Hiç gol attınızmı :)) ?

bence dünyanın en çok keyf veren anı gol atmaktır. herkes bu mutluluğu yakalamş olamaz. tarfisiz bir duygu olduğunu düşünyrum hele bide final maçında flna atmışsanız tarfi yokdur. aranızdan gol atma keyfni yakalyanlar?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• her hafta halı saha maçı var ama hiç unutucagım bir golüm sınıflar arası turnuvada ilk okul 5e giderken 8. sınıflara orta sahadan baya bir fasolu bir gol gücümde yok topa sert vuramadım ama herkez şaşırmıştı :D:D hiç unutmam ve hala hatırladıkca o günki gibi mutlu oluyorum :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kücükken gol atmisdim

0|0
    0|0
  • Aylıkta evet, nadiren gol attığım için her sayıda çığlığı basardım
    Ama basketbol maçlarımızda hep basket atardım bir süre sonra sıkılıyor farklı arayışlar arıyor insan

0|0
    0|0
    • aynen yaa basket sıklıyo insn artık. baskettede ayağmla atmya çalşydum kızın bitanesi sinrlendi sonra ben aynen devam ettim kız ağlayar gtti :( sonra oyun btti. hepimiz xs olduk

• Ağlayatak gitti

• aynen sonra çok üzülmştüm :( sonra dedim mal olum bu gız dedim.

• attım kanka ben

0|0
    0|0
  • attım tabi arkadaşlar arasında futbol oynarken

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Normal goller pek zevk vermiyor klas gol attigim zaman keyifleniyorum

0|0
    0|0
  • hiç unutmam lisedeyim... fial maçındayız. son dakikalar. 1-0 yenik durumdayız. ama nasıl bastırıyoruz. ben ceza sahası dışındayım. korner kullanılır kaleci uzaklaştırır. ben topa bir koyarım. 1-1. önce uzatmaya gider maç sonra da penaltılar. penaltılar da biz kazanır ve şampiyon oluruz. okul idaresi de bize dandik bir kalem ve iğrenç renkleri olan bir forma verir :)

0|0
    0|0
  • Kulüp bazındada normal halısahada çok attım

0|0
    0|0
  • Amatör kulüpte oynuyorum hazırlık maçlarında golüm varda resmi maçta direkleri geçemedim gol diye kollarımı kaldırıp ellerimi iki başımın arasında bitirdim :)

0|0
    0|0
  • Hiç futbol oynamadım küçükken 1-2 defa oynamışımdır onda da gol atamadım

0|0
    0|0
  • Cok Pis gol atarım :D

0|0
    0|0
  • Halı sahada ünide sol ayağımla ne asardım ya top kaleye girince şaak diye ses gelirdi heyyy yavrummm 😅😅😅

0|0
    0|0
  • ben basketbol oynadım uzun bır sure aynı keyfı alıyorsun aslında :)

0|0
    0|0
  • Peste çok attım :)

0|0
    0|0
  • halı sahada her maç 2-3 tane atarım zaten, okul turnuvalarında falan da atmıştım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...