Duzenli spor yalarak kac ayda kaslanirim?

slmxarkadaslar? omcrsimde spor yalardim. ama 3senedir yapmiyorum. dimdi bir aya yakin cardio plates ve squat yapiyorum. veslenmeme dikkat ediyirum 50 kiloyum 161 boyundayim? ama iri bir goruntum var kalin bacakli ince belli biseyim. acaba yaglarimdan kurtulup kac ayda hafif kasli fit olurum?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kaslanmak için sadece spor yeterli değildir aynı zamanda beslenme ve uyumana da çok dikkat etmen gerek. Kimse sana süre veremez verirse de yalan söyler herkesin metabolizması farklı tepkiler verir. En önemlisi ise kendi iradene ne kadar sahip olduğundur.

1|0
    0|0
    • veslenmeme diklat ediyorum sekeri hayatimdan cikardim. protein karbonhidrat saglikli olanlarindan:) sebze hergun tuletiyorum 11 de uyurum

• vucudim cok cabuk forma girenlerden fakat ic bacak yaglarimdan bir turlu kurtulamiyorum yoksa bacak arkam ve bacaklarim siki. dogumdan sonra ancsk firsat buldum yapmaya. popom indi biraz:( ve ic bacak yaglandi:( en zor yer:(

• Evet bayanların en çok sorun çektiği bölgeler bacak ağırlıklı bir antrenman yapmanı önerebilirim ben ama spor hocan seni görerek program yazacağı için daha doğru olur ve etkili olur onun program yazması. bir de
      ne kadar süredir vücudun o formda ise o kadar sürede zayıflaman daha sağlıklı olur

Erkekler Ne Diyor 10

• En az 4-5 ay çalışmama bağlı

1|0
    0|0
  • Kızlarda daha çok Çıktığı için ve Yağ ORANI düşükse, diyet sıkı antrenman ile 4-5 ayda çıkmaya başlar.

1|0
    0|0
  • Biraz sana bağlı ama en az 6 ay.

1|0
    0|0
  • bence sen vücuttan önce yazımını geliştir. bu nasıl bir yazım böyle?

1|0
    0|0
  • Vücut yağ oranın düşükse iyi beslenme düzenli antremanla 5 ayda ufak ufak görüntü oluşur

1|0
    0|0
  • kalın bacak zor gider, spor yapa yapa kas olur hıc gıtmez soyleyım iyi bilen bir spor hocası varsa ona sor bence

0|0
    0|0
  • belli olmaz vücuda gore değişir bu sure

0|0
    0|0
  • kilo ve boyun iyi... fazla kilon olmadığı için kas yapmam daha çabuk olur

0|0
    0|0
    • yapim iri kimse inanmiyor 50 olduguma fizigim iyi goxukuyor zayif kadin goruntusu sevmiyorum zaten
      ama ic bacakta en cok yag var onlarin gitmesini istiyorum dogum yaomama ragmen karnim duz ve catlak yok sirf alt bacaktan sikayetciyim ve popo kaldirma hareketi yapiyoyorum. yoksa baska sorun yok

• iyi bence kilon kas yaptığın zaman daha iyi olur ama koşmalısın da

• 5-6 ay sürer de o nasıl yazı klavyeye yumruk mu attın :)

0|0
    0|0
  • yaklaşık 3 ay bence :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 6-8 ay

0|0
    0|0
  • En az 6 ay

0|0
    0|0