Duyduğunuz en acayip yalan nedir?

Şu ana kadar duyduğunuz en acayip yalan nedir?

Benim çok yalancı bir arkadaşım sevgilisinden ayrılmak için babasının düşmanlarının olduğunu,eğitimini yurt dışında sürdüreceğini ve hatta gerek duyulursa yüzünün bile değiştirilebileceğini söylemişti kıza.

İşin kötüsü kızda buna inanmıştı. :)

Sizin duyduğunuz en acayip yalan hangisi?

Güncellemeler:
Ben de bir tane ekliyeyim şimdi aklıma geldi;

Babamı kaybettim 2011 yılında. O zaman eski sevgilimle hala konuşuyordum ve ilgimi çekmek için çok uğraşıyordu.Babamın kanser hastası olduğunu söylediğimde bana "bende kanser hastasıyım." demişti. Ona Kemoterapi görmüyormusun dediğimde evet cevabını vermişti. O zaman niye saçların dökülmedi diye sorduğumda "haplı olanları var onların onlardan alıyorum ben "demişti ve kan kanseri olduğunu iddia etmişti. Sinirlenmiştim ama ne yaparsın...

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• o zaman uzun bir ilişkisi oldugu halde (tabi ben bilmiyordum) benimle de oynaşan adam benden kurtulmak için (astsubaydı) "beni kuzey ırağa gönderecekler,2 yıl orda kalmam lazım" demişti. i*ne şimdi o kızla evli mutlu cocuklu.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kardeşm gözümün önünde odamdan kağıt çalıp abla vallahi almadım dedi üstüne bi de abla nie bna inanmıosun die ağlayıp anneme şikayet etti çocuk inanmış.

0|1
    0|0
  • Arkadaşımın arkadaşı, harp okulunda 1. olduğunu ve devletin internet ortamındaki her uzantısına girebildiğini, şifreleri bildiğini falan söylemişti. Nasıl olur ya mümkün değil dediğimde ise nası mümkün olduğunu anlatamam kusura bakma emir büyük yerden falan diyodu ciddi bi tavırla. İşte adını soyadını verdiğin adamın nerde oturduğunu telefon numarasını içindeki mesajları falan buluyodu güya. Çok üzerine düşmedim ben de, yalan mı değil mi diye düşünmedim. Sonraları okul bile okumadığı çıktı ortaya. İyi güldürmüştü vesselam.

0|1
    0|0
    • Devletin "Askeriye" gibi ciddi kurumları zaten kendi aralarında "Karanet" adı verilen özel bir network kullanır ki bilgisayarlarının %90'ı internet ortamına çıkmaz. Haberleşme sistemlerinde ise OMASİS adı verilen, veriyi kriptolayarak gönderip alan bir sistem vardır. Telefon hatları da özel bir TAFICS hattı ile bağlıdır.

• Duyduğum en acayip yalan mı ? Aziz Yıldırım: ''Şike yapmadım.''

0|1
    0|0
  • sitede bi kezban konu acmisti gecenin bi vakti annesi cakmagi patlatmis yakarken ve alevler icinde kalmis saci basi üstü, kiz ciglik attigi icin de kiza ne bagiriyorsun diye kizmis.

bali falan cekmisdi heralde yine.

ayrica anasi benzinle mi dus yapiyordu aceba cok merak ettim.

1|1
    0|0
  • sevgilisi aramasın diye cemaate katıldım dedi.sadece cumartesileri geliyorum diyor

0|1
    0|0
  • eski sevgilim,yanındaki beni aldatmış olduğu sevgilisiyle buluştuğunda bana ,sen de kimsin bizi ayırabileceğini mi sanıyorsun demişti :) ben değil de kız inanmış olmalı :)

0|0
    0|0
  • Çok duymuşumdur özellikle iş dünyasında şimdi hangisini yazıyım ks donar yani :D

0|0
    0|0
  • SENİ SEVİYORUM!

0|0
    0|0
  • x vatandasın cuzdanından dusen hatun fotosunu gordugumde "ben koymadım" demisti, ozru kabahatinden beter bu olsa gerek :))

0|0
    0|0
  • Ödevimi kardesim yedi ? Mouahahaaha

0|0
    0|0
  • ohoo anlatmaya kalksam cok uzun sürer ama hatırladığım iyi oldu:)

0|0
    0|0
  • suçlu oldukları halde ben bişiy yapmadım derler ya..

0|0
    0|0
  • Tam öpüşmenin ortasında annesi içeri girince oyun oynuyoduk demek...Anneside kötü bir oyunmuş demesinmi...

0|0
    0|0
    • benim sevgilimin erkek kardeşi görmüştü oyun demiştik komunun kızını öpmüş oyun die

• Siz nerde öpüşüyosunuz böyle annesi görüo ?

• Onun odasında :D anneside kapyı çalmadan girdi içeri tam oldu

Erkekler Ne Diyor 14

• üni de ev arkadaşım, yaptığımız son kase pudingi (benimdi , o iki tane olan hakkını yemiş idi) ben yemedim dedi, ula anten daha üç saat oldu yapalı, sen yemedinde ben yemedimde kim yedi bunu, beni mi...herneyse.asdadasda yok öyle hatırladığım yalan, varsa da zaten inanmamışımdır, doğrulara bile zor inanırım, delil isterim.

0|0
    0|0
  • Ev arkadaşımın sevgilisi güya kanser idi..Tedavi görüyordu.Babası asker falan,kız ABD'ye gidiyor tedaviye falan.Ağır yani güya durumu..Evlerini falan satmışlar da falan fistan.Ama nasılsa ABD'den ve Gizliden arıyordu arkadaşı saatlerce :D ozaman almanyayı arasan dksı 1 tl falandı düşün artık :D Telefonda da böyle sesini kısarak hortlak gibi konuşuyor..Arkadaşı 3 yıl ikna edememiştim yalancı bu diye..Ama arkadaş yılda 2 gün gördüğü kıza güvenmişti geçen yıl anladı sonunda.Tesadüfen alışveriş merkezinde karşılaşınca :D :D Ama sana söylenen kanser olayı da komedi.."haplı olanları var " :D töbe töbe..

0|0
    0|0
  • bigün arkadaşım arabayı istedi benden verdim

gece 1 gibi beni aradı, üstad arabaya calısmıyor dedi, noldu lan kazamı yaptın dedim

yok dedi anlamadım çalışmıyor, tamam söyle yerini diyip evden cıktım, yanına varmama 5 dk falan kala beni aradı, araba çalıştı dedi gelmene gerek yok, nasıl olduda calıstı dedim

ya kontağı çevirmeyi unutmuşum dedi, saydım küfürü kapadım

sonradan öğrendimki o an bi kavga durumu olacak gibi bişi, benimde deliliğimden faydalanmak için kavgaya çağırmış, ama kavga olmayınca öyle demiş, puşt ya :)

1|1
    0|0
  • cocuklugumda park da oynayan bi kız vardı bi kaç yas büyük tatile gelmiş mersine .kız yalan makinası idi resmen :D babası kim 500 milyara cıkmıs hepsini bilmiş önceki gece uyumamıs ucaktada uyumamıs cok calsmı falan :D

bende inandım safım tabi :D

hehehehe

0|0
    0|0
  • Burak pozisyonunu görmedim:Fatih Terim

0|0
    0|0
  • Çok yakın arkadaşımın bir iş için söz verip geç gelmesi ve nerede kaldın lan soruma o gazla arabanın tekerliği patldı hacı onu değiştirdim demesi. Kızamadım bile trinke gülmekten :D

0|0
    0|0
  • İki kelimeyi yan yana getiremezken, ODTÜ tip mezunuyum demisti nette tanistigim bi kiz.Vicdansiz tip yokki ODTÜ de lan. Bildigi tek universiteydi buyuk ihtimal

1|1
    0|0
  • "doktor ilaç olarak reçeteye

Rakı yazmış

sabah akşam gargara yapacakmışım .."

0|0
    0|0
  • Daha önce hiç

erkek eli , elime değmedi ...

0|0
    0|0
  • çorluda seyar satıcıyla muhabet ediyoruz adam bir anda uçuşa geçti kıbrıs savaşını kazandı düşman uçağını kaçırdı genaralin kızına tecavüz eti daha neler neler bayağı makara yapmıştık.

0|0
    0|0
  • kanka yoldayım evde oturuyorum sen napıyorsun ?

hangisi yalan bilememiştim :D

1|0
    0|0
  • "motor soğuk"

0|0
    0|0
  • kuzenim pazardan aldığı ayakkabıya bu adidas demişti :D

0|0
    0|0
  • sana göre değilim

0|0
    0|0