Kapat

Düşünün hem yazarsınız, hem menajer, organizatör ve ajans sahibi. Hem de 3 ayrı derneğin başkanısınız

Merhaba;

Arkadaşlar bu ara çok soru sordum farkındayım ancak malum sezon geliyor ve ben de yenilikler silsilesi var.

Şimdi ki sorum şu;

Düşünün hem yazarsınız, hem menajer, organizatör ve ajans sahibi.

hem de 3 ayrı derneğin başkanısınız bütün bunları bir kartvizitte nasıl toplarsınız?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• şaka falan sanırm amacını anlamadım ama

bir ajans ismi dahilinde o saydıklarını yapabilirsin.

bla bla ajans, ismin ve ünvanın mesela genel koordinator.

başka mesajında da isim aradığını yazmışsın 15 yıllık tecrübe demişsin ilk kartın gibi... yaklaşımın çok amatörce bütçen varsa bence sağlam destek almalısın : )

başarılar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• Kim o sen misin? Yazık...

Anlamayanlar için açıklayalım...

Sorunun Meali; Kızlar bakın ben hem yazarım, menajerim, hem organizatörüm, hem ajans sahibiyim, hemde 3 farklı derneğin başkanıyım...

Yine de oralarda bir kız düşüremedim, kimse bana vermedi, "Orgasm Donor" diye profil resmi koyuyorum ve abazalıktan ölüyorum...

N'olur, N'OOOLUR bana da bi kere versenize!

0|1
    1|1
    • 1- yavru kuş kıskanmaya gerek yok... Orgasm Donor oldu diye nickim hep bel altı mı paylaşmalıyım sorularımı? Fikir Fikirden üstündür derler bilmez misin?

2-Kız düşürmek deyimi de nedir bebe.

3-Vasıflarım sebebi ile vermeye kalkan çok da ben almıyorum bebee...

• 1-Nickin değil, profil resmin.

2-Senin yapmaya çalıştığın şeyin adı.31 yaşına gelipde öğrenemediysen 31e devam.

3-Hahaha. Evet soru şeklindeki reklamından belli oluyor alamadığın. O yüzden vasıflarını reklam yapma gereği duyuyorsun...

Bebe diye de beni mi ezeceksin bu arada?

159 cevabından 1 tanesi en iyi seçilmiş. %0.6 oranın var...

Adam ol da önce %4,5 en iyi cevabı olan "bebe" kadar ol önce. Portakalda vitamin bile değilsin ki yanımızda.

• corel draw x4 programını kullanarak..:))

0|0
    0|0
  • Hangisinde başarılıysan onu yaz!Hepsinde başarılıyım deme sakın bir insan aynı anda bu kadar başarılı olması imkansız : ))

0|0
    0|0
    • Yazarlık meslek değil zaten onu geç, aslında diğerleri Organizatör ün altında toplanan şeyler.

• Havada reklam kokusu var.

0|0
    0|0
  • karta hepsini yazmaya kalkma komik olursun dalkga geçerler

0|0
    0|0
    • işte benim de derdim o aynen senin gibi düşüyorum bazen diyorum ki sadece ismim olsun zaten beni bilen bilir, benim iş yapacağım kişi beni biliyordur diyorum ama..

• ama görsellik tasarım önemli şeyler , burada da bazen en tecrübesiz isimlerden en iyi fikirler çıkıyor.

• ben geçenlerde bir kartvizit gördüm çok beğendim senin sektör için ideal, çok çarpıcı renk ve desenler var ama isim ve soyisimden başka hiçbşy yazmıyo

bence bunu düşün

Yükleniyor...