Vucut gelişimini durdurabilirmiyiz veya ilerletmemek elimizdemi?

arkadaşlar spora vucut geliştirmeye başladık diyelim istediğimiz fit vucudu elde ettikten sonra sporu bırakmaz olmaz ölene kadar o spora devam etmeliyim etmeliyiz benim sorum aşırı kas yapmaktan korkuyorum böyle birşey olurmu antremanları arttırmadığım sürece? şu an tam istediğim bir vucuttayım 1 senelik bir vucudum var şu an ve aşırı kas yapmak istemiyorum hep böyle dursun istiyorum kaslarım bu benim elimde mi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evet Senin Elinde Fakat Bunun içinde Yaş Faktör ü Ve o Kas Kütlesini Ve Yağ Oranını Korumak İçin Yapman Gerekn Bazı Hareketler Ve Yine Yemeklerine Dikkat etmen gerek.

0|0
    0|0
    • herşey tamam şu an üçgen bir vucudum var diyebiliriz çok zar şartlarla yaptım sorunum benim o gördüğümüz hayvan gibi insanlara dönüşmem :D

• kaslarım sarkmasın erimesin yağlanmasın vucudum yeter ya sporu bırakıp yani ağırlıkları atıp sadece kardiyo yapacam artık haftada 1 belki bir antreman yaparım beslenme programına devam tabi

• Sporu ne kadar basit sanıyorsunuz ya hayvan gibi olacakmış nasıl olucak l*n öyle kolay mı sanıyorsun hayat size güzel be biz neler çekiyoruz vücut yapmak için adamların dediğine bak senin bu sözlerini ben hakaret olarak algılıyor um sen istersen de benim gibi olamazsın ufaklık

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet sık tekrar dusuk agirliklarla kasi hareket ettirip erimesini engellersin ama agirlik koyarsan kas sismeye devam eder. Beslenmene ve duzenli sporuna devam et ve dusuk agirliklarla calis

0|0
    0|0
  • evet elimizde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Etkiyi azaltabilirsin

0|0
    0|0
  • Hahaha istersen de aşırı bir kas yapamazsın bu işi çocuk oyuncağı mı sanıyorsun ben 10 senedir çalışıyorum çocukken başladım bodybuilding e vücut yapmak dünyanın en zor işi sen nasıl dev gibi olucak senin o resimlerini gördüğün kişiler aylık sadece bu spor için 15 ile 20 bin arası harcıyorlar dünyanın steroid ini kullanıyorlar günde 3-4 kere çok ağır idmana yapıyor spor salonundan çıkmiyorlar onlarla kendini birmi tutdun

0|0
    0|0
  • Senin elinde tbi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...