Estee Lauder ürünlerini kullanan var mı? Memnun musunuz?

Bu markayı yeni keşfettim sayılır taki fondoten alırken satıcının "bakın ben chanel ürünlerini sattığım halde estee lauder kullanıyorum. Chanel i tavsiye etmem" demesine dek.

Gerçekten muciza yaratan kremleri var. İlk olarak krem ve serumu aldım 2 hafta kullandım cildim yumuşacık oldu. Ve artık yavaş yavaş diğer makyaj malzemelerimide atıp estee lauder e geçeceğim. Tamam fiyat olarak diğer markalara goere çok pahalı ama bence değer. Cildim için hiç acımam. Bugün bi mascarasını aldım kırpığı 10 kat daha volüm katıyor.

Neyse sanki satıcı gibi anlattım ama çok memnun kaldım. Gelecek ay gelsede fondoteni ve rujlarıda.alsam. :)

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• Annemin emekli olduğu şirkettir kendisi.

Onun yüzünden ben de üniversitede öğrenciyken kozmetik sektöründe çalışmıştım.

Estée üst klasmandaki ürünler arasında "fena olmayan" bir markadır. Elbette kalkıp Max Factor, Loreal, Avon gibi alt klasman markalarla karşılaştırılamayacak kadar iyidir.

Ancak onu karşılaştırabileceğiniz markalar: Lancome, Christian Dior, Clarins, La Prairie, Shiseido, Lancester, Clinique, Biotherm gibi markalardır.

Bu markaların ürünleri de genelde fiyat açısından başa baş olsalar da iki tanesi ayrıca ön plana çıkar:

(güneş ürünlerinde Lancester'in baş edilmez birinciliğini saymazsak)

Lancome ve Christian Dior.

En genel ifadeyle Lancome cilt bakım ürünlerinde en iyisidir.

Chiristian Dior da makyajda en iyisidir.

Ancak maskara dersen en iyisi Lancome'den Hypnose'dur!.. Örneğin maskaralarda bal mumu kullanıldığından gün içinde ister istemez sertleşir ve rahatsız edebilir. Ancak Hypnose'da bal mumu değil zeytinyağı vardır. Hem besler, hem sertleşmez hem de gün içinde tekrar sürme imkanı verir. Bir dene farkını göreceksin zaten. Verdiği hacmin farkı inanılmazdır.

Ancak cilt bakımında Lancome'nin üstüne tanımam. Yine de fikir edinip karşılaştırmak istersen Shiseido Clinique ve Biotherm'in cilt bakım ürünleriyle karşılaştırmanı tavsiye ederim.

Makyajda Dior'un ise karşılaştırılabilir bir rakibi bence yok.

0|0
    1|0
    • Bence estee daha iyi lancomedan kesinlikle ozellikle nemlendiricileri. lancome un maskarasi cok iyi evt

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 7

• abartmışsın esteeninn rimelleri berbat... Tek beğendiğim kozmetik ürünü asansörlü göz kalemi ve fondoteni... Cilt bakımındada este senin için ağır clinique kullan yaşına daha uygun

0|0
    0|0
    • Clinique kullandim ve hic cildime yaramadi. Estee nin cilt onarini serumunu ve nemllendiricisini kullaniyorum gayet yasima uygun ama haklisin genelde kirisik kremleriyle unlu ama her yasa hitap

• bişey diyimmi başta iyi geliyo diye hissedersin ama ilerde cildini mahfeder pahalı marka demek harika cilt bakımı demek değildir... Bu yaşta en güzeli doğal bakım

• ya ben yüzümr fondöten gibi şeyler sürdüğüm zaman hemen sivilce yapıyo o yüzden sadece renk tonu dengeleyici grnier kullanıyorum. ama bu söylediğin de fondöten dimi yani, kimyasal

0|0
    0|0
  • Rujunu kullan o iyi. Rimelini de kullanmştım o da güzeldi

0|0
    0|0
  • peki hangilerini aldın?sonuç nasıl,bende almayı düşünüyorumda

0|0
    0|0
  • estee lauder double wear fondoten we göz altı war çok memnunum

0|0
    0|0
    • fondöteni nasıl?ve göz altı bende düşünüyorum ama palı ya değsin istiyorum

• Advanced night repair serumu var. Tek kullandigim kozmetik seysi. cok da etkili.

0|0
    0|0
  • Ruju iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...