Araba kullanırken başka bir sürücünün hangi davranışı sizi kızdırır?

ve en çok ne tür küfür edersiniz? :)))

(bu arada bozuk türkçe yazım için kusura bakmayın)

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• aracın iki yanındaki sarı lambaların fonksiyonundan habersiz sürücüler her daim en içten dileklerimle haşır neşir olmaya mahkumdurlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Küfür çocukca birşey. cocukken etmişimdir belki. ama sonra edlien küfrün tekrar kime dondugunu düşündüm. eedilen küfür küfrü edene geri döner

0|1
    0|0
    • neyzen tefik ne demiş küfür dilin cilasıdır ;))

• Bilemiyorum. küfür etmemek lazım. Çünkü yoldasın. birgün aynısını sen de yaparsın ama bilmeyerek ama bilerek farketmez. di mi?

• Park etmiş bir aracın ben ona net bir şekilde yaklaşmış olmama rağmen önümden yola çıkmak istemesi,

Sinyal vermeden dönüş yapan sürücüler

ben Saatte 100 km'nin üstünde seyir ederken tali yolda bekleyen tipin daha bunun gelmesine var diye düşünerek yola çıkması ve o vasat sürücülüğü ile 10 saatte hızlanamayıp, geniş dönerek benim de hızımı kesmesi,

Uzun farlar yanık halde karşıdan gelmesi

Arkamda seyrederken uzun farları açık halde takip etmesi

Yol vermemesi

Sol şeridi gereksiz kullanması

Sollarken yada mal gibi durduğu için ben dönüş yaparak onun önünden geçerken bana tip tip bakması

Beni acaip derece de sinir eder :D Hatim indiririm daha önce duymadığım yada kullanmadığım küfürleri etmiş olduğum zamanlar vardır :D

0|1
    0|0
  • yazında problem göremedim en azından çoğu çakma proftan çok çok daha doğru imlan var.

en gıcık olduğum şey de şirketin aracıyla trafikteyken birinin gelip bana artistlik yapması.aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık hesabı :)))

1|0
    0|0
  • sahilde mi geziyon gerizekalı bassana şu gaza...yolda 20 ile gidenlere söylediğim nacizane lakırdı...

0|0
    0|0
  • Küfür etmem yarış yapma tripleri, önü bomboş iken aynı viteste gitmeleri sağ veya sol aynalara bakmamaları...

0|0
    0|0
  • kavşakta bekliyorsun soldan adam geliyo dümbük yalnız bu gelen arkadaş.ın tın tın gelir ulen gececek diye beklersin sinyal felan vermeden bir anda senin çıktığın yere döner ve sen onu bedavaya beklemiş olursun. bu arkadaşlara ben genelde oc yada amkc diyorum :)

0|0
    0|0
  • Yanlış sinyal vermesi, sinyal vermeden önüme kırması, bi arabayı geçeceğimde geçeceğim arabanın karşıdan gelen arabaları görmesine rağmen hız kesmemesi bunlar başlıcaları, bunları görünce deliriyorum kendimden geçiyorum, altıma tank yada kepçe alıp üstlerinden geçesim geliyor kuduruyorum resmen. Küfürleri sayamam lakin anlaşılmıştır.

0|0
    0|0
  • önemli değil bir hada yapma böyle hatalar hehehe, benim kızdığım şey, lak diye sinyal vermeden arabayı önüme kırması birde mal gibi sol şeridi kapatıp da kımıl kımıl gitmesi ne kadar bassan da kornaya hala yol vermemesi, küfür ettiğim şeylerde anama bacı hariç doğduğuna piişman ederim

0|0
    0|0
  • türkçe değil Türkçe, T büyük , ne kusuru canım, hadi geçtin yine turnikeden :/ Ancak bu Türkçe'yi bu duruma getirmek için çok uğraştık. Her zaman lazım. :/

0|0
    0|0
  • yol benimken benim yoluma zorla girmeye çalışan sürücüleri öldürmek istiyorum... :))

0|1
    0|0
  • Hatalı sollama, Yanlış sinyal

0|0
    0|0
  • Gece karsimfan gelen kisinin uzunlari yakmasi

1|0
    0|0
  • Trafik kurallarına uymayan ve saygısızca hareket eden şoförlerden nefret ederim.

0|0
    0|0
  • hatalı sollama ve orosbu çocuğu, ehliyeti bakkaldan mı aldın, kelimesini çok kullanırım...

0|0
    0|0
  • Emniyet şeridinden basıp gidenleri hadım edesim geliyor.

0|0
    0|0
  • benmim kızmama kızanlara cok kızıom

0|0
    0|0
  • Sol şeritte yavaş gidenler :/

0|0
    0|0
  • yeşil ısık yandıgında ilerlememesı benı cok kızdırır...yrüsene lan taş arabası dıe laf sayarım ):

0|0
    0|0
  • sıkıştırınca aniden önüme kırınca sülalesinde dokunmadığım dişi kalmaz...

0|0
    0|0
  • genelde bana küfrederler kavşakları çok hızlı dönerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benım ehlıyetım var elıyetım yok ama olsun genede cevaplayım:D

bırıncısı gece uzunları acık olan surucelere ana avrat sovuyorum

ıkıncısı benı sollayan araca gıcık olurum duserım pesıne

üç arabayı park edıyom dıye ekzantırık bı sekılde ugrasanlar ve beceremeyenler

dörduncusude altındakı sahın doganla son sen arabesk muzık acıp tek serıtlı yold dın dın gıdenlere bırgın gırecem ama ne zaman allah buyuk

0|0
    0|0
    • hahaha harikasın :D kuş serisiyle şekil yapanlara sinir oluyorum :)

• Hatalı sollama ve hızlı gidenlere sinir oluyorum.Ehliyeti sana verenin gözü kör kesin derim.

0|0
    0|0
  • Karsidan gelirya gece buyuk lambalari acik, kapatmazya, agzina ikitane carpasim gelir

0|0
    0|0
  • sacma sapan triplere girip sıkıstırmaya, yarısmaya calısanlar bazen gulduruyor, bazen kızdırıyor

0|0
    0|0
  • şu geri geri park ederken eli ayağına dolaşanlar var yaa gel de sövme

0|0
    0|0
Yükleniyor...