Kadınların çenesi bayıyor. İstisnalar hariç, baş etme yollarını keşfetmiş arkadaşlar bir fikir versin ya!

Kadınların çoğunu umursamıyorum,çok nadirde olsa muhabbetine ısındıklarım oluyor,dediklerini,anlattıklarını dikkate alıyorum ama yüzde doksanının anlattıkları ertesi güne aklımda kalmıyor resetliyor kendini neden acaba?Bide çoğu muhabbet konusu açmada sorunlu,hep erkekten bekliyorlar,sanki mecburmuşuz gibi.Böyle kadın tiplerine geliştirdiğiniz taktikler neler?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• sussanda susmasanda yorum yapsanda yapmasanda her şeye kusur bulurlar. sanki bu dünyada tek güzel o gibi düşünürler sizinde onun muhtaç olduğunuzu sanırlar gözlerini korkut burunları kalkıksa erkekliğini koy vur elini masaya adamlığını göster evet böyle tripçi kızlar var ama olmayanıda var mesela ben sevgilime sorun ayda 1 kere filan trip atarım oda çok zorlamışsa kıskandığımı belli ederim anlatmak istediğimi nazik bi şekilde açıklarım doğrusuda budur ama trip atan kız sever arkadaşım yani şunu diyim kadınların çenesğinden kurtulamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Umursamazsan hatırlamazsın tabii. Gayet normal :) Hep senden bir konu açmanı bekliyorlarsa boş ver derim. Hoş sohbet insanlarla tanış ;)

0|0
    0|0
    • Öyleside zor bulunuyor be canım.

• sende haklısın.

• Senin konu açmanı bekleyen insanla sürekli sohbet edemezsin ki... Ya da konular belirle kafanda, sırala onları, herkese aynı taktiği uygula. Artık nereye kadar giderse :D

• he de geç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...