Kadının bu hali nedir...

Kız ben onla muhabbet ettiğim sürece bana yakın davranıyor ama onu biyerlere davet ettğimde görmezden geliyor cevap vermiyor kızla ilişkimi düşünüyorum sizce doğru yaparmıyım?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Demekkı gercekten hoslanmıyor senden

0|0
    0|0
    • Yani kızın i*ne olanına çattım:d

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• belki yüzünde 5 tane kocaman sivilce çıkmıştır

0|0
    0|0
    • sende :D böyle salak şeylere takacak tip degil:D

• belki de zamana bırakmalısın bazı şeyleri

Erkekler Ne Diyor 4

• bende yaşamıştım böyle birşey herşey gerçekten tıkırında gidiyor iletişimde hiçbir problem yok ortak ortamda gayet samimi sıcak pozlarda muhabbet ediyoruz gel gelelim hadi burdan biryerlere bşieyler içmeye gider otururuz şeklinde bir teklif edince bir bahane uyduruyor işi oldugnu yada bir arkadaşıyla görüşmesi gerektigini söylüyor b böyle iki üç kez tekrar etti bende anlam veremedim

0|0
    0|0
  • sanirim disari ciktiginda bu durum oluyor yanilirim insallahta sanki yanina yakistirmiyormus gibi geldi bana acikcasi..

0|0
    0|0
    • daha hiç buluşmadık ilk buluşma için onu davet ediyorum gelmiyor

• he o baska mesele yanlis anlamisim pardon.. ya belki bir cekincegi vardir belki ailesi belki tereddütü korkusu belki hic böyle bir durum yasamamistir bu detaylari arastirmalisin neden seni atlatmaya calisiyor bunu ögrenmelisin.. ayrica tanisma internettenmi? öyleyseki belki yalanda barindiriyor olabilir bu iliski oldugundan farkli göstermistir kendini buda mümkün..

• ayrıl gitsin, böle tiplerden hayır gelmez, ilgini kes hemen.

0|0
    0|0
  • Aynı benim kuzenin hareketleri. Bu yüzden nefret ederim o çocuktan :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...