Hayat boyu suren bir lanet; uzun boy

evet bazılarınız kızacak ya kısa olmak daha iyi mi diye ama cidden artık sinir bozucu olmaya başladı 21 yaşındayım boyum 194-195 civarı kilom 95 türkiye ortalamalarının baya üstünde olduğu için ciddi sıkıntılar çekmeye başladım evet lise yıllarında guzel oluyor aa ne guzel işte milletten uzunum falan filan ama boyum uzamaya devam etti soyle 188 filan iyi derken boyle oldum ve hala yılda 0.75 cm ve 1 cm arası boy atıyorum 25 yaşına kadar atacağımı soyluyor doktor neyse şimdi bana kızacaksınız kızın ne diyeyim ama bir haftayı benim yerimde yaşamanızı isterdim otobuste ve arabada dogru duzgun yolculuk yapamazsınız koltuklara sıgamazsınız rezil olursunuz alcak merdiven bosluklu yerlerden geçerken dikkat etmeniz gerekir üzerinizide dogru duzgun giyecek şeyler bulamazsınız bulsanızda az çeşit olur neredeyse hiçbirzaman istediğiniz evdiğiniz birşeyi alamazsınız özel yaptırmadıkça ayaklarınız buyuk olur 46 numara istediğinizde herkes uzaylı gormuş gibi bakar hadi bunları geçtim zaten bayanların boy ortalaması belli 1.60 larda surunuyor e oyle uzun bayan bulmakta kolay değil hoşlandığım kişilerin çoğundan gezinirken elini tutarken abimmişsin gibi hissediyorum denilerek terkedildim dışarıdanda kızkardeşinmiş gibi gorunuyor dediler sevgilim operken sanki ayakkabılarımı bağlayacak gibi eğiliyorum yururken belini sarmam için dizlerimi kırıp yurumem lazım anca boynuna filan bitmedi sokakta tipler gorur seni boyun uzun boyle kocamamn birisin ya sana sataşırlar hani bak ben bu adamı dize getiriyorum diye buna bulaşıyorum diye rahat yaşayamazsın o yuzden bunları okuduktan sonra cidden sencede uzun boy o kadar guzel birşey mi tamam guzel birşey ama bir yere kadar arkadaş

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• basketbolcular nasıl yaşıyor ? ayrıca benim boyum 1.73 erkek arkadaşımın da 1.90 gayet mutlu mesut yaşıyoruz..

0|1
    0|0
    • işte kaçtane 175 bayan var bulmak zor hadi buldun zevkler uyacakmı ohooo

not.zaten basketbolcuyum zaten onlarada bakarsan cogu bu zorlukları çekiyor zengin olanlarının cogu kendine ozel araba bile yaptırıyor sıgmak için :)

• ya tabi zaten bende oyle dusunuyorum ama geçmişte bana boyle demeleri koydu be :)

• insanlar birilerini eleştirirken nedense hep önyargılı olurlar dışardan kimin ne dediği önemli değil bunun somut örnekleri de var ünlüler dünyasında bile hem kızlar topukluyla olayı kapatabilecek bir şansa sahip bunu unutma. boy takıntısı olmasın kalbinin sesini dinle her zaman mutlu olmak istiyorsan unutma kişilik insanı insan yapan en önemli giysisidir boyu kısa olsun uzun olsun farketmez kişilikli insan her türlü güzeldir.

Kızlar Ne Diyor 14

• Belki kendi boyunda bir kız bulamazsın zaten çok zor da 1.70 cm üzeri kız çok onlar olabilir bence topuklu giyerler 180:)) sorun ettiğin şeye bak ya 155 olsaydın o zaman daha zor. "çocuk reyonundan giyiniyorum" diye başlık açardın. giysi ayakkabı mekan sıkıntısı da o kadar büyütülmeye lanet etmeye değmez. o boyda bir sürü erkek var başta basketçiler onlar çıplak yalınayak mı geziyor? bulamıyorsan demek ki yeterince aramıyorsun.

0|0
    0|0
    • zaten ben sana ayakkabı yok demiyorum spor olarak bulabiliyorum çoğu zaman ama gidiyorum boyle tek tuk modeller oluyor onlarda annemin deyişiyle bebek mezarı gibi :) ayrıca basketbolcuların coğu özel yaptırıyor ki bana biraz tuzlu onlar :)

• uzun boylu erkekler dha karizmatik oluo

0|0
    0|0
  • yani benim de 1.90lık sevgililerim oldu ve onları terketmedim arkadaşlarım da aynı şekilde uzun boy ararlar erkekte. boyun için değil başka şeylerden terketmişlerdir.

bunun dışında ben çok kısa olduğum için bilemeyeceğim ama anladığım kadarıyla zor bir durummuş:D

0|0
    0|0
  • Bu durum hayatına birtakım zorluklar getirebilir ama ne demişler beterin beteri var sakatta olabilirdin böyle düşünmeye çalış kız konusunda da ne davul bile dengi dengine senin de bir dengin vardır elbet :)

0|0
    0|0
    • arkadaşa, sorunlarına kesinlikle katılıyorum. ancak en zoru belki de beğenebileceğin boydaşın bir eş bulma sorunu.. dengi bulmak çok zor.. sırf bu yüzden bile yabancı biri ile evlenebilinir...

• Kiz voleybol ve basketbol takimlarindaki kizlarla arkadas ol :D onlar hep uzun boylu erkek bulamadiklarindan sikayetci oluyolar :D

0|0
    0|0
  • 20 yaşından sonra büyüme hormonu salgılanmaz. 18-20 arasında da normal bi insan 2-3cm uzar

25 yaşına kadar uzama gibi bir durum ender görünen bir durum o zaman doktor dediyse..

0|0
    0|0
    • benim bilidğim akdarıyla boy uzaması ergenliğe giriş donemine gore 22-23 yaşlarına kadar sarkar zaten yanlış yazmışım 23 olacaktı o

• biraz da ırsi tabi ailede sülalede varsa uzun ve sen hayatında boy uzatıcı aktivitelerde de yer aldıysan basketbol yüzme voleybol gibi körüklemişsin işte Allah kolaylık versin

• var var ama mesela ailedeki en uzun benim benden uzun sadece bir tane kuzenin var o da ikinci kuşaktan onun boyu 2.03 filan ve bahsettiğin sporların hepsini yaptım zamanında hala da basketbol oynuyorum :)

• senin de işin zor be hacı.ama bak 1.55 de olabilrdin .hayatın insanlara nasıl sürprizler yapacağını kestiremiyorsun.

0|1
    0|0
    • haklısın o da kotu bir durum ama diyorum işte oyle olursada farketmeyecek ben sessiz sakin oyle kalabalığın arasına karışıp yaşamayı seven bir insandım artık yapamıyorum girdiğim ortamda insanlar bakıyor bu ne boyle der gibi

• sevgiliminde boyu senn gibi de hiç böyle bi şikayet yok bence kilo vermelisin o zaman göze batmazsın bence 80 ideal

0|0
    0|0
  • Ben de 178 im :) ama hic sorun yasamadim hayatimda. Yani lisede bunalmistim biraz o kadar.

0|0
    0|0
  • uzun erkek daha iyi bücür olmasında

0|0
    0|0
  • halter kaldır sende kısalır belki :D

0|0
    1|0
  • ben 1 80 im sevgilim 2 biz cok mutluyuz ben bide topuklu giyiyorum arada bak bde bu bıyuma ragmen cok mutluyuz. bi dışarı cıkıoz cümle alem bizi kesio bunlar yabancımı diie cok dikkat cekioz ve bundan mutluyuz kendinle bbarışık olmasın bence sende biraz türk standartlarından uzun bi kız buursun azda olsa var uzun kızlar sonra beraber insanlara yukardan bakarsınız bence hoş :D boyunda kesinlikle cok iyi

0|0
    0|0
  • bence bu kadar uzun boylu olman sempatik durur.Farklı göründüğün içün.Ama senin içün zorsa tabiiki bişey diyemem.Ama ben severim uzun boyu erkeklerde;)

0|0
    0|0
  • çok samimi bi yazı olmuş ya.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sorun yok bence.. Uzun var uzun var.. hormonal bozukluk sonucu bir uzama olmamışsa gayet doğal ve güzeldir uzun olmak... faydaları zararlarından çok oldu, benim için hep... dediğin sıkıntıları elbette bende çekiyorum... kıskanç bir bodur zümre, ayağını kaydırma gayreti ile etrafında fırsat kollar.. bu da bu komplex te doğal.. bence tadını çıkarmaya bak.. ;)

0|0
    0|0
  • bu durum için doktora gittin mi normal bişey gibi durmuyor

0|0
    0|0
  • zamanında bizde taktık bunları boyumuz mu kısaldı sanki :). .. bu saatten sonra sadece formunu korumaya bak.

0|0
    0|0
  • herşeyin fazlası zarar.takma kafaya

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun işin zor ama iyi bi uzmana görün bi çaresi olabilir en azından 25e kadar 5 santim uzaman durur belki

0|0
    0|0
  • link Bunu izle ve yazdıklarını tekrar oku ve düşün hangisi daha iyi diye?

0|0
    0|0
  • En sağlam yeni akım aktörlerin cogunun boyu 193-194 civarında kilona dikkat edersen fiziğine uygun giyinirsen bu düşüncelerinin bazısını değiştirecek isler gelecektir basına iyi anlamda elbette

0|0
    0|0
  • 100 110 kilonun altına düşmezsen bi sorun olmaz ama bu kilonun çoğu da yağ yerine kas olsa süper olur.bence kısa boylu olmaktan çok daha iyidir

0|0
    0|0
  • Body yap boyunun uzaması durur.

0|0
    0|0
  • Spor yap,lanetini hafiflet dostum

0|0
    0|0
  • Zor bir durum.

0|0
    0|0
  • Kanka bana bi 10 cm versen ikimizde mutlu olucaz