Arda Turan Türkiye'de Sneijder ve Dembaba dışında İyi Yabancı Futbolcu Olmadığını Söyledi Sizce Haklımı?

Arda Turan yabancı sınırlaması serbest bırakılmalı ama Türkiyeye çok kötü yabancılar geliyor Şu anda Türkiye'de bir Sneijder var onun dışında Dembabada iyi oyuncu bunların dışında iyi yabancı malesef göremiyorum dedi sizce Arda haklımı?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Wes konusunda hakli

0|0
    0|0
  • ayıp etmiş türkiyedeki bütün futbolculara umarım bunu dememiştir

0|0
    0|0
  • haklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Haksiz. Cardozo var en basta muslera chescou gekas atiba melo daha aklima gelmeyenler.

0|0
    0|0
  • Haklı.

0|0
    0|0
  • Oyuncu kalitesinin düşük olduğu doğru ama iki oyuncu dışında birkaç kaliteli oyuncu daha var aklima ilk gelenler Muslera, J. sosa...

0|0
    0|0
  • Ardayı hiç sevmiyorum her konuda konusuyor, Sormak lazım ona geçen sene nou camp ta takım arkadaşı dıego nun attığı golü görmemişmi.

0|1
    0|0
    • Tamamda Diego geçen sene Atletico da hep yedekti Fenerbahçe dede çok kötü oynuyor.

• Diegonun kariyerine baktığımız zaman sadece Werder Bremende çok iyi oynadığını görüyoruz. Bremendekin performansıyla Juventusa transfer oldu Juvede 1 yıl oynadı bekleneni veremediği için Wolsburga gönderildi ordada etkisiz bur görüntü çizdi sonra Atleticoya geldi Atleticoda ben toparlanır diye bekledim ama ordada yedek kulubesinden çıkamadı yani Fenerbahçe nin sistemiyle falan bir alakası yok bunun Diego senelerdir kötü

• Kardeşim brezilyadan çok iyi topçular çıkar, Marifet onları satın almak değil OYNATMAK (Unutma alex de türkiye ye gelmeden önce avrupa oynadı oda birşey yapamadı )

• Haklidir ama yabanci oyuncu isimize yaramiyor zaten.

Benimde favorim Arda, Burak gerisi fos

0|0
    0|0
Yükleniyor...