Çok seviyorsunuz fakat ayrı dünyaların insanısınız....

Çok seviyorsunuz fakat yaşam tarzınız aile yapınız dünya görüşünüz birbirinizden çok farklı böyle bir durumda risk alıp ilişkinizi devam ettirirmiydiniz? yoksa yol yakınken geri döner miydiniz? Sevgi bütün zorlukları aşabilir mi?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Olmayacak on sartlarla olusmayacak hayali bir sevgi icin yorum yapin diyorsun bu sartlar sevgi zaten olusmaz ve bu iliski asla yurumez..

Dunya gorusleri farkli olan iki kisinin arasinda karsilikli sevgi olusma yuzdesi yuzbinde %1 bile degildir.

Sevgi salt bir gercektir ve guctur onundeki her turlu zorluklari asar ezer gecer ancak olmayan bir sevgi icin birsey soylenemez.

saygilarimla

1|0
    0|0
    • önyargılı olmayın sevgi beklentisizdir karşıdakini olduğu gibi kabul etmektir sevmek olmasını istediğin biri gibi değil

• Sizi mutsuz edecek bir cikarim yaptigim icin cok uzgunum ancak benim size karsi sorunuza cevap verirken bir sorumlulugum var en azindan ben boyle hissediyorum ve iliskinizin en basindan guzel sevgi piriltilari olusmadan kalpler carpmadan hayatlariniza mudahale etmeliydiniz nesteri vurmaliydiniz bu sizin her ikinizinde mutlulugu icin gecerliydi.Ilerdeki hayatinizi neler goreceginizi kimse bilemez daha cok gencsiniz kafanizi bir toplayin onunuzde cok guzel bir hayat var

• anladığım kadarıyla görmüş geçirmiş olaylara tarafsız yaklaşabilen bir insansınız evet bu gerçeklerle biz de yüzleşmiştik zaten. ama insan işte doğamızda bencillik var sanırım kabullenemiyor bir türlü kabul etmek istemiyor hayır olamaz böyle bitmemeli diyor. ama yaptık bir hata önceden ket vurmalıydık kendimize yürütmemeliydik bağlanmamalıydık bu derece birbirimize evet yaşımız genç orası doğru ama bu durumu atlatmamız zaman alacak. çok ama çok teşekkür ediyorum..

Erkekler Ne Diyor 9

• Öncelikle kişiyi tanımada problem var sanırım. sadece dış görünüşünü sevmiş olamaz gercekten seven kişi. illa herşeyi uyacak degil. ama büsbütün abartı ötesi farklılıklar varsa zaten ilk baslarda o ilişki bitmesi gerekir. yoksa 1 sene gecmiş problemleri yada farklı durumları birbirinize acmamışsınız ( ki bu 1 sene icinde zatn tarzlar belli olacaktır az cok) o zaman duruma bakılır ortak yol bulunmaya calışılır

eger yoksa yol dolu etraf

1|0
    0|0
    • bütün bu farklılıklara rağmen o kişi en zor zamanlarınızda sizin yanınızda olsa ve bütün zorluklara birlikte göğüs gerip çok şey paylaşıp en önemlisi bağlanıp belli bir müddet sonra bu tür farklılıkların ilişkide belirginleşmesi gibi bir durum bu yani başlarda çiftlerin haberi yok bu kadar tezatlıktan vazgeçmek mi devam etmek mi zor bir seçim değil mi?

• hayır aslında bir çok konuda sohbet edildi ama hep saygı anlayış olduğu için pek sorun olmadı son zamanlarda aile de işin içine karışınca bariz farklılıklar artık yüzümüze vurmaya başladı önceden etkilemiyordu şimdi ise çok büyük bir silah oldu.

• Sen asla arkandan seni sinsice takip eden düşünceleri yok etmeden ilerlememeliydin

• Çok seviyoruz fakat yaşam tarzı aile yapısı dünya görüşümüz birbirimizden çok farklı böyle bir durumda risk alıp ilişkinizi devam ettiririz.yoksa yol yakınken geri döneriz. Sevgi bütün zorlukları aşabilir.

1|0
    0|0
  • karşılarına çıkabilecek her türlü engele aşabilme kararlığına sahiplerse iki aşık , ölüm bile ayıramaz onları kanks

1|0
    0|0
  • olmaz o ilişki. ayrılın. yaşam tarzı farklı olan insanlar anlaşamaz. sen sadece onunla değil ailesi ile de evleniyorsun sakın unutma bunu.

1|0
    0|0
  • Yola gelecek gibiyse devam ettir de yoksa sevgi tek başına yetmiyor.

1|0
    0|0
  • öyle bir ilişki anca fuckbuddy olarak ilerler. yoksa cinsellik dışına kayarsan bu farklılıklar zaten ilişkinin römork bağını kopartır.

1|0
    0|0
  • Durmak yok,yola devam derdim :)

1|0
    0|0
  • Olayın ayrıntılarını anlat da ona göre cevap vermemiz daha kolay olur.

1|0
    0|0
  • Bir gün bitecek olan ilişkiye hiç başlamak en doğrusudur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Risk almam sonu hüsran olur..

1|0
    0|0
  • Çok zor devam etmesı aradakı sevgı guclu olmalı

1|0
    0|0
  • sevilmek veya evlilik asgari müşterekten dogar sevdikten sonra değişirim öyle oldugum gibi kalacak halim yok yeterki sevmesini bil

1|0
    0|0
    • moral verdiniz teşekkür ederim.

• : önemli değil sevebileceginz birisi ise kaçırmayın insan kalıpsal değil öyle yok ben böyleyim ben bunalrı kabul etmem deme sakın sevdiğini oturup uzlaşma noktası bulun diye abla tavsiye si yaparım ancak

• o da sevıyosa devam.sevmıyosa vazgec

1|0
    0|0
  • öyle birini tanima sansim düşük olacağından sevme ihtimalim de düşük

1|0
    0|0
    • işte üniversite herkes belli bir arkadaş ortamında normal hayattayken karşılaşma imkanın düşük te öğrencilik yıllarında durum değişiyor

• karşılıklı empati,saygı ve anlayış lazım. sadece sevmek cok eksik kalır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...