Annemin evlen dediği kızın face hesabını gösterdim.

Neden yaptım bilmiyorum. bak iyidir hoştur dediği kızın sadece face geçmişini gösterdim kadın dondu kaldı. ahlaksız bişey mi vardı hayır. şaşırtan şey kızın hayat standardını gerçekte olmayan bir şekilde göstermiş olmasıydı.

soru: neden bu kadar ezik bir toplumuz biz :( ( istisnaları ayırıyorum)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Facede ilk defa iyi bir işe yaradı:)

Ne yazık ki toplum olarak gittikçe daha kötü daha ezik bir hal almaya başlıyoruz.

1|0
    1|0
    • En iyi cevap için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Eziklik mi bu çok emin değilim. Özenti, İstenilip ulaşılamayan şeylere duyulan özlem, etrafındakilere yetişebilme çabası, sosyoekonomik durumun karmaşası, kişiliğin oturtulamaması, yaşam sıtandardını yükseltme çabasındayken, ebebeynlerin çocuklar üzerindeki ihmalkarlığı. Kısacası okadar çok nedeni var ki bu tür olayların. Eski Türk filimlerindeki kapıcı kızlarının milyoner gösterme çabası gibi...

0|0
    0|0
  • her görülen ak sakallı adam dede zannedilirse olacağı bu!.

0|0
    0|0
  • facede takilmamak daha iyi :)

1|0
    0|0
  • nasıl resimler vardı ya merak ettim :))

0|1
    0|0
    • şu sahte mutluluklar saçan her kadrajda aynı biçimde sırıtılmış resimlerden.

babasının emekli maaşından zar zor aldığı harçlığın tamamını bir öğunune yatırdığı mekan resimleri ( yorumlara bakınca 3 ogun orada sanırsın)

saçma sapan yazılan bir apaçi sözünün altına yazdığı can yücel ismindeki skandalı annem anlamasa da onu da belirtmek istiyorum.

ve ne yazıkki böyle tanıdığım dünya kadar kız var.

hepsi emekçi memur kızı, hepsi üniv öğrencisi. tabi karakter lazım bi yerde

• face iyi birşeymiş o zaman ne oldeugunu gördün en azından

• ne guzel olmus face ıse yaramıs desene artık kız bakmaya gıtmeen önce facesıne bakılmalı:D

0|0
    0|0
  • hadi ya yazık olmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• iyi tespit

0|0
    0|0
  • helal olsun iyi analiz :)

0|0
    0|0