Neden futbolla ilgilenen kızlarla alay ediliyor?

sorum bu futbolu çok severim çevremde duyanlar sanki adam öldürmüşüm gibi bakıyolar bana. futbol erkek oyunu diye bişey mi çıktı niye böyle tuhaf geliyo kızların futbolla ilglenmesi

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• futbolla ilgilenen kızları ben aşırı itici buluyorum dünya güzelide olsalar şahşen benim gözümde kezbanus kategorilerinde yer alıyorlar

0|0
    0|0
    • eski kafalıyım diyosun yani... futbol hakkında yorum yaparsak bence kezban dediğiniz kızlar erkeklerin ilgisini çekmek için ilgilenen, sadece messi ve ronaldoyu bilip onlar hakkında konuşan ya da bir futbolcuyu görüp ay çok yakışıklı deyip sırf onu görmek için izleyendir sen her futbolla ilgilenen kıza kezban diyemezsin

• sporun her dalını istediğin an canlı yayından izleme imkanın var ve türkiyedede rally motogp voleybol tenis atletizm body bulding spor dalları yayını yapılıyor sen bilmediğine göre sanırım marsta falan yaşıyorsun... ayrıca body bulding'te biz erkekler gibi kadın sporcularda var onlarada hiç ilgi duymazsınız ama futbolun kadın tarafınıda beyan etmeden duramazsınız neden? çünkü tek taraflı sabit bir düşüncen var geniş düşünemiyecek kadar mantık çerçeven zayıf... ben futbolla kendimi geliştiremem en azından senin pasif bilgini görerekte bu konuda tekrar haklı olduğumun kanıtına vardım.. önce kendini geliştir sonra beni eleştir güzelim.. mantığının daha çok ileriye gittiği günlerde tartışmak dileğiyle... bye bye

• bence sen kendi mantık çerçeveni geliştir olaya tek taraflı bakan ben değilim sensin dediğimiz gibi erkek ya da kadın sporu diye bişey kalmadı her sporu herkes yapıyo ve ilgileniyo üzgünüm itici bulsan da futbolda buna dahil

Erkekler Ne Diyor 6

• İlgilenenlere değil anlamayip sacmalayanlarla dalga geçilir

1|0
    0|0
  • Kimse alay etmiyor, sana öyle gelmiş.

0|0
    0|0
  • Ben hep futbolla ilgilenen bir sevgilim olsun istedim çok güzel olurdu çok hoş bence. Ama itici gelen şey, bazıları yapmacık bir şekilde ilgileniyormuş gibi göstermeye çalışıyor bu sadece itici geliyor

0|0
    0|0
  • sayınız az olduğundan öyle diyolar, boşver sen.

0|0
    0|0
  • Cunku cogu kizlar anlamaz ve bizde sasiririz ama dogal bir sey neden olmasin ki onlara bakma sen :)

0|0
    0|0
  • tam tersi futbol seven ve ofsayttan anlayan kızlara saygı duyulur bence

0|0
    0|0
    • çoğu hemcinsin aynı şeyi düşümüyo :)

• o zaman pek farklı düşünüyorum şöyle diyeyim ayıplanacak bir şey değil

Kızlar Ne Diyor 7

• Anlayan hatun bulunca şu hayattaki erkeğin üstünlük kurduğu tek konuda ellerinden kayıp gitmiş oluyor ondandır.

0|0
    0|0
  • Alay mi ediliyormus?

0|0
    0|0
  • Türk erkeği bu is erkek işidir gözüyle bakiyor biraz haksiz da sayılmazlar çoğu genç kız futbolun f si ile ilgilenmez. Bende çok severim futbolu. Ayrıca erkekler bilgili bir futbol sever kızı erkeğe tercih eder sohbette :)

0|0
    0|0
    • ben bayılırım futbola türkiyeyi çıktım başka ülkelerin liglerini takip ediyorum duyan sanki uzaylıymışım gibi davranıyo bugün sınıfın çoğu resmen alay ettiler benimle

• Sendeki normal bir erkeğin ilgisini de asmış durumda olduğu için fazla dikkat çekmiş. Boşver dalga geçsinler sen bu isten memnunsan sorun yok

• bu benimde cok canimi skyor spor herkrs icindir futbol sadexe erkek oyunu degildir ben bu yuzden babamdan da tepki gordum ve cok kizdim ama bunlara ragmen biz yinede ilgilenelim :))

0|0
    0|0
  • bir çocuğundan duydum burada mesela mesela futbol kıt bilginle demişlerdi

0|0
    0|0
  • anlamış değilim

0|0
    0|0
  • futbolla ilgilendiğini öğretmek ister gibi belli ediyorsan , şov peşindeysen gözlerine batarsın dikkat çekmek için futbolla ilgilendiğini düşünürler

0|0
    0|0
Yükleniyor...