Sporcular yani agırlıkcılar?

arkadaslar ben zayıfm boyuma gore oldukca fzla spora basliyacagm bununla birlkte protein agırlklı beslenip karbonhidrat tozuda kullansam 1 ayda kaç kilo alırım net cevaplar verirsenz sevinirim kullanma vs demeyin kullanmadan gttm hcbi degsklk olmadi..

Güncellemeler:
ffffffiitnessssss

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ayda gözle görülebilir bir ilerleme kaydedemezsin yağ , karbonhidrat, şeker ağırlıklı beslen 3-4 kilo alırsın 1 ayda vücudunun iri görünmesini istiyosan eğer ilkbahara kadar böyle beslenmeye devam et ama ağırlık kaldırmayıda ihmal etme ilkbahardada kardiyo antremanlarıyla kaslarının belirginleşmesini sağlarsın.

0|0
    0|0
    • hmmmm evet irilesmesini istiyorum zaten ilk oyle tass gbi baklava istemiyorum hafif belli olsun vucudumda iri olsun

• duymustum sadece iyiymis bnde oyle yapabilirim ilk bir hacim kazanayım snra dedin gbi yagları sonrada atarz

• Genelde yapılan odur zaten ama bir süreden sonra vücut alıştığı için şok antremanlar felan yapıyolar bunları ileri seviye fitnesscılar yapıyo gerçi

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 ayda sonuç alamazsın tam olarak 3 ay en az. abimde yaptı 2-3 kilo aldı. tabi metabolizman hızlı heralde senin

0|0
    0|0
    • sanrm hzlı evet de 1 ayda 4 5 kilo almam lazm alrm diye dusunuyodum bnde

• tamm telden giremedm aclmiyo site ama pcden bakcm cok saol

• 1 ayda olmaz bu iş en az 3 ayda olur bu

0|0
    0|0
    • 1 ayda kas çıksn dye beklemiyom zatende tahminen kac kilo alınr dye mrk ettim

Erkekler Ne Diyor 4

• 1 ayda 4-5 kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Karonhidrat tozu veya başka katkı maddelerini 6 aydan önce kullanmak sağlıklı değildir.
    Normaldede değil.

0|0
    0|0
    • evde yatarak kullanmicamki sonucta spora asılcam 6 ay gttm zaten daha once ara verdm smdi tekrrdan baslicam o zmn cnku gram degisiklk olmamstı hocada ara vermeden demisti zaten kullanmanz gerek dye ara vernce kaldı

• sakına karbonhidrat tozlarına girme onlar full şeker zaten kesinlikle girme yazık paran
    pilav, makarna ye öğünlerini sıklaştır kilo alırsın

0|0
    0|0
    • okey karbonhidrat tozu kullanma diyosun protein tozu konusnda fikrn ne onu kullansam cnki zaten adı ustunde gıda takviyesi yemege takviye ediyosun tamamlanmiyo cnku cok yemek yemen lazm

• ara öğünü geç sabah kahvaltını yap bol proteinli ürünlerle 2 saat sonrada çek git salona
      asıl gelince yiyeceksin işte çok fazla abartma zaten
      tamam sne bilirsin karar senin bak dene gör

• tamm saol bakalm

• 1 ayda alırsın 4 5 kilo fazla ögün yersin bir gün 5 öğün ama kas konusunda pek gözle bişi degişmez 3 aydada saten cevrendekiler öküz gibi olmuşsun demeye başlar :D:D

0|1
    0|0
    • desinler ya aaa ne kadr zayfsn demelernden iyi vlla zaten smsıkı baklava kas vs istemiyom biraz belli olsn yeter bna hacim lazm zaten

• yani öküz gibi olmuşsun derken cok iyi olmuşsun anlamadında 3 ay içinde farkı gözle cok rahat görürsün

• inş saol

Yükleniyor...