Sizce de ayıp değil mi? Yoksa ben mi hatalıyım?

Bir arkadaşımın annesi ameliyat olmuştu geçen hafta. Bende bir türlü fırsat bulup gidemedim ziyaretine.Bugün annem annesini aradı.Konuşuldu ,geçmiş olsun dendi.Arkadaşımın annesi ben kız kardeşimdeyimm.. Ama tüba evde bugün kızını yolla benim kızımın yanına gitsin dedi.Kızına haber vermiş gideceğimi.Ki biz bu kızla1 buçuk yıldır görüşemiyoduk .Ünv yüzünden falan.gittim evine.Buaradq 2 saatlik bir mesafeden gittim onun yanına. 1-2 saat oturduk konuştuk falan.Sonra bunun hergün görüştüğü bir arkadaşı bunu pazara gezmeye çağırmış.Bana telefon geldi pazara gidicem dedi. Sende gelmek istiyosan gel dedi.O gideceği arkadaşıyla hergün görüşüyor.Kapı komşusu yani. Bende yok sen pazara gidiyosan evime gidiyim dedim .tamam dedi süslendi püslendi pazara gitti. Ayıp değilmi sizce? yoksa abartıyormuyum

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Pazara gideceksen beni niye çağırdınız lan deseydin ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Nden böyle saçma sorular hep gizli kullanıcılardan geliyor anlamıyorummm neden gerçek kimliğini açıklamıyor sunuz face kullanıyorsun eminim orda herkezz seni göre biliyor tabi burda işine her gelen soruyu özel bile olsa sora biliyor sunuz kimse sizi göremiyor

Kusura bakma lafım size değil alınmayın tüm gizli kullanıcılara

0|0
    1|0
  • ne içion sen ya :))

0|0
    1|0
  • hiç sevmediğim ahlak ve tavırlardan.ben olsam acayip trip atardım.haklısın bu düşüncende

1|0
    0|0
  • abartıyosun biraz ama ortada bi ayıp da var gibi..salla gitsin takılcak mesele değil..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• annesine söyleseydin,senin kız süslendi püslendi pazara gitti diye:)

1|0
    0|0
  • çok ayıp etmiş yaa bence görüşme o kızla bir daha haa bu arada annesi de ne o canım kızaını yolla kızımın yanına oldu bir de çay götürseydin evinden en sinir olduğum anne tiplemeleri :@

1|0
    0|0
  • Evet yaa ayıp olmus :S

1|0
    0|0
  • Soru neydi, kaçırdım ?

0|0
    1|0
  • he ayip.

0|0
    1|0
Yükleniyor...