Bu adam gibi bir vucud yapmak hep hayalimdi daha yolum var mı sizce?

Tupac Shakur gibi bir vucud yapmak hep hayalim 3-4 yıldır dinliyorum adamın hayranıyım vucudunu hep beğenmişimdir onun gibi yapmaya çalışıyom daha yolum var farkındayım ama azda olsa ilerleme varmı? photos1.blogger.com/.../gun2.1.jpg http://hizliresim.com/XDLlzj

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• zayıflayıp göğüs çalışsan yeter 2pac ta pek fazla kas yok ama eğer karın kasları ve düzgün bir vücuk istiyosan youtubede bir kaç egzersiz var 2 3 ayda yaparsın ama zayıp olman gerekiyo vücuttaki yağ oranın % 10 dan aşşağıda olması gerek :) ben öyle yaptım

0|1
    0|0
    • Uğraşıyom vallada adamdaki vucudu herkez yapamıyor çok zor bir tarz o yoldan ilerliyom bende :)

• 1 ayda bu vücudu yaptıysan helel dostum ilerlemeye devam et spor salonunamı gidiyosun?

• Evet 1 aydır spor salonuna gidiyorum günde en az 3 saat en fazla 5 saat çalışıyorum pazarları hariç valla biraz hızlı sonuç aldım kas bakımından ama istediğim vucuda sahip değilim hayla ilerde inş olur bakalım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Aşırı bir vücudu yok yaparsın.

0|0
    0|0
  • Kardeş kilo al , birde az asıl

0|1
    0|0
  • 1 2 ayda sıkı çalısırsan yaparsın vucudu

0|1
    0|0
  • Üst resim new york alt resim marmaray inşaatı

0|1
    0|0
    • Kanka espiri güzel gece gece güldüm eyw da :D var mı azda olsa ilerleme :D

• ASD. DSA :D zaten salonda çalışıyorumda ben üst resim gibi olmak istiyorum daha iyisi değil :) 1 ay falan oldu işte uğraşıyom az sabırsızım çabuk sonuç almak istiyorum ondan sordum azda olsa ilerleme var mı diğe :D

• yemeğe filan dikkat et yani o önemli 6 ay takılsan yaparsın sıkıntı değil

• Çok yolun var çok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...