Yaşadığınız şehrin en büyük sıkıntısı nedir ve en iyi yönü nedir ve hangi şehirde yaşıyorsunuz?

yaşadığınız şehrin en büyük sıkıntısı nedir ve en iyi yönü nedir ve hangi şehirde yaşıyorsunuz

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• yasadıgım sehirden nefret ediyorum kısa ve net.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Balıkesir'in sahil kesiminde yaşıyorum. Kışın bomboş. Kalabalığı seven benim için berbat bir şey. Caddeye çıkıyorsun araba bile geçmiyor doğru düzgün o derece.

0|0
    0|0
  • Samsunda yaşıyorum.Gittikçe kalabalık bir şehir olmaya başladı uzun zamandır garip garip insanlar geziyor şehrimin sokaklarında bu durumdan çok şikayetçiyim.En sevdiğim yönü sanırım ekonomik bir şehir olması ve ulaşım gayet kolay ;)

0|0
    0|0
  • izmir-deniz,sahil boyu ve kordon sevdiğim yönleri-sevmediğim ise hiç bitmeyen yol çalışmaları

0|0
    0|0
  • Yasadigim sehri çok seviyorum, ama tabii baska bir sehir olsaydi Istanbul gibi daha güze olurdu.

Ve sevmedigim sey ise bazilarin ters bakislari...

0|0
    0|0
  • İstanbul işte ...

0|0
    0|0
  • ben yaşamıyorum.

0|0
    0|0
  • Trafik ama trafiği ile aşığım bu şehire..

0|0
    0|0
  • hangisinden başlasam büyük şehir işte derdi bitmiyo

0|0
    0|0
  • trafik ve kalabalık -istanbul

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Mezhepsizlik en büyük sıkıntımız, öğrenci memleketi öğrenci memleketide öğrencilerin BİR KISMI şehri zürafa sokağa çevirdi arkadaş. Bu ne böyle

1|0
    0|0
  • en büyük sıkıntısı : gece hayatı az, bir çok şehirden fazla ama nüfusuna göre az

0|0
    0|0
  • Balıkesir - Sakin ve huzurlu .

0|0
    0|0
  • (-)Nem oranı çok yüksek.

(+)Tantuni var lan : ))

1|0
    0|1
  • Ankara

Sevilecek bi tarafı yok ah şu mecburiyetler

0|0