Herhangi bir yerde aşağıdaki durum karşısındaki düşünceniz ne olurdu?

Kız arkadaşınızla ( sevgiliniz) oturdugunuz cafe-park-fastfood - otobüs vs. herhangi bir yerde karşıdan gelen birine gözü takıldı ve o kişiyle gözgöze geldiler sana birşey söylemeden ayapa kalktı ve koşarak sarıldı . sen tanımıyorsun adamı 5 dakika gecti olmadı 10 oldu gelmedi. sen hala onlara bakıyorsun. O anda ne düşünürsın? Aklınıza gelen ilk cevabı yazın ki o anı yaşayalım.

Aynı şekildekızlar ; erkek arkadaşınızla (sevgiliniz) oturuyorsunuz bir kız geliyıor uzaktanç Kalktı koştu sarıldı.. Siz ne hissedersiniz. ne düşünürsünüz?

Not: Soru hayal ürünüdür. Sadece o anda ne düşünürdünüz.

Hiçbirşey düşünmem diyenler boşuna yazmasın mümkünse.

Teşekkürler

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• valla arkadaşta olsa,akrabada olsa bana açıklama yapmadan benim yanımda beni orda bırakıp dakikalarca sarılması sarılmayı bırak gözgöze gelmesi bile gözünü oymama nedendir.

vallla yazdığım abes değil öyle bi durumda kıskançlık bir kenara sinirden çatlardım ..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bana saygısızlığına bozulurum elbet.. Ben neyim, neciyim orada ki beni bırakıp o kadar süre dönmüyor..Tamam kalkıp sarılabilir, sonra beni tanıştırabilir o da oturabilir masaya, ama bu şekile tepkim sert olur..

1|2
    0|0
    • sarılması uzun surerse ? 1 dakika mesela

• eee Nar-ı aşk olmak kolay degil yani :p

• Acaba eski bi arkadaşı mı? Ama yok olsaydı bilirdim yani di mi? Bi bakıyım güzelmişte kim bu ya? eski sevgilisi mi acaba? Eski olsa gelip gözümün önünde sarılacak kadar salak değil heralde. Aman ya arkadaşıdır arkadaşı. Bkz.İç sesim beynimi yedi

1|2
    0|0
  • Nasıl ya?diye kalırım bi an.Kızın tipine bi bakarım güzel birşeyse yanlarına gider kendimi bi gösteririm.Sonra ayrı bi zamanda sevgilimi 'aa bak bu bu xx..' demeden gitti diye paylarım

0|1
    0|0
    • sakince mi :p

• sinirlerim ama belli etmem başkasının yanında.Bİ ortamdayken arkadaşım olsun sevgilğim olsun bozmam yani.

hiiç dermiyim canım sen de:) hmm o muymu o tamam ya derim bu arada üstten okudum doğum günün kutlu olsun

• Teşekkür ederim...

• kızı nasıl şekilde öldüreceğimi sevgilime de nasıl işgence yapacağımı düşünürdüm

0|1
    0|0
  • bu kadar uzun süre sarmas dolas olduguna göre, 10 yıldır görmedigi kayıp kızkardesidir diye düsünürüm.

not: dün senin dogum günündü sanırım. kimmişsin ögrenmis olduk. gecmis dogum günün kutlu olsun. aklıma geldi.

0|2
    0|0
  • en azından bi açıklama yapabilirdi

0|1
    0|0
  • Çok sevdiği eski bir dostudur..Kucaklaşma faslından sonra tanıştırır belki diye düşünürüm.

0|1
    0|0
  • 5 dk bklemem 10 dk hiç beklemem gider yanlarına üçümüz sarılırız yani

0|1
    0|0
  • yanlarına giderim selam verip beni de tanıştırmasını beklerim

0|1
    0|0
  • arkadasi,

öteki sevgilisi pice bak amk,

kuzeni,

öteki sevgilisi amk senin mal,

kardesi,

öteki sevgilisi gözümün önünde hemde tam pic.

hepsi ayni anda gecer aklimdan.

0|1
    1|0
  • inşallah kuzenidir, yoksa kıyamete 5 kala

0|2
    0|0
  • benim yanımda sevgilim olan kişinin muhakkak makul bir açıklaması olur bu durumda onun açıklama yapmasını beklerim yok eğer ben gidiyorum derse güle güle der tokatı basarım yokluğum en büyük ceza olur ona

0|0
    0|0
    • Eziyet ederim diyorsun acımaadan.

• o kadar sıkmam hatta hiç kıskanmam o yuzden sorun yok :D

• kıskanmayan birinin sevdigine inanmam ben

Erkekler Ne Diyor 6

• Olabilitesi ne kadar.

0|1
    0|0
  • bunu yapacaksa çantasını alarak kalkması daha uygun olur... zira benim masama geri dönemez, dönse de ben orada olmam... (tabi olay bu varsayım şeklinde cereyan ederse)

0|1
    0|0
  • tek kelime etmeden kalkarım ordan.bi daha beni bulabilirse ne mutlu ona...

0|1
    0|0
  • noluyo lan derdim bi önce, beklerdim açıkçası yani otururdum yerimde, zaten bu durumda gitmişse ben daha cok sevinirim gitsinde, öyle yani.

0|1
    0|0
  • Beklerim ve hareketlerini süzerim. Neyin ne olduğunu ve hareketerden çözmeye çalışırım.Başka biri ve sarılma varsa,akraba değilse. Geldiği gibi gider.! Hemde okkalı bir şekilde.

0|1
    0|0
    • wooww :p cok sert oldu be. Bak önce kızların yorumlarına bak ona göre kendin de ona benzerini yap. cünkü kıza bunu yaparsan bil ki kacar gider. cok seviyorsan kızı cok süründürür. o yüzden sakın bunu yapma.

• Hak ne ise onu yaparım. Çok sevsekte ne olur. Bir gün vefasızın teki gider. Seni bırakır yaralı bir şekilde. Şimdiden çak bari o zaman için yanmasın.

• Ama aynısını sen yapsan ? o sana tokat atmaz. . Bence lafla dövmen lazım. böyle sert olunca cidden farklı tepki cekersin.Belki o tokatı atmasaydın o kız vefalı kalacaktı di mi.

• ne olur lan...

ve yerimde duramam

0|1
    0|0
Yükleniyor...