Galatasaray yönetiminin Aksaray a çıkıp ziyaret te bulunmasını nasıl buluyorsunuz?

Galatasaray yönetiminin Aksaray a çıkıp ziyaret te bulunmasını nasıl buluyorsunuz?

Berkin elvan cenazesıne çelen göndermişlerdi...
Parelel e laf atmalar ardından aksaray ı ziyarete gitmeler hemde topçularla

Vergi borçlarının silinmesinini bir isteği mi acaba

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Arenadan aksaraya metro hattı yapımına başlasınlar paraya sıkışınca başlıyor ziyaretler sıkıldık artık vergi ödemezler statlarını tokiye yaptırırlar bu devlet çekmek zorunda mı yüklerini acaba.

0|3
    1|0
    • Yani konuşuyorsunuz ama boş ve yanlış konuşuyorsunuz. Stadı Galatasaray a devletmi hediye etti? Sen devletin Ali Sami yenin arazisinden ne kadar hazineye para koyduğunu biliyormusun? Galatasaray sayesinde devlet çok büyük kar elde etmiştir Metroya gelince orda bir stad var ve devlet oraya metro yapmalı metro hattını tabiki devlet yapacak Galatasaray ın yapacak hali yok.

• Yani diğer söylediklerimin hepsininin doğru olduğunu kabul ettinizde vergiyimi soruyorsunuz benden? Bu ülkede vergi borcu olan tek Galatasaray mı? Herkesin vergi borcu var vergiyi ödeyip ya da ödememek bizim sorunumuzdur.

• Galatasaray sayesinde kar elde etmedı o arazı gs nin arazısı degıldı kiracılık hukumlerını bıle yerıne getıremıyordu asy de gs yonetımı FENERBAHÇE kiracı oldugu stadı kendısı yaptı dikti
      Vergi borcu olmayan tek klüp FENERBAHÇE dir
      Üzerinde kiracı olduğu eğitim kurumunun arazisini devletten satın alan klüp FENERBAHÇE

@baros15

Kızlar Ne Diyor 3

• hükümete yakın olmak için vergi borçları silinmesi için kafalarında ne tilkiler dolaşıyorlar kim bilir

0|1
    0|0
  • Keske gitmeselerdi. abdurrahim albayraktan cıkmıstır kesin

1|2
    0|0
    • Başka kimden cıkacak albayrağın karakteri o :) Eski çalıştığım kurumsal firmadada servis işini almak ıcın kendini geliyordu ve calıstıgım firma alturun en buyuk musterisiydi gunde 900 tane servis kullanılıyordu

• Fenerbahçe de gitti ona bakarsan :) aziz yildirim da gitti. basbakanla kimse arama giremez falan diyodu :)

• Alex de souza nın T. C vatandaşlığı olayı için gitti... bu devlet Fenerbahçe ye ne çıkardı bılıyormusun ataşehirde FENERBAHÇE koleji arazisinde kiracılık olayının devamını sağlamadı eğitim kurumunun arazisini satışa cıkardı ılk etapta 40 milyon du ihaleyı ıptal edıp 70 milyon dan actı ve FENERBAHÇE Bu devlete gelece yenı nesıller yetıstırmek ıcın 70 milyon para verdı ve taksitlerını odemekte gs yonetimi ise vergisini kaçırıyor bu ulkeden boşver bu konu senle uzar

• bilmiyorum doğru değil ama

0|0
    0|0
    • ve oraya giden topculardan 4-5 tanesi Berkin elvan icin twitter atıp goruslerını belırtmışlerdı acaba o da bir sanal gündemmiydi bukelamunlukmuydu

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu şekilde siyasilerin önünde el pençe durmak acizliktir kim olursa olsun hicbir takımın yöneticisi bu kadar küçük dusurmemeli kendini
    Zaten o adam RTE yandaşı. Niye Anıtkabir dururken aksaray ziyareti yapıyor önce bu sorgulanmali

0|0
    0|0
    • Atatürk vergi borçlarını silemeyecek ya da reza zerrap üzerinden para aktaramayacak ts ye aktarıldığı gibi :) Sahte şike süreci ile gittikleri avrupadan FFP kapsamında men yememek icin çırpınıslar :)

• Aynen öyle

• Aziz Yıldırım kadar Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etmiş bir kulüp başkanı yoktur demekki Aziz Yıldırım bu kadar gittiğine göre baya bir rant sağlamış kendine senin mantığın bunu ortaya koyuyor
    Metro hattı için bir görüşme olmuş buna itirazımız yok hatta bu ziyaret tamamen metro içinde yapılmış olabilir bunada itirazımız yok ama kalkıpta bunlar yalakalik demen çirkin ve sahte bir laf

1|0
    0|3
    • Bende bunu demeye calisiyodum

• Sen kendi takima ağla Aziz kulübü kendi çiftliğine çevirmiş birde inek gibi olan bir hoca getirmiş:) Koskaca Uefa Galatasaray ın sözünü dinleyip Fenere cezamı verecek? Senin kafan çalışsa böyle birşey soylemezsin ben sana hem Ali Sami Yen le hemde vergiyle ilgili gerekli açıklamaları yaptım seni çok yanlış bilgilendirmişler

• Ben bılmem gerekenlerı cok cok ıyı bılıyorum kardeşim ben olayın ıcınde kısıyım Patronum gs nini sağlam kongre üyelerinden ve Abdurrahım albayrağın samimi arkadaş çevresınden :) takımınız acıncak halde

• Birşey bulduğum yok.

Vergi borçları zaten silinecek yıllardır böyle olmuştur.
    Hiçbir takım kolay kolay vergi ödemez.

0|0
    0|2
    • Hocam detaylı incele FENERBAHÇE ödemiştir ödemektedir... Ayrıca gs klübü bırak cıkan vergiyi odemeyei çıkacak vergiyi düşürmeyi bile beceriyor... Nasıl diceksin

3500 tl lik kombine bedelını tek bir seferde karttan çekip nasıl uyduruyorsa 3150 tl sini yani %90 ını derneğe bağış makbuzu kesiyor 350 tl şirkete kombine bedeli diye kesiyor ve bu sayede kombine gelirinden 9 kat vergi kaçakçılığı yapıyor

• Haklısın arkadaşa hakaret falan etmedim gerçekleri söyleyince yüzü kızarmış olmalıki beni engellemiş yalan yanlış konuşmaya alışmış bunlar

• Güneydoğu halkı gibiler. herşeyi devletten bekliyorlar. galatasarayın yeni sloganı
    Devlet bize bahmiğir

0|0
    0|0
  • yalakalık yapıyolar bence değmez onurunuzla yaşayın

0|1
    0|0
    • Onlarda onur ne arar lisesiini bahçesinde Fransız bayrağı sallanan takım ve fransız lobisi ile yönetilen bir güruh :)

• Yazıklar olsun cidden bizim takım bu kadar yalaka değildi.

0|0
    0|0
  • Ziyaret etmişler ne var yani hemde ulaşım sorununu dile getirmişler.

0|0
    1|1
  • Gs başkanı Duygun Yarsuvatın Balyoz davasındaki bir sanığın avukatı olduğunu biliyorsununuz dimi? Balyoz davasını bilmeyenler için söylüyorum Tayyip Erdoğan'ın bu davanın savcısıyım dediği dava. Şimdi eğri oturup eğri konuşmak lazım Gs takımında benim bildiğim tek bir AKPli var o da Albayrak. Onun dışındaki yöneticiler olsun ya da oyuncular olsun AKP düşman özellikle gezi sürecindeki Twetlere bir bakın. Bu haberi duyduktan sonra şaşırdım. Kesin bu işin altında birşey vardır dedim ve yanilmadim meğerse bunlar Arenadaki Metro sorununu söylemeye gitmişler yani yalakalik yapıp işimizi yürütelim demişler

0|0
    0|0
    • Metro sorununu geç esas olay 150 milyon liralık vergi borcunu yapılandırma yalakalığı :) oraya gitmeden once duygun yarsuvat ta paralel orgut a. yıldırım dan 50 milyon istedi vermedı dıye bu dava başladı falan dedi

• O da olabilir ama benim bildiğim metro sorunu hatta ilkbaşta Kadir Topbaşa gitmişler o biraz sorun çıkarmış. Her neyse sonuçta ortada yalakalik var. Aysalıda sevmezdim sinsi bir adamdı o da biraz yalakalik yapıyordu ama bunlar kadar değil birde neden Abdürrahimi ve Terimi gönderdiğini daha iyi anladım

Yükleniyor...