Evde spor yapanlar?

Daha acıklayıcı olmak gerekırse kılo aldıgım zaman gobegım cıkıyor ve yanaklarımdan bellı oluyor o yuzden karn kasım olsun ıstıyorum tabı dozunda. Bunun ıcın evde yapılabılecek karın hareketlerı ve bacak sıkılastırma hareketlerı nelerdır?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben biç yapmadım ama bu ara düşünüyorum kardeşi m

0|0
    1|0
    • Yanlıslıkla olmustu kusura bakma en ıyı cevap olarak ozur dılerım :)

• Kardeşim en iyi cevap için yorum yapmadım geri alabiliyorsan al puan için yorum yapmadim uykum yoktu yaptim iste kardeşim sevbas ozr dilmene gerek yok kardeşim geri alabiliyorsan al kardeşim sorun değil benim için :)))

Erkekler Ne Diyor 9

• 4 tane yazıcam sana hareket bunları aralıksız 4x20 şeklinde yapıcaksın.

1- Bildiğimiz mekik
    2- Ters mekik
    3- iki eline ağırlık alıp bir sağa bir sola eğiliceksin
    4- yere sırt üstü uzanıp ayaklarını hafif çek kendine ellerinle bir sağ bir sol topuğuna değiceksin

Dediğim gibi bu hareketlerin her birini 20 tekrardan 4 set yapıcaksın 2 günde bir farkı görürsün :)

1|0
    0|0
  • bır kac ufak alet ıle cok rahat evınde spor yapabılırsın youtubede var yarım mekik squat hareketleri ideal

1|0
    0|0
  • Mekik çek bol bol.

0|0
    0|0
  • Karın için mekik çek kilo vermek içinde karbonhidratı kes çok aşırı diet yapma yanakların sisligi karbonhidrat yüzünden karbonhidrat vücut ta şu toplar

0|0
    0|0
  • ben bahcede yapıyorum olmazmı

0|0
    0|0
  • YouTube bak bulursun

0|0
    0|0
  • aynen internette binlerce açıklayıcı video var kendine uygun olanı seç ve bize katıl:D

0|0
    0|0
  • Evde çalışıyorum da gece gece olmaz şimdi ama youtube da bulabilirsin görüntülü olarak

0|0
    0|0
  • insanity

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mekik çekmek en etkili olanı. Bacak sıkılaşması için ayakta yapman gereken bir hareket var sandalyeye oturur gibi bacaklarını acıp aşağı yukarı hareket etmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...