En yakın arkadaşınızın sevdiğine aşık olsanız ne yapardınız?

Diyelim ki en yakın arkadaşınızın sevdiği kişiye aşık oldunuz, ne yapardınız? Vaz mı geçerdiniz, gizli gizli asılır mıydınız?

Not: aşık olduğumdan değil sadece merak :)

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Asla ve asla böyle bır şey olamaz ..

Bunu yapan insan oo çok aşıgım demesı ıcın ıcınde buyutur o ınsanı bazı ddgerlerı yoksa o begenme aşk olur evet..

Terbıyesızlık..

1|0
    0|0
  • paylasimci olmak güzeldir, sevgili paylasimi güzel degildir.

nayir nolamaz arkadasimin askisin sülüman.

1|1
    0|0
  • Ben yaşadım. En yakın arkadaşım değildi ama yakın arkadaşımdı. Arkadaşımı seçtim. Onu seve seve bile bile hayatımın merkezine koymuşken vazgeçtim. O bana beni sevdiğini söylemişti üstelik. Onunla da 6 ay boyunca hiç konuşmadım. Ama o 6 ayda anladım ki, arkadaşım benim gerçekten arkadaşlığımı hakedecek biri değil, sevgimi sevdiğim insana vermeyi seçtim. Değdi mi? Kesinlikle değdi. Ama her şartta bu böyle olmaz. Arkadaşım bana sadece çıkarı için selam vermeseydi, halimi hatrımı sadece merak ettiği için sorsaydı büyük ihtimalle arkadaşımdan vazgeçmezdim.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım olmasına bile gerek yok.eğer ki arkadaşımla bişi yaşamışsa ayrılmış bile olsa o kişiyi kafamdan silerim.

0|0
    0|0
  • Asla söz konusu bile olamaz kişiliğime aykırı.

0|0
    0|0
  • Onun kararına bırakırım.Beni seçmesini isterdim tabii ki ama sonuçta kişinin kararıdır.Ben kararına saygı duyardım ve asılmak gibi bi davranışıda sergilemezdim :)

0|0
    1|0
  • muhtemelen aşk değilde sevişmek isterim heralde

ben yuvalarını yıkmayayım neyse

uzaklaşırdım onlardan

mutlu olsunlar

0|0
    1|0
  • bende aşık olduğum kişiyi başkasına kaptıracak göz yok:) isterse kardeşim aşık olsun:D

0|0
    0|0
  • yüreğime gömer giderimm

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum. ama ben böyle bişeyle karşılaşmadım. umarım da karşılaşmam hiçbir zaman

0|0
    0|0
  • Yok olmaz öyle şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kalbime gömerim. Beğendiğim başka bir bedene hayalimdeki ruhu koyup yeni bir aşk ararım.

0|1
    0|0
  • Aşık olan o kalbimi yerinden söker atardım...

0|0
    0|0
  • içimde kalırdı kimseye söylemezdim

0|0
    0|0
  • Öncelikle unutmaya çalşırdım eğer olmuyorsa gider arkadaşımla konuşurdum. Eğer gerçekten bana değer veren bir arkadaşımsa kızı unutana kadar ikisiylede bir daha görüşmezdim.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadasımın sevdiği kız bana aşık olmuştu kaç defa görüşme teklifi etti nuaramı bulmuş falan bende kalbime gmdüm sırf arkadasım için nedense o arkadasımda bana tavır aldı .d

0|0
    0|0
  • Boyle bir sey hissetmek zayif karekterlerin isidir.. Cevremde oyle insanlarla arkdasligim olmaz olamaz..

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşımı düelloya davet ederdim.

0|0
    0|0
  • içime atar üzerine alkol basardım.

0|0
    0|0
  • en yakın yüksek bina neredeyse oraya giderdim

0|0
    0|0
  • gizli gizli asılma da vazgeçmede. seviyosan git konuş

0|0
    0|0
  • ardaşım kaybetmek istemeyeceğim kadar kıymetliyse aşkımdan ölsemde böyle bişey yapmazdım.

0|0
    0|0
  • insanın olduğu yerde herşey olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...