Protein kasları etkiliyor mu gerçekten?

1 ay boyunca normal beslenip spor yapan kisinin mi kaslari daha cok gelisir yoksa
1 ay boyunca normal beslenme+ proteinli besinler yiyenin mi?

Yani protein yiyen kisinin kaslari daha cabuk mu gelisiyor?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• proteini spordan sonra yemek kasları baya geliştirir.

1|0
    0|0
    • Bende boyle yapiyorum squat tarzi uzun bir video yapiyorum sonundada direk lor peyniri yiyorum gercekten cabukmu gelistirir

• Ya birader bilmeden niye konuşuyon * . Deli etmeyin adamı! Ağzı olan konuşuyor.

Erkekler Ne Diyor 21

• Sabahları 5 yumurt yiyorum , spordan sonra 1.5 ölçek protein tozunu sütle iciyorum akşam yemeğinde 250 gr. Tavuk göğüsü yiyorum bazende ton balığı falan yerim. 2 arkadaş fitnessa gidiyoruz o benim kadar beslenmiyor ne yumurta ne protein tozu ne tavuk yer. Ben ona göre çok daha fazla kaslandım etrafimizdaki herkes farketti

1|0
    0|0
  • 1 ay boyunca yapılan protein ağırlıklı beslenmelerde ya da nornal beslenen bir kişide pek bir gelişim söz konusu değil protein ağırlıklı beslenen kişinin kas ağrıları daha az olur 1 aydada gözle görülebilir bir ilerleme kaydedemezsin minimum 3 ay lazım eğer bu yaza fit girmek istiyosan bol protein li beslen ve ara öğün al meyve yeşil çay vb. Gbi metabolizman hızlansın. başka merak ettiğin bişey olursa özelden yaz ben sana elimden geldiğince yardımcı olurum kardeşim.

1|0
    0|0
    • Cok tesekkurler amacim yaza fit girmek degilde bundan sonra istedigim fizige sahip olup oyle kalmak :D

• Biliyom :(

• Herşeyin başı kararlılık yaparsın kardeşim biraz motive ol

• spor ve protein birbirinin tamamlayıcısıdır ikisi de tek başına çok etki etmez

1|0
    0|0
  • Protein kas olusumu ve zedelenmeleri engellemek icin olmazsa olmazdir. bir kadinin gunde en az 80 gr protein tuketmesi lazim.

1|0
    0|0
  • Protein li beslenmeden istediğin kadar ağırlık çalış hiçbir şekilde kas kütlen de artış olmaz kası spor salonun da değil mutfak ta geliştirilir protein ve karbonhidrat a yüklenmek gerek. Eğer yemekten 1 gr bile kas kazanamaz hatta kalabalık duruma düşüp kas kaybedersiniz

0|0
    0|0
  • Kas gelişir

1|0
    0|0
  • geliştiren o zaten :)

1|0
    0|0
  • Etkiliyor tabiki.

0|0
    0|0
  • her gün protein ihtiyacın vardır.. ortalama kılon basına 1 gram kadar butun yiceklerde az da olsa protein vardır. protein parcalanması ıle kasların yapı taşı olan aminoasitler cıkar... yanı sporda parcalanan kasların gelısımı ıcın protein şart

0|0
    0|0
  • normal beslenmeyle 3 ayda yapacağın kası protein tozuyla 1 ayda yaparsın ama sporu bırakınca çok çabuk erir tavsiye etmem kadın memesi gibi memesi olan arkadaşlarım var

0|0
    0|0
    • Protein tozu demedimki proteinli besin dedim?

• he o zaman sıkıntı yok bol bol haşlanmış yumurta, tavuk ye

• Spor + protein vücudun hızlı şekil almasını ve kasların kendini göstermesini sağlar.

0|0
    0|0
  • Proteinsiz bir vücut düşünülemez.
    Her besinde protein mevcuttur ama oranı önemli tabisi..

0|0
    0|0
  • öncelikli olan spordur, besin ikinci planda

0|0
    0|0
  • 1 ayda kaslarda gözle görülebilir bir gelişme olmaz.. protein vs desteklı maddelerle en az 3 ayda etkisini görürsünüz ciddi şekilde.. destek maddeleri kullanmassanızda 3-6 ay içerisinde vucudunuz iyi bı gorunum kazanabılır

0|0
    0|0
  • doğrudan etkili. Hatta Fitness yapan arkadaşlar ekstra takviye olarak protein tozu alırlar.

0|0
    0|0
  • evet ama sporunuda eksıtme

0|0
    0|0
  • protein kasların yemeğidir..

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslenen daha çabuk gelişir

0|0
    0|0
  • big daddy ilk dediğin görüş

0|0
    0|0
  • kasları büyütmek ve güçlendirmek istiyorsan ağırlık çalışmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kas konusunda protein büyük rol oynuyor.

1|0
    0|0
  • Etkiler

1|0
    0|0
  • Protein yiyen daha cok

0|1
    0|0
  • Aslında doğaya bakarak yorumlayabiliriz :D aslanla antilop bir mi :D hep et yiyip protein alıyorlar metabolizma hızlı zayıflar ve kuvvetliler. Kas miktarı daha fazla haliyle vücutta protein demek kas demek

1|1
    0|0
Yükleniyor...