Soru Detayda bakmaz mısın:) ?

Hayatiniz, Fenerbahçe'nin amblemindeki maydanoz kadar anlamsizken, birinin hayatiniza girmesiyle Beşiktaş'ın amblemindeki Türk Bayrağı kadar anlam kazandı mı hiç?

• bir maydonoz bile olamadı
    33% (2)15% (2)21% (4)Oy Ver
  • Türk Bayraği kadar anlam kazanamadı
    0% (0)38% (5)26% (5)Oy Ver
  • Aşk da Neymiş?
    50% (3)23% (3)32% (6)Oy Ver
  • En Büyük Beşiktaş :)
    17% (1)24% (3)21% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben küçükken bjk maçına gitmiştim ama gs sempati duyuordum gerçekten bir takım tutmuyordum cebimizde sadece eve dönecek kadar paravardı üç arkadaşdık karnımız açıkdı inönüdeki köfdecilerin köfdesi öyle bir kokuyorduki anlatılamz cebimizdeki paraları topladık sadece bir yarım ekmek köfde ekmek parası çıkmıştı köfteci abiye bu kadar paramız var dedik bize köfde ekmek vermedi orda uzun boylu bir abi vardı köfdeciye dedik dayı çocukları görmüyormusun paraları yok bir sürü para kaznıyorsun neden vermiyorsun cocuklara köfde ekmek versen zararmı edersin dedi ben verecem parası ver dedi hepimize köfde ekmek söyledi birde yanında kola ben o köfde ekmeyi hiç unutmadım ben o günden sonra BEŞİKTAŞLI OLDUM işte biz böyle beşiktaşlıyız...

0|0
    0|0
    • EİG senin :)

Biz böyle Beşiktaş'lıyız. Bir gun maçtan ciktim metrobusteyim kucuk kizin biri hep atkima bakiyor. Sonra bana gulumsuyor. On dakika boyle bakistik sonra atkimi ona verdin bilekligimi de kucuk kardeşine (: biz artik Beşiktaşliyiz abla senin gibi olcaz buyuyunce demişlerdi :) gurur duymustum onlarla

• gurur duyuyorum böyle bir takıma gönül verip maçlarına gideceyim günleri bekleyip o gün güzel bir kahvaltı yapıp arkadaşlarımı toplayıp o atmosveri yaşamayı özlemekden...

• teşekkürler:))))

Erkekler Ne Diyor 10

• Armasındaki ay yıldızına gönül verdiğim Beşiktaş sevgisi başkadır

1|0
    0|0
  • merak ettim de ben geçenlerde "Galatasaray'ın adı G4L4T4S4R4Y olarak değiştirilsin mi" diye sormuştum esprisine, sorum kaldırılmıştı provokatif diye. bakalım bu sorunun akibeti ne olacak. bu arada Fenerbahçe spor kulübüdür Beşiktaş gibi jimnastik kulübü değil. ;)

0|0
    0|0
    • Yalniz senin soruda kaliteliymiş admin cinconluysa demek...

Her dalda variz (: biraz arastirirsan neden jimnastik kulubu olarak kuruldugunu gorursun (: bu kadar cahil olma :)

• En önemli kulüpmü? Valla mi? Ben hep hakem yardimiyla Tupcu yardimiyla anlam kazandi saniyrdum sizi...

• neyse polemiğe girmeyeceğim. sana bol şans. :)

• Biz hep Aslanlar gibi yaşamayı doğru bildik.. :):

0|0
    0|0
    • Siz de RTE'yi ziyaret etmissiniz. Liderlikte bir gun oturabiliyorsunuz diye hemen cumhurbaskanligi koltuguna bir gun oturabilmek icin yalvarmaya gitmeye ne gerek vardi?

Ya da 4unde ki macin korkusu saldi da "yap bir guzellik" demeye mi gittiniz (:

• Bizim ne olduğumuzu dünya biliyor. Söylediklerin sana kalsın bence. :)

• Öyle bir anlattın ki BeşiktAşklı olduğum için bir daha gurur duydum.

1|0
    1|0
    • E o zaman GururLan :)

• eyvallah :)) Her zaman guru duyduk takımımızla sevinmek için sevmedik :))

• İkisininde amblemi bir Galatasaray etmiyor.

0|0
    0|1
  • maydanoz maydonoz sorudakimi şıklardakimi doğru önce maydanoz ol bir yere yazmayı öğren fenerbahçeye dil uzatma beeeee

1|0
    0|0
    • he birde fenerbahçe ambleminde maydanoz yok ne olduğunu öğren güzelim

• olur böyle setler takma kafana

0|0
    0|0
  • Bir ankaragüçlü olarak 3 büyük takımdan nefret ediyorum...

1|0
    0|0
  • Gereksiz benzetmeler.

0|0
    0|0
  • sen naptın pampi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Dalga geçmişler bir derbi sonrası kuzenle 5 yasında anaokuluna gidiyordu ağlamış babası çagırdı o da Beşiktaşlıdır anlat ablası sen dedi çıktı 1 saat anlatmışım Beşiktaşı ona sabah Kartal Yuvasına gittiler babası ne bulduysa almış bizim kıza. Şimdi 3. Sınıfa gidiyor dün Beşiktaşa mektup yazmıştı :) keman kursunda da hocasına Sen Benim Her Gece Efkarım bestesini öğretmesini istemiş tabletinin şifresi Efsane Başkanımızın doğum tarihi :) güzel şey Beşiktaş'ı sevmek umutlu şey.

0|0
    0|0
  • maydonoz mu çok yaratıcısın gizli :)
    fenerbahçem benimi <3 i.radikal.com.tr/.../fft64_mf1778946.Jpeg iyi bak iyi
    gizli hangi takımlısın demiyecem ama beşiktaşlı diye süs vermişsin süpersin

0|1
    0|0
  • Zeytin dalı o aziz başkan açıklamıştı

0|0
    0|0
  • Her zaman güzel hayatım başkasına gerek yok anlam kazanması için.. Bu arada

En büyük BEŞİKTAŞ :D

1|0
    0|0
  • Hayat kurtuluş mücadelesindesini samsunda başlatan ATATÜRK ün şaha kalkmasıyla anlam kazandı

SAMSUNSPOR <3

0|0
    1|0
  • FENERBAHÇEYE dil uzatacak kadar büyümedin sen daha.

0|1
    0|0
    • Aaa oyle demee ama küserimmm bakkk

• Fenerime laf yok...

0|1
    0|0
  • kendi takımınızı yüceltirken başka takımları aşağılamanız hiç doğru değil

0|0
    0|0
  • bir maydonoz bile olamadı

0|0
    0|0