Mekik dışında mekik kadar etkili bir yöntem bilen?

Hiç mekik çekemiyorum siz mekik dışında mekik kadar etkili bir hareket biliyor musunuz karın eritmede etkili olan?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik karın eritmez, sadece kas yapar. Yağları eritmek için az kalori alıp çok kalori harcaman yani yağ yakman lazım. Kondisyon bisikleti al eğer maddi durumun yeterliyse, sabah aç karnına 45 dakika 1 saat arası tempolu bir şekilde kullan. Yemeği biraz azalt.

Bisiklet alabilecek durumda değilsen, sabah aç karnına en az 20 dakika tempolu yürü, yemeği azalt

Bir de sabırlı ol, 1 ay içinde etkisini farketmeye başlarsın anca.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• mekik yapmak bilinenin aksine karın yağlarını eritmez.

0|0
    0|0
  • ön ısınma hareketleri ile esnetmelisin vücudunu ondan çekemiyorsundur olmadı bisiklet mekiği çek kısmen daha kolay olabilir ya da zor mu onuda bilmiyorum ki çok uzun zaman oldu hepsi kolay geliyor bana :D

0|0
    0|0
  • Sana en basinda soyliyim bölgesel kilo verme diye kesinlikle birsey yok bu zamana kadar duydugun herseyi unut sadece sıkılastirir. mekik dışında en etkilisi bisiklet ve hafif tempolu kalp ritmini %20-30 arttiracak yarim saat uzeri kosu. ama senin vucudunnnasil tepki veriorsa oradan kilo verirsin. bolgesel kilo verdirenler tamamennpalavradir sadece sıkılastirisin

0|0
    0|0
  • mekik çekemiyorsun diye bırakma.
    İlk başlarda 5 -10 tane çık sonra alışırsın.

0|0
    0|0
  • Twist hareketi ama isinmadan yapma belini zedelersin

0|0
    0|0
  • Siçmak

0|1
    1|0
  • Bacakları 20 cm havada tutup indirme

0|0
    0|0
  • yere yatıp bisiklet yapabilirsin