı okuyan;mutlu değilsen mutlu ol,mutluysan öyle kal.

1|0
    0|1
  • tüm sorunlarim bu sise acildiktan sonra denize aksin gitsin gibi bisey yazardim veya

icimi döker: yarabbbbi ben niye evlendim diye yazardim belkide :P :D

0|0
    0|0
  • Sen bu satırları okurkene ben çokk uzaklarda olmuş olacağım..

0|0
    0|0
  • Of aman denizlri aş da gel kurbanın olam!Kurtar beni buralardan ne oluurr

1|0
    0|0
  • eger benı bu ıssız adan kurtarmaya gelen olursa ebesını fıkerım:))yazardım galıba

0|0
    0|0
  • Ben daha uyumadim bile ne zaman sabah olmus:)

0|0
    0|0
  • seni tanıgım günün ben a...:)

0|0
    0|0
  • Şimdi bu yazıyı okuyan herkimse bilsin ki çok uzaklarda bir aşık var. Sevdiğinin özlemiyle yanıp tutuşan bir aşık. Yanında bir kağıt ve kalemi var , yalnız.

0|0
    0|0
  • 'seni ilk gödüğüm gün var ya işte o gun iyiki varmış be''

şişeyi açan sakın üstüne alınmaa :)

0|0
    0|0
  • Günaydın,

Sabahın bu saatinde uyku sersemiyim aklıma hiç birşey gelmedi.

0|0
    0|0
  • ``Allahim kurtar beni bu askdan ``

0|0
    0|0
  • günaydın :):d.. şişeyi açana.. "Ne bekliyordun, içine gemimi koysaydım?" şarkı iyiymiş..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...