Beşiktaş- GALATASARAY maçı nasıl sonuçlanır sizce?

ben beşiktaş'ı sahasında 3-0 yeneceğimizi düşünüyorum; bruma-umut-burak-sneijder hata affetmez, keser cezayi bence...

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Gençlerle berabere kaldınız yarını bekleseydiniz bari bu kadar iddialı konuşmak için :) arkadaş bir de derbide çift forvet oynattı bak sen ;)

0|2
    0|2
    • Özgüveni olan takım çift forvet çıkar sahaya ;) Yarın Konya sizi yener bak gör :))

• Mevcut futbol bilginle ancak gençlerle berabere kaldığınız gün konyanın bizi yenmesi için duaya çıkabilir liverpooldan medet umup ezmeye çalışıp 14 yıl önce kupayla övünebilirsiniz. Seri halde yediğiniz 4 Ler bir tek bunlara müsade ediyor :)

• Beyni sekizden ibaret iste takma

• :D gerçekçi olarım, beşiktaş alır maçı bunu bir trabzonsporlu olarak söylüyorum :)

0|1
    0|1
  • Guzel sonuclanir

0|0
    0|0
  • 2-0 Galatasaray.

0|0
    1|2
  • az kaldı Galatasaray alacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sneijder den birkaç füzede Beşiktaş'a atmasını bekliyoruz inşallah önümüzdeki hafta tek forvet Burak ve forvet arkasındada Sneijder le çıkarız

1|1
    0|2
  • Umarım Gs iyi oynar da maç biraz çekişmeli olur. Bir derbi maçının tek tarafli geçmesini istemem. Beşiktaş alacak maçı da gs de ortak olur umarim maça.

0|1
    0|1
    • senin dediğinin tam tersi tarzda olacak maç bence :))) fazla hayal kurma

• Sen Beşiktaş ın en son Galatasaray ı ne zaman yendiğini hatırlıyormisun

• Neden geçmişe bakayim ki ben bugune bakarim. O zaman gs daha cok yendi diye maç oynanmasin direk gs galip sayilsin boyle bir sacmalik olur mu

• Sekizden başka birşey bilmeyen üye olur olmaz soru açan birine cevap vermek bile fazla olur

0|0
    0|0
  • Bende BEŞİKTAŞ Alır diyorum 4-0 DEMBABA (3) Bir tanede Töre atar

0|1
    0|1
    • o zor biraz koçum, önce Konya'yı yenin yarın :))

• kesinlikle haklısın kardeşim... hadi iyi geceler, kırdıysam da kusra bakma iyi geceler... :)

• yok kardeşim ne kırması iyi geceler sana da :)

• İnş kazanırız ama BJK de iyi bu sene 1-0 olsun Galatasarayın olsun.

0|0
    0|0
  • Galatasaray.

0|0
    0|0
  • 4-1 Galatasaray

0|0
    0|1
  • elin yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz zannedermiş

0|0
    0|0
  • Burak oynamazsa GS 3 0 alır