Bu bakışmak dediğiniz nasıl oluyor? Biri bana açıklasın!

hani böle bir saniyelik bakmalar vardır sonra kafanı çevirirsin ve genelde herkesle olur bu . ama bunu bikaç defa tekrarlayınca bu bakışma mı oluyor ?

yoksaa böyle öküzün trene baktığı gibi bakmak mı bakışma oluyor ?

biriyle bakışıyormuyum bakışmıyormuyum anlamıyorum da sorayım dedim :D çocuk ben sınıfa girince kafasını kaldırıp bakıyor bikaç defa da derste baktığını gördüm. yani öyle güzel bir kızda değilim saç baş dağınık bakımsızım acaba ben mi yanlış anlıyorum

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• senın kalbın güzel sanırım :) güzellik göreceli bi kavramdır belkıde senın bı tebessümün tüm erkeklerın kalbını çalabılır :) sen bilemessin :) birazdaha incele derim 1 sanıyeye kadar olan bakışmalar mecburi bakışmalardır 1 sanıyeyı aşarsa heyer bu 2 sanıye bıle olmuş olsa bi elektiriklenme bakışıdır mesela kızlar erkeklere baktıhını bellı etmemek ıcın 1 sanıyeyı gecırmemeye gayred ederler gercı bunu neden yaparlarasa genelde kasıntı kendini bişey sanan kızlar yapar bunu :)

0|0
    0|0
    • birgünde saçımı kıyafetimi düzeltip gidiyim bakalım kaç sanıye olucak :D deneye döndürdüm olayı :p

• En büyük buluşlar deneylerle keşvediliyo belkı senın en büyük buluşun o olacak :) Dene bi

Erkekler Ne Diyor 7

• belki sana bakmıyodur arkadakine bakıyodur olamaz mı?

0|0
    0|0
    • arkamda kimse yok ya:d

• o zaman bu kız neden bu kadar güzel diye düşünüp bakıyodur ne diyim yani.

• Abazanın kanı beyni yerine yerine başka yere toplandıgı için senin çirkinliğini farketmeyecktir :)

0|0
    0|0
  • bu kiz kendine bakar belki bn cikma teklifi edersem diye dusunmelere daldigini dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • onun zevkide belkide bakımsız kızlara olan ilgisidir

0|0
    0|0
  • Bu kız bu kadar çirkin olmayı nasıl başarıyor diye bakıyor olabilir.

0|0
    0|0
    • dimi o da olabilir. bide herkese bakma ihtimali var dimi

• bu bahsettiğin sen değil de arkadaşın falan mı yoksa:)

• ahh ahh bende aynısını yapıyom bir anlasa ona baktığımı :) :)

0|0
    0|0
  • Belki sana kimse bakmıyordur sana öyle geliyor olabilir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çoktandır kimselere bakmıyorum.ama gecenin bu vaktinin yüzü suyu hürmetine yapmaya değer de bir şeyimin olmamasının utancını perdelemek adına en son "bakışmamı" hatırlamaya yelteniyorum:

absürd gelecek belki,belki sapıkça,kadınla bakıştım en son ben.iddialaşma gibiydi.iki kadının kahkahası,erkek seslerinden oluşan fon,"yabancı sandım sizi,sorun da değil biz her dili biliriz"ci barmen...bakıştık öyle.sınırın nere kadın diye bağırdı bana avazsız.işaret parmağının izinden geyiklerin şerefine dedim.güldü.bakıştık.güldüm.gülüşüm iç çekişine benzemedi hiç.olsun.

0|0
    0|0
  • sen ona bakıyosun o sana bakıyo ve sonra bakışmış oluyosunuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...