Abdürrahim albayrak ın AKSARAYı övmesi dogrumuydu?

Gs yönetimi cumhurbaşkanıyla görüştükten sonra Abdürrahim Aksarayla ilgili övgü dolu sözler söyledi

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Anıtkabir beklerken nereden çıktı bir anda ak-saray ve cumhurbaşkanı ziyareti? sorarım size?2 hafta öncesinden yönetim içinde anıtkabir ziyareti olacağı söylenirken neden cuma sabahı 08:40'ta bak tam saat veriyorum, gelen bir telefonla bir anda bu ziyaret gerçekleşti?
    Bunun gibi siyasetle sporu karıştıranlar futbolu kirletiyor

0|1
    0|0
    • Gelen telefonu nerden biliyorsun?
      Adam rizeli tayyiple görüşmesi desteklemesi normal.
      Tayyip kasımpaşa ve fenere az yardm yapmadı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Hükümete yağ çekmek için yararlanmak için gitti vergi borçları silinsin diye gitmişler siyaset futbola bulaşmasın diyoruz bunlar bulaştırıyor işte

0|0
    0|1
  • kendisince doğru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne alaka gizlican yine ortalığı karıştırmak için gizliden atıp tutuyosun övebilir beğenmiştir olamazmı? Sen beğenmedin diye herkes beğenmicek kötülicek diye birşey yok.

0|0
    1|0
  • Olmasi gerekni yani gercekleri soyledi. Albayrak adam gibi adamdir. Her daim reisin yaninda yer alan bir kisidir kendisi.

0|1
    0|1
  • Övme falan yok yalan söyleme.
    Albayrak rizeli ve doğal olarak cumhurbaşkanı ile görüşebilir.

0|0
    0|0
    • Adam tek başına konuşmadı ki komple takimi götürdü bu normal mi
      Telefon olayını yönetim ağzından konuşan bir arkadaştan duydum kendisi kombineli
      Diğer takımlara nasıl destek verdiğini çok iyi biliyorum. ayrıca övme yok demissin de haberi izlemedin sanırım Röportajında övdü hatta yabancılar hayran kaldı Türk olmak istediler dedi

• Kötüleyecek hali yoktu ya kardeş. Tabiki övecekti.

0|1
    0|0
Yükleniyor...