1 aydır kalça ve bacağımdaki yağları eritmek için fitness a gidiyorum (cardio) , cla veya carnitin alsam sorun olur mu?

1 aydır kalça ve bacağımdaki yağları eritmek için fitness a gidiyorum (cardio) , cla veya carnitin alsam sorun olur mu?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Sorun olmuyor ama adamakilli bir antrenmandan yarim saat once icersen ve haftada en az bes gun antrenman yaparsan anca faydasi dokunur. Yoksa bosu bosuna icme.

0|0
    0|0
    • Ve kalca ve bacagindaki yaglari eritmek icin her gun 1 saat tempolu yürürsen eger yirmi gune farki gorursun

• Boyum 1.79 65 kiloyum

• Benimde 1.85 boy 83 kilo :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya boşuna verirsin para hiç gerek yok yağ yakmak için hiçbir işe yapamazlar bana güven diğer yorumları boşver ben ileri seviyeyim bu sporda ve kişisel antrenör lük yapıyorum yağ yakmak istiyorsan clenbuterol kullanacaksınız o kesinlikle ise yarar ama o nu da herkes kullanamaz. Sen karbonhidratı kes çok rahat bir şekilde yağ yakarsın. Aşırı diet yapma sadece karbonhidrat alma

0|0
    0|0
    • Çarpıntı ve titreme yapıyor dediğin kür

• Hocam o iş sıkıntı ya , kür vücuttaki suyu atıyor , su oranının yüksek olması lazım cla iyidir karar verdim

• Ben zaten sana kullan demiyorum bunu herkes kullanamaz zaten ama cla yı da kullanmasanda olur pek bir ise yaramaz ben uzun zaman dır bodybuilding yapıyorum profosyonel çok arkadaşım var ama cla kullanan bir kişi bile görmedim ben de kullanmadım da hiç çünkü gerçekten bir ise yaramıyor. Ama sen istiyorsan kullan bir dene için de kalmasın.

• Almasan daha iyi ve alacaksanda hocana sor derim 6 aydan önce alınmaması gerek diye biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...