Bir Beşiktaş taraftarı olarak Fatih Terim'e yapılan haksızlığı kınıyorum.

Maçın hemen ardından GAZİANTEP'teki olan olayların haberini alınca.

Fatih Terim ''Memlekette Kan Akarken Futbol Konuşamam'' sözleri ile basın toplantısı yapmıyacağını belirlip tüm herkesin taraflı tarafszı beğenisin taoplamış Ama gördümki Futbol Federasyonu Fatih Terime haksızlık etmiş ve basın toplantısı düzenlemediği için (5.000 TL) para cezası vermiş. Neyin kafasında bu futbol federasyonu saçmalık değilmi sizce?

Güncellemeler:
Haberi aldığım yeri merak eden arkadaşlar buyrun resimde haber.

link

0|0
1216

En İyi Erkek Görüşü

• duygusal anlamda sacmalik evet ama prosedür geregi dogru cunki kurallar kati ligtvyle anlasma geregi röpörtaj verme zorunlulugu var bir mazeret göstermeksizin.. su acidanda bakabiliriz yarin birisi cikar sinirinden basin toplantisi yapmaz bir mana uydurur bahanem var der ortalik karisabilir o yüzden kurallar kati uygulanmaya calisiliyor.. dogrumu ne bilim bence bunu normal karsilasalar daha dogru olurdu..

0|0
    0|0
    • prosuduru uygulamasınlar 1 hafta tamam eyvallah öyledir mutlaka ama. ne olucakki Türkiye Gaziantepteki olaylardan ötürü içi yanarken. saçma olurdu o adamın orda konuşması .

• insallah kardes elbette sorulur ya bu dunyada ya öteki dünyada.. sana hayirli geceler diliyorum icimizden umut eksik olmasin...

• amin abicim hayırlı geceler kal sağlıcakla İNŞALLAH.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Bir GALATASARAY taraftarı olarak artık bu tarz olaylara şaşırmıyorum. Çünkü eğer Galatasaraylı isen bu hayat sana deplasman olur ve 10 mağlup başlarsın bu hayata...

Zorluklar ile savaşırsın, imkansızları zorlarsın, 11 aslan olup karşında binlerce rakip görürsün. Haksızlıklara uğrarsın, asla adalet bulamazsın...

Ama sonunda mutlaka KAZANIRIZ. İsteriz, ve alırız.

Kimse önüne geçemeyecek Galatasaray'ımızın, Allah'ın adaleti olduğu sürece...

0|0
    0|0
    • Burda söz konusu gs nın olayı degıl. Fatih Terim'in vermiş olduğu tepkinin sonuna kadar haklılığı ve düzgün ve etik bir davranış olmasına rahmen fedarasyonun yaptığı saçmalıklara tepki veriyoruz.

• Bu zaten tartışmaya dahi açılamayacak, herkesin hemfikir olduğu bir konu.

• hemfikiriz zaten tepkiliyiz yani. İ*nelere fedarasyonun başındakı at kafa varya bir ziktirip gitse harika olucak.

• evet haksızlık

0|0
    0|0
  • Heyyt bee kuzen haklısn :(

1|0
    0|0
  • Benim aklıma şu takıldı Galatasaray'a 5000 TL koymaz da vatanseverliğin cezası 5000 TL ise bu cezayı verenler için namuzsuzluk yapmanın cezası ne?

0|0
    0|0
    • vatanseverliğin cezasından daha ziyade bu tepkileri susturmak tepkisiz kalmasını sağlamak gibi bir yıldırma politikası gibi geliyor bana. Ama başaramıcaklar.

• Adım gibi eminim FATİH TERİM gibi adamın o 5.000 Tl'yi verirken içi sızlamamıştır .. Kuralları o da biliyor bunu göze ala ala böyle davrandı.. GalataSaraylı olarak imparatorumuz ile gurur duyuyorum..

1|0
    0|0
  • Haklısın !

0|0
    0|0
  • Çarşı haksızlığa karşı :) ;)

0|0
    0|0
    • Aynen dişi kartal. Biz tüm haksızlıklara karşı duranlardanız.

• hahahah her kula nasib olmaz beşiktaşlılık. Tadını çıkaralım

• aynen kardeşim haklısın valla teltoka JK :)

• yuh diyorum başkada birşey demiyorum.

0|0
    0|0
  • fatih terim bjk

0|0
    0|0
  • beşik taş fener

0|0
    0|0
  • oo milyoner olmuşun, tutmuş baksana Fenerbahçe maçı :)pppopop

0|0
    0|0
  • oo milyoner olmuşun, tutmuş baksana Fenerbahçe maçı :)ppppoo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Federasyon şaşırma sabrımızı taşırma

0|0
    0|0
  • Çok Haklısın !..

0|0
    0|0
  • O 5000 lira hamam parası olsun Federasyona.. Gitsinler bir güzel yıkanıp temizlensinler.

0|0
    0|0
  • ve bunun bir sonraki aşaması da işte 1-2 maçtan men falan. harbi neyin kafası ben çözemedim. ne yapmalıydı acaba. bişey yokmuş gibi maçı mı değerlendirmeliydi.

0|0
    0|0
    • analarına avratlarına sövseydı keske ben öyle dıyorum

• adamın başarıları arasında Türk milli takımı adına da birçok şey var. ama gel gör ki kıskançlık denen şey burda bile geçerli. o milli takım başındayken ben şuan milli takımı desteklemiyorum diyen ...lar bile gördük. işte şimdi de aynı düşüncedeki insanlar bunu yapıyor. ama çok çok yanlış, şu zor günlerde bu resmen adilik.

• Sorma valla al bendende o kadar birde gel gelelimki. Bütünleşme hiç yok Türklüğe yakışan şekilde hiç davranmıyoruz sonumuz ülke olarak hiç hayırlı gibi görünmüyor ama bakalım ne olucak nasıl olcuak görücez.

• ya inanmamak değil, sadece çok şaşırtıcı bir durum,ne kadar saçma bi şey olduğunu inanmamakla telafuz ediyoruz .

0|0
    0|0
    • saçma olduğu için paylaştım zaten ne doğru gidiyorki futbolla alakalı bu ülkede yada herhangi bir şeyle alakalı ne doğru gidiyor.

• Fatih Terim bir teknik direktör olarak bu ülkenin bir bireyi olarak böyle bir durumu kamuoyuyla paylaşıyor.bir futbol federasyonu başkanı olarak destek vereceğine ceza kesiyor.her şey ters gitmek zorunda mı bu memlekette...

• bi fanatik gsli olarak ben öyle bi şey duymadım. haber kaynağını link atabilirmisin.

basın toplantısı düzenlemek veya düzenlememek kimseyi bağlamaz ki?

0|0
    0|0
    • yaniliyorsun baglar ligtvnin anlasmasi bu herkes mecbur basin toplantisi yapmaya macla ilgili yorum yapmaya

• bundan haberim yoktu fakat federasyon niye cezayı kesiyor lig tv kesin cezayı

• Allah hep iyilerin yanindadir Fatih Hocaya boşuna ımparator demıyoruz

0|0
    0|0
  • Türkiye'de gerçekten de takdire şayan bir kurum söyleyecek olan var mı ?

0|0
    0|0
  • bilgim yok ama arıstırcam

0|0
    0|0
  • herkes kendi vicdanına gereken hesabı bir gün verecek nasıl olsa .

0|0
    0|0
  • türkiyedeyiz hacı şaşırmamak gerek

0|0
    0|0
  • saçma Adam sonuna kadar haklı bence

0|0
    0|0
  • Yeter Yıldırım Demirören yeterrrrrrrrrr:)

0|0
    0|0
  • bnde kınıyorum!

0|0
    0|0
  • Fatih Terim gibi bir kişiliksizden böyle bir şey beklemezdim, kötü olmuş gerçekten. Yanlız kurallar böyle, yani vermek zorundalar yapacak pekte bir şey yok.

0|0
    1|0
Yükleniyor...