Gençlerbirliği 1 Galatasaray 1 Düşünceleriniz Neler?

Gençlerbirliği beraberliği haketti ve aldılar GS Hamza hoca geldiğinden beri en kötü futbolunu oynadı tabiki bunda Chedcou Melo ve Sneijderin takımın belkide en önemli oyuncularının eksikliğininde payı vardı neler düşünüyosunuz maç hakkında? Benim korktuğum başıma geldi derbi öncesi puan kaybı yaşadık.

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Bizim açımızdan pek hoş oldu :)

0|1
    0|0
    • Kesinlikle bu hafta fark 3 e çıkar gibi haftayada Allah kerim :) Ama biz hakettik beraberliği.

• Derbi maçların favorisi olmaz bakıcaz artık :)

• Hayırlısı :)

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk defa gs maçını izlemedim kazanmadılar bundan sonra hep izlerim :)
    bu hafta önemli değil o kadar haftaya derbi herşeyi belirliyecektir

0|2
    0|0
    • GS maçını izlemedin ve kazanamadık bundan sonra hep izlersin yani burdan kazanmamızımı istiyosun sonucu çıkıyor :) Bu hafta bence çok öenmliydi haftayada yensekte yenilsekte birşey belli olmaz daha koskoca ikinci devre var çok sular akar.

• İzleyemedim ve kaybettik...

0|1
    0|0
  • Eksikler yuzunden olmadı bence. Hamit kotuydu biraz zaten cogu kez o taraftan geldiler. en azından yenilmedik. Haftaya telafisi olur derbide :)

0|1
    0|0
  • olsun renktaş önümüze bakalım

0|1
    0|0
  • Gs yenilmedigine dua etsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence gs 1 puana sevinmeli Musleranin iyi performansı olmasa skor çok daha farklı olurdu
    Hamza hocanın hatası öne geçtikten sonra çift forvette inat etmesiydi

0|1
    0|0
    • Adamlaında bir kafa pozizyonu birde uzaklardan firikiği var başka pozizyonu yok birde gol olan tabi topa daha çok sahipti bu arada çift forvet olabilir ama Hamitin yerine bruma olcanın yerinede ikinci devre yasin girebilirdi geç kaldı Hamite çok güveniyor Terimde öleydi ama bekleneni veremedi dünkü maçta ve Chedcou Melo ve Sneijder takımın kilit 3 ismi olmayınca çokda anormal değil aslında.

• Biz de haftalardır 10 dan fazla eksikleri oynuyoruz oyuna yansısa da bir şekilde kazanmayı bilmek lazım başka turlu şampiyonluk zor. Hamit 60 dakikadan fazlasini kaldiramiyor buna hoca nasıl tahammül ediyor hayret

• Evet bende ona üzüldüm FB haftalardır kötü oynayarak kazanıyor BJK geçen hafta kötüydü 3 gol attı bizde kazanabilirdik olmadı Beşiktaşta bir BA göze çarpıyor diğer eksikliklerin önemi yok bence ki onuda Cenk aratmadı demekki takım olarak iyi Beşiktaş ama GS de Sneijder Melo ayarında pek oyuncu yok hadı hakanda iyi oynadı Chedcouyu aratmadı ama işte yerine oynayanlardan verim alaminca öyle olmuyor Beşiktaşta oğusan olmasa necip oynar veli oynar sosa olmasa aratmaz kendini BA bile direk Cenk monte edildi bizde tam öyle değil bir oyuncunun bile önemi büyük.

• Takımda en önemli 3 isim diyebileceğimiz oyuncular yoktu bugün. Böylesine zorlu bir deplasmanda iyi oyuncularınızda olmayınca puan kaybı yaşamakta anormal bir durum değil fakat kazanabilirdik ilk golüde atmıştık ama olmadı
    Haftaya derbiyi kazanacağımızı düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Yorumlarına katılıyorum inş kazanırız haftayada zorlu bir maç bizi bekliyor bekleyip görelim.

• Sağlık olsun.
    Takımı yanlış kurdu malesef, değişikler yanlış geldi.
    Olcan adının bu takımda yeri yok.
    Onun yerine bruma hamit yerine yasin oynasa çok farklı olabilirdi.

0|1
    0|0
    • Belki kupadaki performanslara aldandı ama oda anlamıştır hatasını eksiklerde çok etkiledi sağlık olsun.

• Kupa olsada olcan 5 para etmez.
      hamittende iş çıkmaz dediğim gibi çıksaydı eğer alırdık.

• meloyu çok aradık bu akşam ama genede kazanabilirdik ikinci yarı gol yiyene kadar ayağımıza top değmedi hoca maç seyretti değişiklik yaptı ama olcanın yerine yasini aldı ki bu yasin çok boş bir adam oysaki maç 1 .0 ken forvetin birini çıkarıp ortasahaya birini alsaydı oyunu tuytardık golü yedikten sonra bunu yaptı yazık oldu neyse telafi etmemiz lazım bjk maçında

0|1
    0|0
    • Dediklerine katılıyorum inş telafi ederiz ama o maç daha zor.

• Kupada filan oynasınlar orayada adam lazım nedim :) Aslında çok geç girdi pek birşey yapmasını beklemek zor.

• kupada oynayacak adam çok kadroda tam 42 oyuncu var daha paftakiler hariç

• gs geçen haftada iyi değil di ilk şutu ikinci yarıda ki penaltıydı. bu hafta puan kaybı yaşayacağı belliydi

0|1
    0|0
    • Geçen hafta biz iyi değildik değil de belki Mersin baya iyi oynadı demek daha doğru olur ama ikinci yarı özümüze dönmüştük bu maçta 90 dakika kötüydük.

• Gençlerbirliği iki puan kaybetti.

0|1
    0|0
    • Aslında 1-0 lık bölümde evet bizden daha çok topa sahip oldular ama 1-1 olduktan sonra yine yaslandılar geriye skorla alakalı birazda bence maçın hakkı beraberlikti ölede bitti.

• Bu maçta puan kaybetmemizin birinci nedeni umut bulut. Adam ayağına gelen topu bile geri çeviriyor.

0|1
    0|0
    • Eksiklerimizde etkiledi bu skoru hakettik beraberliği galibiyet alıcak futbol oynamadık.

• Forvet alınsın artık

0|1
    0|0
    • Bu yabancı kuralında alınsa nolucakki sanki? Ama bencede alınmalı.

• Devre arasında bir kural değişikliği olcak gibi yabancı konusunda ama şu durumda da bbence telles kesilir

• Gs den bir halt olmaz :)

0|0
    1|0
  • Fanatik galatasaraylıyım ancak ne zaman güvenip iddia oynasam beni yatiriyo bugün olduğu gibi üstelik 650 tlmi yatırdı serefsizler bir gol atamadilar hem berabere kaldılar hem kupon gitti

0|1
    0|0
Yükleniyor...