Kilo almak için ek protein almak zararlı mıdır?

Weight gainer lar ile ilgili bir bilginiz var mi? Spor da agir şeyler yapmıyorum sadece göğüs çalışmak istiyorum. Yanında protein almanın sakıncası olur mu?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yıllarca vücut geliştirme yaptım, şimdi arkadaşım. neyin zararlı neyin yararlı olduğunu onu kullanım miktarın belirler. ben şimdi su içmek zararlıdır diye bir önerme de atarım ortaya. kesinlikle de doğru olur. ama ne kadar ve nasıl şu içmek insana zarar verir. günde 10 litre şu içersen 2 aya kalmaz yatarsın hastaneye. şimdi öncelikle protein tozunu kullanırken ne kadar kullanmamız gerektiği ile ilgili tartışalım. öncelikle antrenman öncesi ve sonrası olmak üzere iki kez whey protein alınabilir. yine isteğe bağlı gece yatarken de casein protein alinabilir. şimdi dikkat bunları alırken günlük su tüketimin en aşağı üç buçuk litre olmalıdır arkadaşım. steroid ve anabolizan etkili ilaçlar ile protein tozunu karıştırmayın. artık günümüzde steroid kürü yapan insanlar bile senden benden sağlıklı yaşıyor. bu tartışmalar. doksanlı yılların başında kalmıştır. artık gelişen tıp ve suplement teknolojisi bunları aşmıştır. ben on yıldır düzenli protein suplement kullanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Sakıncası olmaz

1|0
    0|0
  • gainer lar hakkında ne kadar bilgin var bilmiyorum ama onlar ilaç değil supplement (besin desteği) olarak geçmekte kanıtlanan bir zararı yok diye biliyorum ve gainer ların karbonhidrat oranıda yüksektir ona da dikkat etmelisin. Bence yemeklerden al proteinini veya karbonhidratını zaten yemeklerine dikkat etmezsen supplementlerden bir mucize bekleme

1|0
    0|0
  • hahaha yok öyle bir şey gainer kullanabilirsin de sadece göğüs çalışman olmaz öğünlerini arttırman lazım ek besin kullanabilirsin tüm bölge için çalış

1|1
    0|0
    • Ya tüm bölge istemiyorum, olumsuz bir şey mi bu?

• kilo alırsan öyle sadece göğüs için alamazsın göğüslerim küçük diye üzülüyorsan onun çözümü kilo ddgil :)

• protein değil de karbonhidrat desteği kilo aldırıyor.. sporla birlikte kullanmalısın ve bunu bir uzman kontrolünde yapmalısın.. her insanın metabolizması aynı değil.. Senin ne kadar ihtiyacın varsa o kadar kullan ve sporu aksatma.. ama yemeklerine dikkat etmelisin.. özellikle tavuk, yumurta ve süt ürünlerine ağırlık vermelisin..

1|0
    0|0
  • zaralı değil arkadaşım ama spor yapıcaksın bende kullanıyorum protein tozu ve gerçektende faydasını gördüm hiç bir zararınıda görmedim bundan emin olabilirsin 2 ayda 8 kilo aldım

1|0
    0|0
  • Dogal protein al

1|0
    0|0
  • proteini bıraktığın an cıldin sarkmaya başlar

1|0
    0|0
  • Söyle haplar kullanmayın, hepsi zararlı.

0|0
    0|0
  • Toz olarak alıp da boşuna para vereceğine beslenmene dikkat et protein ihtiyacını tavuk dan yumurta dan süt den karşıla protein tozu almaya gerek yok gained ise kilo aldırıcidir onu erkekler kullanır sen Beslen yeter

0|0
    0|0
  • ya sen bıde kızsın ıyıce sarkar kullanmaaaaa

0|0
    0|0
  • Hiçbir sakıncası yok.

0|0
    0|0
  • Kilo almak için protein alinmaz, karbonhidrat alınır.

0|0
    0|0
  • bir kiz neden gogus calisir ki:)

0|0
    0|0
    • Gogusleri olmadığı için olablrmi:))

• Gogus calisirsan olani da kaybedersin ama:) cunku eger ayni gogusten bahsediyorsak onlar kastan degil yagdan olusuyo:)

• Protein kilo yapmaz kasi onarir ve buyutur kilo almak icin pilav ye karbonhidrat tozlari kilo yapmaz sisirir

0|0
    0|0
  • kilo almak istiyosan akşam yemeğini geç ye

0|0
    0|0
  • midene zarar verir

0|0
    0|0
  • Sağlıklı yollardan git siyah fasulye elma baklagil yoğurt falan ye

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Boşver kilo alacam diye uğraşma. Zamaninda bende uğraştım. Zamani gelince aliyorsun zaten

0|0
    0|0
  • pROTEİN almanın bir sakıncası yoktur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Protein kızlara göre değil hormonların bile değişir erkek olur haberin olsun.

1|2
    0|0
  • Doğal protein almalısın

1|0
    0|0
  • Doğal protein almalısın

1|0
    0|0
  • Çok sivilcelerin olur..

0|0
    0|0
  • zararsız

0|0
    0|0
  • Sooru icin Sağol bende merak etmisimdir bunu herkes proteini doğal yolla al dio ama ben her türlü proteinli şeyleri yiorum ama vücuda faydası olmadan dışarı atılıyor hemen eğer sende oleysen bence denemelisin doga yolla olmuyor cunku

0|0
    0|0
    • İste doğal yolla olmadığı için sormustum ben de zaten ama millet akilli. Biz akil edemiyoruz ki sanki et, yumurta, süt falan tüketmeyi :S

• Aynen olmuyo işte yemek yiorum kendmi He la da buluorum bu kdr çabuk Öğüten bir bağırsak sistemi yoktur yani kamera bile soturduk bsymi var dye ama yok çalışması hizliymis:))

• doğal değil zararlı

0|0
    0|0
  • Doğal antrenman yapan bir vücut geliştirmeci sporcu ise, ortalama 1,3gram yani 110gram kaliteli protein alması gerekir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...