Göğsümün soltarafında ağrı var hayırdır?

gençler sabah uyandım şölebi gerildimm AA soltarafımda bir ağrı bıçak gibi öyle çok acıtan değil ama orada yani göğüs kafesimin içindemi yoksa göğüs kaslarımdamı çözemeim kalp kırrizi geçirmek üzere olabilirmiyim aktif olarak ftnes yapıyorum acaba son setlerde ters bir harek yaptımda ondanmı tırsıyorum bak makara yapmayın :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• aynısı bendede var bikaç gündür nedendir çözemedim

0|0
    0|0
    • üşütmüşündür dedi bir arkadaşım

• aynennn ölsünler çatır çatır çatlasınlar :D

• :))) oo süper motivasyon oldu bana 1 saat müsade yine geliceem :)

Kızlar Ne Diyor 2

• normaldir herkezde oluyorderin nefes al bol su iç fazla hakaret etme

0|0
    0|0
    • hafifledi bee kas arısı olduğunu söyleyebiliyorum artık üşüttüm herhalde gerci ben hep üşütüküm :)

• Banada oluyo ya derin nefes alinca da oluyo napacam bilmiyorum da. eger sol kolun uyusuyosa hemen git

0|0
    0|0
    • aynn derin nefes alınca tam kalbimin üstünde hissediyorum solkolumda uyuşuyo ama o tamamen cam genarına dayadığım için :) en azından onun sebebi belli :D

• Hahah :)) cok tesekkur ederim :)

• ben teşekkür ederim ilgin için :)

Erkekler Ne Diyor 2

• ters bır hareket yapmıs olup kasları zorlamıssındır yoksa allah korusun kalp krızı oyle degıl sol kolda uyusma olur sol omuz agrır gogus kafesının ıcınde sıddetlı agrı olurkı yerınde duramazzsın ama yınede ıcının rahat olması ıcın bır doktora gorun derım gecmıs olsun

0|0
    0|0
    • off bunnarı yazdınya ben şimdi gaz sıkıştırsa kriz sanırım ama rahatlatı yorumun için teşekkürler kardeşim :)

• rıca ederım tekrardan gecmıs olsun

• kalp krizi geçiriyor olsan sadece göğüs ağrısıyla kalmazsın.
    Kolunda uyuşma, karıncalanma olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...