L'carnitine kas kütlesine etkisi varmıdır?

3aydır düzenli spor yapıyorum. Abartılacak kadar degil ama göbegim var biraz. Beslenmeme dikkat ediyorum. Haftada 5gün spor yapıyorum (body building). l'carnitine 'in kas kütlesine etkisi varmıdır?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 😀 yağ yakarken kas kutleni korumak istiyorsan senin hiçbir işine yaramaz. Kaş kaybetmek istemiyorsan anti katabolik özellikli clenbuterol ya da Ventolin kullanıcan Ventolin eczane de satılıyor ama clenbuterol Türkiye de satılmıyor ancak steroid satıcilarindan ala bilirsin ben ikisini de kullandım ama clenbuterol çok başka birşey gerçekten etkili clenbuterol un ayrıca Anabolik özelliği de var. Bu sayede yağ yakarken az da olsa kas yapa bilirsin tabiki de çok iyi çalışarak. Ama sen yeni biri olduğun için kullanamazsın sana ağır gelir carnitine yi kullanmasan daha iyi bir etkisini goremezsin ve paran da boşa gider onun yerine bol protein li bir diet yap

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Carnitine yağ yakıcıdır etkisi vardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• L-Carnitine parçalanan yağlarını kaslara taşıyarak enerji üretmedi sağlar. Kırmızı ette bulunur. Ama yeterli miktarda değildir. Yağ yakma amaçlı spor yapıyorsanız takviye olarak almanızda fayda var. Liquid (Sıvı) olarak kullanmanızı öneririm. Multipower veya Weider markaları bu konuda iyidir.

0|1
    0|0
    • Amacım sadece yag yakmak degil aynı kazamanda kütlemi koruyup arttırmak. Şuanda üniversal beef amino da kullanmaktayım. İkisinin kullanımında sakınca olurmu?

• Çok teşekkürler dostum

• Rica ederim.

• Yağ yakıcının ne etkisi olabilir.

0|0
    0|0
  • Carnitine basit yağ yakicidir hic bir etkisi yok kas kutlesine sadece metabolizmani hizlandirir

0|0
    0|0
    • Tavsiye edebilecegin yag yakıcılar nelerdir?

• En masumu l'carn. Fakat marka konusunda bisi diyemicem cunku orijinalini bulmak sikinti, senin kutleni amacini vs bilmedigim icin bisi diyemicem carnitinden ilerisi ztn steroide girer o yuzden bunlarn üzerine düşebilirsn

Yükleniyor...