• Sor
  • Bence

Yemek yedikten sonra şişlik hissi oluyor. Sindirim sorunumu nasıl çözerim?

Yemek yedikten sonra karnımda kocaman bir şişlik oluyor. tabiri caizse koca göbekli bi insan olup cıkıyorum. otobuste görseler hamile diye yer verirler :D şaka şaka o kadar da değil :)) ama benim acımdan cok rahatsız edici ya. bazen yemek bile yemek istemiyorum sindirim sorunum yüzünden. çoğu zaman acı biber yiyorum kolaylaştırıyo işimi :D maden suyunu çok tüketmeye başladım ama ona da çok alışmak istemiyorum ne yapacağım bilmyorum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bence vişne suyu iç sabahları :) çalıştırıyor mekanizmayı :)

• denerim teşekkürler

• çok faydasını görürüsün günde iki defa içersen hatta aç karnına iç kahvaltıda iç ağrı kesici mide ve sindirim sorunları kas ağrılarına da birebir iyi gelen vişne suyudur... :):):)

Erkekler Ne Diyor 4

• bol bol geyir :))))))))

• sindirsem olacak da bol bol :D

• Öncekileri Göster
    • çok güldürdün beni Allah iyiliğini versin :))

• thanx canım :)))

• yardımcı yemek ya yanında alata yoğurt v.s. ve bir de bunun sebebini araştırt.neden hazımsızlık yada şişkinliğin oluyor...biraz da hareket lütfen...

• Yemeğin yanında salata yemen etkili olacaktır sindirim sistemini çalıştırır.

• soda iç bol bol

Kızlar Ne Diyor 6

• Kaynatılan suya maydanoz atarsan, daha rahat edersin. Prebiyotiği bol olan özel yoğurtlar var. İşe yarıyor.

• o yoğurtlarda fazla etkili ama akşam ye yat ertesi sabah karın ağrısı :)

• Akşam üzeri yiyorum ben yemekten önce. Pek bir sorun yaşamadım karın ağrısıyla :)

• :))))))

• dogadan form kayısılı cay.şiddetle tavsiye ediyorum.

• su iç ödem olmuştur..

• lifli bisküviler var hem çok sağlıklı hemde lezzetli . ayrıca spor yapmalısın . yürüyüş bile olabilir . kuzenmde böyle problemler yaşıyordu ama biz yanlışlıkla bir çözüm bulduk :)) tüm kuzenler biraraya gelince oynuyoruz . bildiğin düğünlerde ki gibi :D çok eğlenceli ve sağlıklı . bağırsakların çalışması için hareket etmen lazım . bir de erik suyu çok faydalı :)

• hemen başlıyorum oynamaya :))))

• biraz sindirim problemi biraz da stres için gerçekten iyi bir yöntem :)))

• :))))))

• yemek hızını yavaşlat ve hangi yiyeceklerden sonra daha fazla oluştuğunu anlamaya çalış. muhtemelen gaz sorunun var çünkü.

• sanırım biraz hızlı yemeyi alışkanlık haline getirdim

• bende de var aynı sarun maalesef, şu sıralar alıştırma yapıyorum ben de sürekli, hızımı düşüebilmek için...

• maden suyu çok fazla tüketme, asitli olduğu için mideyi daha kötü eder, bende de aynı sorun var, ben çözümünü buldum, günde en az 2 litre su iç, suyu özellikle ihmal etme, meyve ye, meyvelerden de sindirimi kolaylaştırıcı olanlardan ye özellikle, kaysı, elma, armut vs... bende son 1 yıldır geçti, umarım sizde de işe yarar.

• teşekkür ederim deneyeceğim :)

• Öncekileri Göster
    • glifor hapını ne için kullanıosun canım

• doğal yiyeceklerle bunu sağlamak istedim hap nereye kadar kullanılabilir

Yükleniyor...