KS'ye nerden, liseden mi üniversiteden mi mezun, nasıl insanlar takılıyor da biz onların yorumlarını önemsiyoruz?

buraya nerden hangi bölümlerden liseden mi üniden mi mezun mu nasıl insanlar takılıyoda biz onların yorumlarını önemsiyoruz acaba herkes ne okuduğunu yazabilir mi bi zahmet

Güncellemeler:
insanları okumalarına göre değerlendirmiyorum ama sallamasyon yorumları gördükçe sinirlerim bozuluyo kaç yaş grubunun takıldığını görmek maksatım

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• 2010 Adnan Menderes Üni. İktisat mezunuyum. 4 yıl üniversite okuyan hıyarlardan biri benim !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• hayat üniversity şu an serbest meslek ama her işte çalımış insanımdır bilgim vardır her konuda

0|0
    0|0
  • Ana okulu terk

0|0
    0|0
  • valla benim yaş 32.. yeni girdim... aklı başında birileri vardır çünkü birkaç exreme yorum okudum.gayet değişik açılardan değerlendirmeler var..çerez yorumlarda gördüm ama heryerde seçmek lazım zaten

0|0
    0|0
  • Okuduğu bölüme göre yorumlarını dikkate alma olayıda ilginc bakış açışı. Kimi odunlar vardir dersleri çok başarılıdır ama 2 kelimeyı yanyana getiremez. Okumuş cahilde çoktur. 2 ayrı kulvarı bir araya getirmeye çalışmışsınız.

Bu arada 2 uni bitirdim.

0|0
    0|0
    • ben sadece eğitim seviyesini ölçmeye çalışıyorum hayır bazen aptal saptal orumlar okuyorumda çocuklarda yorum yapıomuş gibi gelio o açıdan baksanıza adam lise 3 dio komik yani

• Aynen tecrübe, akıl baştadır yaşta değil

• Ben 12 yaşında sokaklarda yaşadım nasıl ne derdi olabilir , sen çok küçümsüyorsun insanları ;))

• Bizi soracağına kendine bak.ilk okul terk gibi yazmışsın

1|1
    0|0
  • Baü Programlama mezunu >yazılımsal bir mantıksal zihniyet sahibi değişken fikirlibiri si kendisi :)

0|0
    0|0
  • Turizm 3 Sınıf .

0|0
    0|0
  • 2010 Trakya ünversitesi muhasebe mezunuyum şu anda işletme 4. sınıf tek ders teyim ama insanları okumalarına göre kıyaslama derslerde hiç bir şey öğrenmedim ben sokaklarda öğrendim

0|0
    0|0
  • Yazam applam..Ben okumayı yazmayı askerde belledim...Ali mektebi derlerdi..İlk mektebi okuyamadım...Gazata okuyom. Burada sallama akıl veriyom..Niye sordun ?

0|0
    0|0
  • Merak ettim,okumamış olupta çok şey yaşamış bir insanın fikrimi yoksa okuyupta hiç birşey görmemiş bir insanın fikrimi daha değerli senin için?

0|0
    0|0
    • amacım okumayanları ezmek değil ama merak ediyorum nasıl insanların takıldığını okumayanda yazsın canım

• İktisat fakültesi / Kamu Yönetimi

0|0
    0|0
  • Boş ver..Hepsi 18 - 24...Ben hariç...77 ..

1|0
    0|0
  • Urfa'da Oxford vardı da biz mi okumadık.

0|1
    0|0
  • Ben okumuyorum ve işsizim

1|0
    0|0
  • Ebelik 2. sınıftayım.

1|0
    0|1
  • Ne yapıcaz atomu mu bölücez birleşip anlamadımki :S

0|0
    0|0
  • üniversite 3 .sınıf , ama kişiliğimiz ve insanlığımız 1.sınıf .

0|0
    0|0
  • lise üniyle alakası yok, beyinle alakası var.

0|0
    0|0
  • Sen bi yazsana önce

0|0
    0|0
    • ben bilgisayar mühendisliği okuyorum şuanda.

• İyi aferin okumak iyidirde , her okuyan adam sana yardımcı olucak diye birşey yok ne bu sitede nede gerçek hayatta , bende 2 üniversite terk im yeniden giricem kısmetse bu sene ama birşeyler katsın diye gidiyorum yoksa meslek sahibi olmak için değil hobi için

• hmm iyiymiş

• ben lise 3 muhasebe bölümü

0|0
    0|0
  • Üniversite mezunuyum. Bu yıl ikinciye başlayacağım.

0|0
    0|0
  • eating dads moneyyyy yeyyyyyy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Üniversite.

0|0
    0|0
  • okulllaar okulllar! bu hayatta bize bu dersler mı lazımdı ? bılemıyorum sacma sapan seylerın ıcıne atıldık, ne dıyorum ben ya hahahh lıse okuyorum hala, cıddıyım, o da belkı bıtırmem. karakalem, fotograf, muzık ve kıtaplar beynımı fazlasıyla dolduruyor.

0|0
    0|0
  • 27 yaşındayım üniversite mazunuyum.

ama o kadar gerzekçe cevaplar veriyorum ki bazen hani o daha önce bahsi gecen dağdaki coban abimiz bile kıcıyla güler.

maksat kafa dağıtmak genel itibariyle ablam. çok ciddiye alma burayı.

bu düzeni sen değiştiremen.

0|0
    0|0
  • Dil edebiyat fakultesi-Rus dili ve edebiyatı mezunuyum,tercüman olarak 2 yıllık çalışanım

0|0
    0|0
    • maşallah rus dili edebiyatı çok zordur sanırım tabiki ukraynada okuduysan ayrı ben antalyada az öğrendim kursta vaz geçtim en güzeli english

• yan komşu diyebiliriz moldovada:)zordur 5yıl az anamı aglatmadı ama rusçayı tek geçerim ingilizce falan tanımam yanında

• çoğu insan eleştirmiş ama galiba ergenlerle ünv ve çalışan insanalrı ayırmak istedin sen :) ben ünv. son sınıf

0|0
    0|0
  • Süleyman Demirel Üniversitesi Muhasebe

0|0
    0|0
  • Cahilin tekiyim

0|1
    0|0
  • Seneye sigortaci olarak mezun olucagim bakalim master i gozum kesecek mi

0|1
    0|0
Yükleniyor...