Fitness boy uzamasını durdurur mu?

16 yaşındaki kardeşim fitnessa başlayalı bir ay oldu. Agirlik vs. kaldirmiyor. Daha dün kilo almasi için program vermişler.
ama annem ile ben endiseliyiz. Ya boyu uzamaz ise?
annem ve babamin boyu kisa. Ama kardeşim dayilarimiza cekmis. Tip ve yapi olarak. Ayrica abimde uzun.
not: boy 1.73 kilo 57

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• fitnessla birlikte açma germe hareketleriyle kendisini esnetmeli zaten sadece fitness saçma olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayır durdurmaz

0|0
    0|0
  • endişeleneceğiniz birşey yok.

0|0
    0|0
  • Durdurmaz.

0|0
    0|0
  • Ya ben 15 yaşında başladım ve ben fitness değil bodybuilding le başladım yani fitness dan daha ağır çok yüksek kiloların altına girdim şu an 17 yim boyum 1.82 başladığım da 1.78 dim

0|0
    0|0
  • Ağırlık kaldırmasın. Fitness Metabolizmayı hızlandırır ve büyüme hormonunu daha çok salgılar.
    Bu nedenle uzamayı durdurmaz tam tersine yardımcı olur.
    ama kesin kes ağırlık kaldırmamalı.
    Kas yapma gibi bir niyetide olmasın çünkü kas yapmak boy uzmaasına engel teşkil eder.
    Sadece koşsun esneme yapsın. onu illa fitness ta yapması da gerekmiyr.
    Bir park bulun oraya bağlayın hergün koşsun.
    yemini suyunu da vermeyi unutma.

0|0
    0|0
    • Ya bilip bilmeden kulaktan duyma saçma sapan bilgileri söyleyip milleti niye korkutuyor sun asla engellemez boy uzaması nı sen Arnold ı tanıyor musun adam 13 yasin da başladı spora ve cok yuksek kiloların altına girerek 200 kilonun altına girerek yaptı sporu şu an boyu 1.90

• spordan zarar gelmez oyle olsa pılatescıler 2 metre oolurdu

0|0
    0|0
  • 173 boyu var daha ne olsun ?

0|0
    0|0
  • Boyuna etkisi olmaz.

0|0
    0|0
  • Çok fazla ağırlık kısaltıyor diye biliyorum. Ben 1 yıldır kısalmadım ama henüz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ağırlık kaldırmasın hem boyuda gayet iyi aslında

0|0
    0|0
  • alakası yok

0|0
    0|0
  • durmaz aksine boy uzatır

0|0
    0|0