Erkekler kıskanmanızın güvenle bir alakası var mı?

Sevdiginiz insana olan güveniniz kıskanclıgınızın boyutunu etkiliyormu?

Mesala ona güveniniz tamsa kıskanmazmısınız?

Yoksa sevince ne olursa olsun kıskanırız mı diyorsunuz?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• güvenle alakası bence yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• güvenle alakalı deyil erkeklerde şu vardır benım sevdiğimi kimse sevmiyicek paylaşmayı sevmeyiz oyüzden yoksa kıza güvenmediğimizden kıskanç olmuyorz şöle düşün bir annem baba başka bi cocuğu kucagına alsa sevvse cocuk kıskanırya oysakı anne ababa ococuğu evlat edınmıyo onun gibi pek uygun örnek olmadı işte idare et biz bizim sevdiğimizi başkası sevmesin olayıdır bu bida kaybetme korksuda var oda etken ama en cok bana ait olan benımdır tabusu

0|0
    0|0
  • sevmiyen insan kıskanmaz güven ayrı konu yaşadığı cevre kötüdür o yüzden daha koruyucu olur sevmese işim görülsünde banane gerisiden der kıskanmak herşeyi göze almak sahiplenmektir

1|0
    0|0
  • kıskanmak aşkın kanunnda var güvenle alakası yok.

1|0
    0|0
  • yok bea hosunuza gitsin diye kıskanıyoz

0|0
    0|0
  • kişi kendinden bilir işi

0|0
    0|0
  • kıskanma gerekli

0|0
    0|0
  • güzel bir soru :)

0|0
    0|0
    • bisey söyleyimmi az önce profiline baktımda yazın cok hoşuma gitti önce "kavga karı kız meraklısı degilm" yazmışsın WOOOOW dedim sonra arkadaş listene baktım hep kız bööög olmadı:))

• ya ordan belli oluyor zaten. hadi arada 1-2 erkek olsa tamam derim ama bu kizlarla dolu arkadaş listeleri ele veriyor bence... neyse söylemek istedim sadece, icini kimse bilemez tabi.

• o zaman yargısız infaz yapmanında bi alemi yok

• hayır karşımdakinden çok çevedekilere güvenmemekle alakalı

0|0
    0|0
  • aşırıysa evet var.

0|0
    0|0
  • kıskanmayan insan güvenen insandır. sende bu bana güveniyor diye aldatacak değilsidir.

0|0
    1|0
  • Sen şöyle düşün. Yanındaki erkek çok yakışıklı olsa, o da şort giyse ve kas sergilemek için atlet giyse sonra kızlar laf atsa ıslak çalsa sen ne düşünürdün. Kıskanmazmıydın.

0|1
    0|0
    • ben onu cuval giysede kıskanırım valla. ben cok kıskanıyorumda sevgilimin kıskandıgını hissedemiyorum, ama kıskaniyorum dıyor, ama lafta sadece bana göre..

• Ayinası iştir kişinin lafına bakılmaz.

• "Kıskanmayan erkekte hayır yoktur."(HZ.ALİ)...sanırım açıklayıcı olmuştur...

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• valla bir köpeğin eniğini almaya kalkıyorsun hırlıyor,tavuk desen annecim böle kabara kabara üstüne geliyor annelik diceksinizde,kıskançlık duygumuz var,lakin zamanla güven oturunca ,artık kıskanma vs kalmıyor.. sanırım birde yaş ile alakası var.. ama bir ortamda gözler hatun kişinin üzerine dilikir ise,gururlanan erkek gördüm ,birde deliren hatunu ortamdan alıp götüren erkek gördüm ,benmi nettim öyle baktım olay çıkıcakmı diye:) bişicik olmadı ortamın dadı duzu kaçtı:D

1|0
    0|0
  • Asla tam olarak guvenmem ama asırı kıskanc bırı dıılımdr

0|0
    1|0
Yükleniyor...