Bu aksam hali sahada:( ?

8-9 hali saha macimiz vardi. Ama mac icinde bir sakatlanma oldu ve arkadasin burnuna ayni takimdan bir arkadasin dizi geldi carpistilar anlayacaginiz. Sonra ambulansla hastaneye gittiler.

Arkadas ilk anda bilincini kaybetti. Bunlar olunca futboldan soguyorum. Allah kimsenin basina vermesin.

Yakin zamanda boyle bir sey basina gelen var mi beyler? :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• En sevmediğim şey. Bazen görüyorum böyle sanki şampiyonlar ligi şampiyonluğuna oynuyorlar gibi. Kardeşim sakin sakin oynasanız ne olur yani. ALLAH şifa versin.

0|1
    0|0
    • Aynen kardesim de ne yapalim ya zevkini cikarmaya calisirken oluyor hep bunlar. Dikkat etmek lazim ya.

• Dikkatten ziyade abartmamak lazım. Ölüm kalım savaşı verilmiyor ki. Altı üstü halı sahada koşup ter atmak amacıyla yapılıyor.

• Yani o da var tabi.

Kızlar Ne Diyor 1

• geçmiş olsun daha dikkatli oynayın sizde

0|0
    0|0
    • Ya bunlar olagan seyler ama ne yapalim isteyerek olmadi. Beterin beteri var daha kotu de olabilirdi

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet benim başıma geldi benim bir arkadaşım abim topa uçarken kalp krizi geçirdi ve hastaneye gitmeden öldü

0|1
    0|0
  • Geçenlerde biri ayağımı kuracaktı nerdeyse
    Hali sahalarda kontrolsüz giren çok oluyor

0|0
    0|0
  • maç yaparken arkadaşım kramponla arkadaşımın ayağına girdi ayağı kırıldı resmen onumuzde cok kotu bıseydı en ıyısı unutmaya calısmak olur boyle seyler takma kafaya

0|1
    0|0
  • Sırf bu yüzden halısaha maçlarına gitmiyorum artık.

Futboldan anlamayan insanlar yüzünden sakatlanabiliyoruz.
    Hala ayağımda yara izi var bu yüzden.

0|0
    0|0
  • Kontrolsüz spor işte. Futbol güzel değil. Tenis basket warken

0|0
    0|0
Yükleniyor...