En etkili ve sizin oluşturduğunuz bir söz, cümle, anlamlı bir yazı türünü yazar mısınız?

Kesinlikle kopyala yapıştır istemiyorum herkezin kendi düşüncesiyle basit bile olsa bir cümle oluşturmasını istiyorum. Yapabileniniz varmı? Hadi yazarları görelim. :)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Eğer birinin cümlesi olsaydı bu Bob marley'in ;

"Sen kim oluyorsun da benim yaşadığım hayatı yargılıyorsun! Ben Mükemmel değilim... ve olmak zorunda da değilim...! Parmağın ile beni işaret etmeden önce,ellerinin temiz olduğundan emin ol... " olurdu.

Kendim yazacak isem ;

Bu dünyaya sadece bir kere geleceğim, tekrarı olmayacak. Hayatımı da bedenimi de istediğim gibi yaşar, yaşatırım. Sizin doğrularımı anlayamayacak kadar küçük bir beyniniz varsa bu benim sorunum değil.

0|1
    0|0
    • "Hayat yazar, sen sadece oynarsın..."

- Anonim. :)) Etkili bir söz ama şöyle olursa dahada etkili olurdu.

"Bu dünyaya sadece bir kere geleceğim, tekrarı olmayacak. Hayatımı da bedenimi de istediğim gibi yaşar, yaşatırım. Sizin doğrularımı anlayamayacak kadar küçük bir beyniniz varsa bu doğrularımı sizin anlayacağınız boyuta küçültmem için bir etken değil..." :)

• Şu an yazdım yahu olacak o kadar :)

• Başarılarının devamını beklerim o halde. (:

Kızlar Ne Diyor 5

• yaşamanı istedim bana kalbinin gerekli olduğunu söylediler, veremem dedim o zaman ölmesine katlan dediler.katlanamayacağım için sana kalbini geri veriyorum.

not: isteyerek kendimden birşeyler kattım umarım rahatsız olmazsın çünkü her kalp atışında beni hissedeceksin :)

0|0
    0|0
  • içki içiyordum. ve bir köpekle benim bakışmamızın evrenin kendi kendisiyle bakışması olduğunu söylediğim bir şeyler demiştim. buna benzer bir şeye rastladım çok sonraları. şaşırdım. bilmiyorum bana ilginç gelmişti böyle bir şeyi hissetmiş olmam.

0|1
    0|0
  • sonunu bildiğin bir filmi neden izleyesin ya da sonunu bildiğin bir kitabı neden okuyasın !? hayat bu işte...

0|0
    0|0
  • yaşam, umutla ölüm arasında...ya ölmeyi tercih edersin ya da umut etmeye devam edip yaşamayı...

0|1
    0|0
  • "En sonunda yine kalbim acıyacak" düşüncesiyle baş koyduğun yoldur aşk.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir insana beddua etmek istiyorsan sonsuz hayat dile.Çeksin bu dünyanın kahrını sonsuza kadar ulaşamasın aslına.

0|1
    0|0
  • Hayalleri gerçekleştirmek de.. gerçekleri hayalleştirmek de insan ürünüdür..

0|1
    0|0
  • kainata herhangi bir tespit bırakmışlığım yok :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...