Fitness body building yapan değerli arkadaşlar diyet yapıyor musunuz?

fitness body building yapan değerli arkadaşlar diyet yapıyor musunuz bir kaç aydır spor yapıyorum bir gelişme görmüyorum tavsiye edebileceğiniz egzersizler ve diyetler var mıdır?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sitede herhalde en tecrübeli benimdir bu konuda. Ben sana yardimci olurum ama kilonu boyunu söylemen gerek bide evde çalışmak zor. Tabi evinde çok çeşit aletler yoksa ben mesela günde 2 kere çalışıyorum birini spor salonunda birini evde ama benim evin spor salonundan bir alet olarak fazlası var eksiği yok. Sen de neler var evde şu ana kadar ne yaptin

0|0
    0|0
    • 1.76 65 bir adet dambılm var yanlızca bir de yay almayı düşünüyorum

• Dambıl ı 2 adet yap tek dambılla olmaz ben de spora ilk başladığım da senin gibi. Tek dambılla başlamıştım. Sen yay değil de barfix barı al barfix çekersin ve 1 Dambıl daha al çalışmak için de youtube da genç ve fit diye kanal var orda evde yapılacak çalışmaların video ları var. Gelişmen için sadece çalışma yetmez beslenmek gerek. Ben senin kilo na göre alman gereken besinleri söylim
      1 günde : 120 gr protein 200 gr karbonhidrat 2000 de kalori alacaksın.
      1 yumurta da 6 gr protein var. Sen kahvaltıda 4 yumurta ye ,100 gr tavuk göğsün de 24 gr protein var günde 300 gr ye 150 gr antreman dan önce 150 gr antreman dan sonra, 1 bardak süt de 6 gr protein var gece yatma dan önce iki bardak süt iç

• oooo yurt şartlarında az zor ama teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ben yapmıyorum zaten zayıfım ve doğru besleniyorum gerek duymuyorum o yüzden

0|0
    0|0
    • siz zayıf olsanız yeterli zaten :) ama bizde kas aradığınız için böyle uğraşlar içindeyiz :)

• Işte o zaman büyük hayaller kurma Bu para sporu dur ben aylık en az 1000 lira ile 1500 lira arasın da harcıyorum sadece yemek için ama ben ileri seviyeyim orta seviyeleri için de en az 500 ile 700 arası harcaman gerek bunu yapamazsan malesef guzel bir vücut yapamazsın. Ama eldeki imkanlar la biraz fit olabilirsin ama biraz

• fitim zaten de ben daha iyi olma peşindeydim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 ay fitnes yaptım bıraktım 2 ay sonra yeniden başladım 1.5 hafta oldu biraz formdan düşmüştüm şu an eskisinden iyi salona girdigimde herkes bana bakıyor brader natural yollardan kas yapmak çok zor neden bakıyorlar dersen öyle bir hayvanca çalışıyorum ki anca böyle kas çıkar çok zorluyorum yırtıyorum kasları sende böyle yap ve kendine program kur neleri yapıcagına dair diyet e gelirsek zaten zayıfım malesef :s

0|0
    0|0
    • aynen bende zayıfım zaten salona gidecek kadar param ne yazık ki yok evde çalışınca da olmuyorsa bıkayım bari ben :/

• Evde çalışınca neden olmasın o senin azmin al 2 tane dambıl bir tane halter bak hareketlere başla büssürü hareket çıkar sana o 2 tane aletten ayrıca şınav mekik hergün yaparsın düzenli bir şekilde haftada 3 4 günde sporunu yaparsan güzel birşeyler çıkar

• tavsiyelerini dikkate alacağım çok teşekkür ederim

• Tabikide.

0|0
    0|0
    • nedir?

• ciddi misin dostum :/

• Senin dediklerini yapar sa adam kas felan yapamaz kas yapmak istiyor kilo vermek değil kas yapmak için tam tersi çok Yemen gerekiyor

• Sanırım spor salonuna gitmiyormussun yorumunda gördüm. Sana tavsiyem youtube. com/user/p4pturkish/playlists burdaki videolara bakman. Azmini yitirmezsen ve birazda yediklerine dikkat edersen sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
    • p4p videolarından haberdarım geliştimse onlar sayesinde :)

• Salona baslamadan önce en büyük favorilerimdendi :)

• aynen :)

Yükleniyor...