Bir kız olarak başka bir kızla nasıl yakınlaşabilirim? Neler yapabilirim?

ben biseksüelmişim bunu bilmiyodum daha geçen gün öğrendim. bunu test etmek istiyorum bi kızla nasıl yakınlaşabilirim. sakın sende kızsın bilirsin demeyin bu çok farklı.sonuçta kıza kız olarak yaklaşıcam.tehlikeli bir durum aslında. kızın bana iş attığını ya da hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayabilirim? bilgisizim ilk defa denicem yardım edin. eleştiride bulunmayın sadece soruya cevap verin lütfen rica ediyorum. aslında aklımda geçen geceden kalma bi kız var ama onunla bi daha nerde karşılaşırım bilinmez. bi de kız iş attı anlamadım ya ona yanıyorum. bir daha böyle bir şeyin olmasını istemiyorum. karşımdaki kızın bana işaret yaptığını nasıl anlarım? ve nasıl tepki vermeliyim ne yapmalıyım? böyle kızlar arasında bi işaret dili var mı?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• toplaşın kankalarınla birer dal patlıcan soyun saplayın ak.sen ona o sana.

2|1
    1|0
  • selam nbr demen yeterli olucaktır :)))

0|1
    0|0
    • ama bunu normal bi kız da cevaplar ve anlamazki.atıyorum lemanda oturuyosun bi kızdan etkilendin o kızında senin gibi olup olmadığını analiz edip anlaman ve ona göre bi yol bulup konuşman görüşmen gerek.off..çok zor işim.çok zor.

• nette kız kılığında erkek çok olur güven olmaz :)

• onuda çözmek sana kalmıış artık :)

• herhalde erkeksin sen niye gizliyorsun kendini dostum ..:) ezikmisin.

0|0
    0|0
    • erkekler hep böyle şeyler mi yapıyo haha :D hayır kızım ama gizlenicem tabi bu çok utanç verici bişey :)

• Değiştirdin yazıyı bu arada .bide evet bazen kendini bilmez erkekler boyle yapıyor. Bir kızı tavlamak için şekilden şekile giriyorlar işte bizim gibi bunları beceremeyenlerde eleştiriyor onları :D

• ben hiç bir şeyi değiştiremem moderatör yapar bunu yaparsa :)

• Kız liselerinde yüzlerce var oralara takılmalısın bence bacım

0|0
    0|0
    • ya amacım öyle önüme gelenle olmak değil ki. etkilendiğim biri olursa diye diyorum.çünkü dün kaçırdım bi daha böyle bi hata yapmak istemiyorum..

Kızlar Ne Diyor 6

• İnsan cinsel yöneliminin zaten farkında olur oradan buradan öğrenmez. Cinsel yöneliminin farkında değildin de buradan mı öğrendin yani?:)) anlattıklarının hayal ürünü olduğunu düşünüyorum ya da sırf meraktan denemek istiyorsun...

0|0
    0|0
    • hayır daha dün bu konu hakkında konuşuldu bu sitede ve o soruyu görenler burda beni gayet iyi anlarlar zaten

• bana özelden yaz sana anlatayım

0|0
    0|0
    • yaaa :) özelden utanırım böyle gizli gizli daha iyi :)) sen biseksüel misin? bende öyleymişim geçen gün bu sitede öğrendim :))

• böyle yardımcı olamam kusura bakma

• ben de senin gibiyim. ama hiç kalkışmadım biriyle bunu paylaşmaya bile. zaten erkek arkadaşım var öğrenirse ayrılır benden

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşın varsa fena.ama erkek arkadaşın bence daha çok eğer bi kızla birlikte olursan ikinizi sevişirken izlemek ister.ne gariptirki erkekler ayrılmak yerine bundan hoşlanıyomuş.tabi sen yinede ne olur ne olmaz diye söyleme. sen nasıl anladın biseksüel olduğunu?

• ben de ama güvenemem ki kimseye

• bende ama napçazki başka çaremiz mi var? :S

• banaaa çok saçma geliyo hem nasıl farkedebildin ki bunu ? denemeden bilemezsin ve de demede de hem cinsin ya :S

0|0
    0|0
    • evet bende bu yüzden emin olmak için denemek istiyorum

• Yorum yapmamızı istemediğin için yorum yapmıyorum.

Böyle insanları sadece sanalda tanıyıp bulabileceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • yok eleştiri yapmayın dedim yorum yapabilirsiniz tabikide diğer türlü :) ya sanalda ne kadar güvenebilirimki bilmiyorum.ama dün mü ne bi kızı kaçırdım çok etkilenmiştim çok kötü oldum yaa...böyle şeyleri anlamadığımdan kızın işaretlerine cevap veremdim off..

• Bir erkekle cinsellik tamamiyle yaşadınız mı ?

• evet yaşadım

• nasıl ögreneden :S

0|0
    0|0
    • ya ayıkken erkeklerden alkollüyken kızlardan hoşlandığımı söyledim ben delimiyim niye böyle oluyo alkolün yan etkisi mi dedim ama biseksüelmişim sağolsun arkadaşlar bunu kabullenmemi sağladı. öyle işte

Yükleniyor...