Göbeğimi ciddi anlamda eritmem lazım en etkili hareket veya ne yapmalıyım arkadaşlar yardım ediiiiiiiiiiiiiiin?

göbeğimi ciddi anlamda eritmem lazım en etkili hareket veya ne yapmalıyım arkadaşlar yardım ediiiiiiiiiiiiiiin?

0|0
5|20

En İyi Kız Görüşü

• En hızlı ve uzun süreli bir sonuç almak istiyorsan mekik çekmeyi şiddetle tavsiye ederim. Günde 20 şer setlerle 5 defa yaparsan 1 ay içinde kaslarının oluşmaya başladığını göreceksin. Ayrıca bol bol su içmeye de dikkat et. Ne kadar su içersen kaslarının yenilenme süresi o kadar kısalır. Kolay gelsiin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Mekik çek diyet yap

0|0
    0|0
  • uzun yuruyusler

0|0
    0|0
  • Yürüyüş koşu tabi en az 30 dakika olucak ğeşindende mekik çek iyi bir yöntemdir.

0|0
    0|0
  • Mekik falan hikaye sana söyleyimde öncesinden aldanma.
    Sen yağ kütlesini atacaksın mekikle kas kütlesi oluşturmycaksın sonuç olarak.
    Koşarak veya ip atlayarak bunları sağlarsın kalp ritmini hızlı attıran yoran kondisyon hareketleri çalış.

0|0
    0|0
  • Mekik çekmelisin.
    Yarım mekik çek ama.

0|0
    0|0
  • Göbek var sa popoda büyümüştür.. Göbek için oryantal dans öneriririm.. popo içinde ellerini mutfak tezgahının kenarlarına koy.. Zenciler gibi hızlı ve sert sert salla uzun süre..

0|1
    0|0
  • kardio yapman lazım yani vucuda enerji harcatman lazım ve saglıklı dıyet ile destek verebilrsn.. ayrıca bölgesel zayflama yoktur..

0|0
    0|0
  • günde 3x10 mekik

0|0
    0|0
  • Az ye az.

0|0
    0|0
  • ben de arıyorum

0|0
    0|0
  • Mekik cekmelisin set halinde ;)

0|0
    0|0
  • gün aşırı spor yapman lazım yediğine içtiğine dikkat etmen lazım

0|0
    0|0
  • Gobek nerde gobek hani resim

0|0
    0|0
  • 3 Beyazdan uzak dur biraz saglıklı beslen sporla olur.

0|0
    0|0
  • Yahu bilip bilmeden yorum yapıyorlar
    Sende tutup eig seçmişsin.

0|0
    0|0
  • Koşu Ve Mekik , En Etkili Yöntemler. İkisini Bir arada Yaparsan Kısa Sürede Fit leşirsin

0|0
    0|0
  • Sexxxxxxx.

0|0
    0|0
  • Mekik cek sidetle tavsiye budur

0|0
    0|0
  • plates yap

0|0
    0|0
  • Boy ve kilo nedir?

0|0
    0|0
    • 171 67

• Belim ağrıyor beni de çiğneyiver zayıflamadan önce :) güzelce ez :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Yarim mekik ve protein agirli beslenmeliymissin. Sirtini yere degdirmeden hafif kalkip geri yatacaksin. Bana denilen buydu.

0|0
    0|0
  • Mekik cek

0|0
    0|0
  • yüz imkanın yoksa tempolu ve uzun yürüyüş

0|0
    0|0
  • mekik çek ve koş

0|0
    0|0
Yükleniyor...