Eve koşu bandı alıp faydasını gören var mı?

Eve koşu bandı almak istiyorum, ama kararsızım. Alıp faydasını gören oldu mu? Birde çok ses gidiyormu komşulara? gitmemesi için yapılabilcek bişey varmı? Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
21|35

En İyi Erkek Görüşü

• Eve almadım ama salonda kullandım. Eğer apartmandaysan tavsiye etmem. Şikayet gelir. Ama benim tercihim dışarıda koşmandır. Parkta koşarsın, çevrendeki ağaçların verdiği oksijen ile daha iyi kondisyon yaparsın. Yolun engebesi bacaklarını daha iyi yorar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Tabiki ise yarar evde oldugu icin bir sure sonra sıkılırsin yapmayi birakirsin. Sayet ben sıkılmadan yaparim diyorsan tabiki faydasi olur. 10 km den sonra asagida komsun varsa ses gitmeye baslar. Engelliyecek falza bir sey yok ama kaliteli bir urun alirsan fazla sallanmaz desde az gider.

0|0
    0|0
  • Yakin arkadaşım bayağı zayıfladı

0|0
    0|0
  • Fayda goren var mi bilmem de , satin alip uc gun sonra, sıkılıp kaldiran cok insan gördüm.. gurultuye gelince , tabiki buraz gurultusu vardir ama , supurge vs gibi de degildir kesinlikle..

0|0
    0|0
  • spor her zaman faydalı birşeydir ama hakkını verirsen 1 2 gün kullanıyım sonra devam ederim dersen bir faydası olmaz spor disiplin ve düzen ister haftanın belli günlerinde spor yap aynı saatte yat aynı saattte kalk spor vakitlerin hep aynı olsun beslenmende hayattaki herşeyinde bir düzen içinde olsun yoksa bir faydasını göremezsin bende halter aldım 3 aydır çalışıyorum düzenli bir şekilde ve faydasını fazlasıyla gördüm yeter ki üşenme

0|0
    0|0
  • 5 ay önce bende almıştım ailecek çok işimize yaradı özellikle çamaşır askılığı olarak :)

3|1
    0|0
  • 1000-2000 liralık bişi alırsanız kesinlikle 1-2 kez biner kaldırırsınız, ses de yapar, verimli çalışma da sağlamaz. bence ona para verene kadar bir spor salonuna kaydolun en iyisi.

0|0
    0|0
  • Almalısın faydası olur.

0|0
    0|0
  • öyle böyle 10 yıldır sporla haşır neşirim bu kadar zamanda eve dumbell kosu bandı bisiklet vb spor malzemeleri alıpta spor yapan insan görmedim

0|0
    0|0
  • Bende vardı çok faydasını gördüm tabi düzenli olarak koşarsan sesi içinde altına inşaat malzemesi satanlardan 3 veya 5 mm ilk bir strafor alıp koyabilirsin faydası oluyor ses gitmiyor alt kata ;))

0|0
    0|0
  • Ben almadım ama faydalı olabileceğini düşünüyorum. Spor salonuna gittiğim için ihtiyaç duymuyorum. Ses konusu biraz yalıtım sistemiyle alakalı bizim evde olsa kesin komşulara ses gider ve rahatsız olabilirler sizin evinizi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yapma. Para verip alıyosun ama kullanmıyosun en fazla 3 ay kullanıcaksın. Onun yerine çık dışarda koş oksijen alırsın.

1|0
    0|0
  • sokakta yakınlarda bir parkta yapın sporunuzu. temiz hava vs.. daha güzel olur

0|0
    0|0
  • Koşu bandından ziyade eliptik bisikleti öneririm hem daha uygun fiyatlı hem komşuları rahatsız etmezsin ama manyetik olmalı onlar sessiz çalışıyor

0|0
    0|0
  • eve bu tür şeyler alan pek çalışmıyor:)
    fakat sen kararlı isen alabilirsin. çalışacağına inanıyorsan :)

1|0
    0|0
  • Iyi marka alırsan ses gitmez. Koşu bandından inip kol böreğini gömersen daha cok kilo alırsın. Yemem diyorsan sakıncası yok gayet iyi olur

0|0
    0|0
  • Oturmaktan daha faydalı olduğu kesin :)

0|0
    0|0
  • Karım her akşam 1 saat tempolu yürüyor ve yemeye devam ediyor inanılmaz fark etti karnı kas tuttu desem yeridir

0|0
    0|0
  • Alt komşuda var, koşmaya başladığında beynimi mikiyo. Bende küfür edip , bir yerlerini sızlatıyorum.

0|0
    0|0
  • valla büyük bir sevinçle babam gil almışdı cok mutlu oldum hergün yaparım diye en son 5 ay önce bindim işde

0|0
    0|0
  • bence alma bı yere varamıosun

1|0
    0|0
  • Bende var kenarda yatıyor şimdi heves olur sadece komşularada ses gitmez o kadar

0|0
    0|0
  • Alıp faydasını göremeyen var

0|0
    0|0
  • Koşan varsa görür yoksa kenarda tozlanir

0|0
    0|0
  • üzerimden attımüzerinden attı beni

0|0
    0|0
  • Kardio için çok iyi bir şey :D

0|0
    0|0
  • kendim dahil kimsenin surekli yaptigina sahit olmadim

0|0
    0|0
  • ben aldım ama bı kere ınmedım daha ıcımden gelmıyor :D:D

0|0
    0|0
  • Tehlikeli eletrik carpiyor cinde bir adami carpmis ve olmus

0|0
    0|0
  • Eve aldık benden çok üst komşumuz binmişti

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 21

• Ben aldim, bir kaç ay oldu indirimden. Markasi Striale Fitness Partner. Her gün kosarim umuduyla almistim, ama ôyle olmuyor iste. Ya çok yorgun oluyorum eve dônünce ya da yapilacak islerim oluyor. Düzenli yapmiyorum anlayacagin.

Faydasina gelince, evet çok faydali. Hizli tempo da yürürsen bir saat boyunca, ortalama 300 kalori yakiyorsun. Seviyeyi yükseltirsen daha da çok veriyorsun tabii.. Ama ôyle 1000-2000 kalori veriyorum diyenlere inanma hiç, mümkün degil.

Ses konusuna gelince, yürüyüs yaptiginda ses olmuyor hiç, kostugunda ise biraz oluyor evet ayakkabilar "pat pat" diye ses çikariyor. Ben apartmanda yasamiyorum ama yasayanlar almali mi diye sorarsan, evet almali ama gündüz yaparsan eger. Her aklina estiginde, gece gündüz yapamazsin mesela, komsuluk iliskilerin zedelenebilir.

Her neyse, kisacasi ôneriyorum ben. Düzenli yaptiginda kilo da verirsin, yag da yakarsin, vücudun da sekillenir.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler, Önerebilceğin bir marka var mı 700-1000 lira civarında

• Sporla ilgilenen üyeler vardir mutlaka burada, bilgilendirirler seni. Benim fazla bilgim yok, internetten de arastirabilirsin.

• Ses pek olmuyor bnce ama yine de annem akşam vakti koşmama izin vermiyordu :) gerçi çok kullanmadım e ve alıyorsun bekliyor öyle.

0|0
    0|0
  • step aldık iyi geldi

0|0
    0|0
  • Bence güzel ni alet evde koşmak dışarda koşmak zor gelir

0|0
    0|0
  • Alma, zararı olduğunu biliyorum. Sert zeminde yürümek, koşmak gerekiyor sağlık açısından. Bir araştır internetten, vazgeçersin zaten

0|0
    0|1
  • Eğer apartmanda yaşıyorsan sorun olur. Ayrıca bir süre sonra katlanıp evin bir köşesinde ya da bodrum katına falan taşınıyor :D

0|0
    0|0
  • Komşumuz öyle 4 kilo verdi. Evler yakın degil yan blokta biz ses duymadık

0|0
    0|0
  • Bizim evde var ama kullanacak olanlar kullanmıyor sesi kesmek için zemine hali haricin de başka bir hali daha yerleştir ses kesilecektir

0|0
    0|0
  • Bn aldım arada yapıyorum güzel oluyor diziyi de açıyorum bir bakmışım dizi bitmiş bende iki bin kalori yakmışım :D

0|0
    0|0
    • 2000? Atlet misin? Normal insan isi degil

• Evet orta kat. Koşu bandı alırken özelliklere baktığında çıkardığı sesin desibel olarak değeri de yazar ona göre alabilirsin benimkisi orta ses yapıyor ama zaten gündüz çalıştırıyorum

• Peki bana Önerebilceğin iyi bir marka var mı sessiz çalışan? 700-1000 lira civarlarında?

• Ben spor salonu gittim, bir günde bıktım.. Alma boşuna. Alanlar bir süre sonra kullanmıyor zaten.. evde kalabalık oluyor. Koşu yapmak istiyorsan dışarda koş..

0|0
    0|0
  • evet canım benim evimde var ve çok faydasını görüyorum kısın dışarıda koşamadığım zaman ya da yürüyemediğim zaman evde devam ediyorum yyani ses gidiyormu bilmiyorum ama hiç gelmediler şu ana kadarr

0|0
    0|0
  • varda aslında faydasıda oluyor ama trekking ve ya normal yürüyüşün hali başka yerini tutmuyor

0|0
    0|0
  • Babamlar almıştı bir süre sonra yüzüne bakmadılar

0|0
    0|0
  • akrabam faydasını gördü al sende bence

0|0
    0|0
  • Var da dışarda koşuyorum temiz hava tercihimdir..

0|0
    0|0
  • Sessiz gayet rahat. Etkisini görüyorum.

0|0
    0|0
  • Faydasını gören yok, bizaman sonra işgalci oluyor.

0|0
    0|0
  • Valla bir hevesle alıyosun sonra kenarda süs olarak kullanıyosun. Düzenli kullanırım diyosan al pek bir sesi falan yok ama düzenli kullanacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • almadım ama faydası gören olmuştur

0|0
    0|0
  • Aldığımız günden beri bir kenara attığımız alet bence onun yerine yürüyüş yap daha etkili diye bilirim sana

0|0
    0|0
  • al sessiz çalışanları vaar işe yarıyor ama düzenli yapman lazım

0|0
    0|0
    • Düzenli yaparım sorun değilde sessiz çalışanları pahalıdır değil mi?

Yükleniyor...