Dansçı kızlar hakkında ne düşünürsünüz?

Dansçı kızlar hakkında ne düşünürsünüz? bu kızlara karşı bakış açınız nedir ? Onlara yaklaşımınız nasıl olur?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• bu soruyu en az hayatlarında bir kere bir bale gösterisine ya da müzikal e giden kişilerin cevaplaması daha doğru olur.Dansçı kızlara bakış açım ise onların birer sanatçı olduğu yönündedir.Fakat eğer herhangi bir kadın dansçı olsun ya da olmasın benimle başbaşayken benim için erotik bir dans yapıyorsa tabii ki bu tahrik edicidir.Fakat başta da söylediğim gibi bir bale gösterisinde ya da müzikalde yapılan danslardan ve dansçı kızlardan tahrik olmam ve yaptıkları sanatı takdir ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Dansa ve dans edene ne şekilde bakıldığı çok önemli, dansı sanat veya spor olarak görüyorum. Dans edenleri de sanatçı veya sporcu olarak :))

0|0
    0|0
  • dans denilen olgunun içinde her halukarda sexilik ve erotizm mevcut olduğundan dolayı, kızlara da o duygulardan yaklaşılır ve o duygularla izlenir. bu kaçınılmazdır. sağlıklı bir erkek dans eden bir kızdan illaki tahrik olur. illaki aklından birşeyler geçirir.

0|0
    0|0
  • kıvırmasını bılen kızları ızlerım

0|0
    0|0
  • Dansçı bir kızla ilişki yaşayacağımı sanmıyorum erkeklerin kız arkadaşıma öküz gibi bakmasından hiç hoşlanmam

0|1
    0|0
  • cinsel yaşamlarının oldukça iyi olabileceğini düşünüyorum. orgasm olmakta hiç zorlanmazlar ve ilişkinin, ritmin akıcılığını korurlar çünkü bunun için esneklik gerekiyor.

0|0
    0|0
  • dansçı kızlar eğlenceli tipler olur heralde

0|0
    0|0
  • güzel ve başarıları olanlar hakkında çok iyi şeyler düşünüyorum. saygım ve sevgim sonsuz:))

0|0
    0|0
  • dans ettiği sürece problem yok

0|0
    0|0
  • latin dansçılarını severim az biraz bende yapıyorum

0|0
    0|0
  • dansçı kızlara bayılırım.. çok sexy olurlar.. özellikle mini etek giydiklerinde :)

0|0
    0|0
  • böyle ekmek parası kazanmak doğruysa , devam etsinler.

0|0
    0|0
  • Ne var ki bunda? Yani normal bir insana nasıl bakarsam onlara da öyle bakarım :S

0|0
    0|0
  • danscısını falan bılmem guzelse ıyı bakarım ben ne farkederkı danscı falan:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de dansla ılgılenıyorum hem de bayagdır gayette normal bırsey

0|0
    0|0
  • belki kotu bir bakis acisi ama, bu kiz az degildir der iyi gozle gormezdim...

0|0
    0|0
  • Harika dans ediyo babaaaaaBen n dans kursuna yazldm

0|0
    0|0
  • vala hiç canlı izlemedim şimdi ne desem yalan olur

0|0
    0|0
  • Dans türü ne?

0|0
    0|0
    • latin dansları mesela salsa bachata örneğin..

Yükleniyor...